Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#16 2009-11-26 22:24:44

Shiba
Użytkownik
Skąd: Z dupy. ;)
Dołączył: 2008-02-28
Liczba postów: 3,232
WWW

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Mnie się podoba, wszystko stosunkowo wyjaśnione.

Offline

#17 2009-11-27 01:43:23

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

No ludzie! To już niemal koniec przygotowań, właśnie spisałem ostatnie dane nt. projektu. :-) Wkleję je tu ciurkiem, bez rozbijania, będzie szybciej.

Dane osobowe:

Imię i nazwisko: Jacke Unger
Rasa: Ziemianin
Planeta pochodzenia: Hiperborea
Wiek: 22 lata ziemskie
Stopień naukowy: Rezydent archeologi kosmicznej
Dobrowolne dane egzystencji: Wychował się w Wielkim Mieście, które zajmuje powierzchnie całej planety z której pochodzi.
Jest jedynym, pośmiertnym dzieckiem swoich rodziców, którzy udali się na wyprawę badawczą na eksperymentalnym gwiazdolocie „Łada” w eter czarnej dziury B-36-17. Jako pośmiertne dziecko, wychowany został przez System Doskonalenia Osobników, co oznacza, że kapsułę edukująco – inkubującą opuścił dopiero w wieku lat 12. Potem opiekę nad nim przejęła rodzina zastępcza Boltów. Barbara Bolt pracowała jako nauczycielka w Studium Językowym, Dan Bolt był osobą niepracującą, pozostając na utrzymaniu żony. Często bił i znęcał się psychicznie nad Jackiem.
Gdy ten miał 15 lat, zabił Dana w obronie koniecznej, gdyż ten, w pijackim szale, celował do niego z pistoletu saserowego. Wywiązałą się szamotanina, w czasie której Dan został trafiony w brzuch promieniem o sile 4000MHz, przez co został niemal przecięty wpół.
Po tym zdarzeniu Jacka umieszczono w szkole z internatem „York School”, gdzie edukował się aż do osiągnięcia stopnia rezydenta.
Szczególne uzdolnienia: obsługa broni laserowej, plazmowej i saserowej, boks, historia kolonizacji kosmosu.
Fizjonomia: 1,84 m wzrostu, 89 kg wagi, oczy: piwne, typ: kaukaski, kolor włosów: ciemny brąz

Imię i nazwisko: Yuki Kayura
Rasa: Ziemianka
Planeta pochodzenia: Topaz
Wiek: 18 lat ziemskich
Stopień naukowy: Studentka bioarcheologii kosmicznej I roku
Dobrowolne dane egzystencji: Urodzona w czasie safari na południowych stepach planety Topaz.
Rodzice byli bogatymi lobbystami potentatu drzewnego na planecie, córka zdecydowała się nie iść w ich ślady. Jej przodkowie pochodzą z Japonii, jej matka kultywuję resztki kultury tej wyspy w gronie rodzinnym, nie rozumiejąc ich zbytnio. Przez to Yuki 13 pierwszych lat życia wychowywana była na gejszę, choć nie było to zbyt zgodne z dawną tradycją Japonii
Obecnie dziewczyna zmaga się z nadwagą i potrzebą akceptacji mężczyzn, jako że jej ojciec, wcale się nią nie interesował.
Szczególne uzdolnienia: gra na prostych instrumentach strunowych i membranowych, aktorstwo, teatr kabuki, origami, nawiązywanie kontaktu z płcią przeciwną.
Fizjonomia: 1,60 m wzrostu, 68 kg wagi, oczy: brązowe, typ: mongoloidalny, kolor włosów: czarne

Imię i nazwisko: Marduk DeCas
Rasa: Ziemianin
Planeta pochodzenia: Omega
Wiek: 18 lat ziemskich
Stopień naukowy: Student archeotech I roku
Dobrowolne dane egzystencji: Sierota, rodziców stracił w czasie Rebelii Systemów Huta.
Od wieku sześciu lat regularne problemy z prawem, kradzieże, włamania, pobicia i ściąganie haraczy. W wieku lat 15, po aresztowaniu w związku z podejrzeniami o paserstwo i stręczycielstwo, skierowany do programu resocjalizacyjno – edukacyjnego na Platformie Ozyrys w układzie Pegaza.
Przyśpieszony kurs techniczno – informatyczny ukończył z drugą lokatą w grupie i wyróżnieniem za dobre sprawowanie. Bardzo wysoki poziom IQ, ostatni wynik 193, na studia skierowany z powodów formalnych, brak prawnego opiekuna, przez co za takowego uważa się rezydenta grupy, Jacka Ungera.
Specjalne uzdolnienia: walka wręcz, rozbrajanie zamków poziomów od 1 do 5, w 9 stopniowej skali, uzdolnienia programistyczne, hackerskie i crackerskie, zamiłowanie do gier strategicznych i łamigłówek.
Ważna adnotacja: W dużym stresie staje się kompletnie bezużyteczny jako technik. Wtedy jego zdolności logicznego myślenia zostają zastąpione postępowaniem instynktownym. Wskazane umożliwienie rozwoju obu tych cech. Zwrócić uwagę na jego lenistwo, bez nadzoru nie zrobi nic z tego co mu zadano.
Fizjonomia: 1,72 m wzrostu, 73 kg wagi, oczy: niebieskie, typ: kaukaski/mongoloidalny, kolor włosów: ciemny brąz/miodowy

Imię i nazwisko: Ben Jones
Rasa: Ziemianin
Planeta pochodzenia: Ziemia
Wiek: 18 lat ziemskich
Stopień naukowy: Student archeologii planetarnej I roku
Dobrowolne dane egzystencji: Ofiara tak zwanego „Czarnego Pochodu”, jego rodzice należeli do sekty która go zapoczątkowała. Przez ich poglądy religijne, ciąża nie była odpowiednio monitorowana i utrzymana. Ben urodził się z jedna nogą krótszą, oraz z deformacją obu stóp. Po porodzie genetyka prenatalna nie byłą w stanie mu już pomóc, a chirurgia estetyczna była zbyt droga. Po dziś dzień chodzi w staroświeckim obuwiu ortopedycznym.
Bardzo wyczulony na temat swojego kalectwa, uniemożliwiającego mu szybkie poruszanie się, jak i na temat jego rodziców, których, wraz zresztą rebeliantów i sekciarzy, zamknięto w więzieniu o zaostrzonym rygorze na planetoidzie H-34-21 w czwartym pierścieniu Saturna.
Od wieku lat 16 wychowywany przez rodzinę zastępczą Yakamoto, która nauczyła go tradycyjnych, tajskich technik obrony, bez używania nóg.
Specjalne uzdolnienia: Informatyka, inżynieria, tajski boks w odmianie „lun”, szachy, warcaby, szachy trójwymiarowe i czterowymiarowe, duży potencjał lingwistyczny, prawdopodobnie nigdy nie zostanie wykorzystany z powodu jego niechęci do lingwistyki.
Fizjonomia: 1,74 m wzrostu, 65 kg wagi, oczy: brązowe, typ: negroidalny, kolor włosów: czarne

Imię i nazwisko: Tamara Jurnowicz
Rasa: Ziemianka
Planeta pochodzenia: Nowa Rosija
Wiek: 18 lat ziemskich
Stopień naukowy: Studentka archeologii ogólnej i studium lingwistycznego ras niekosmicznych I roku
Dobrowolne dane egzystencji: Wychowana na demokratycznej planecie Nowa Rosija, przez głównego kanclerza okręgu Psków i jego żonę, śpiewaczkę operową. Nie jest ich biologicznym dzieckiem, została adoptowana, gdy jej biologiczna matka zmarłą w czasie ekspedycji badawczej w głąb lasów planety Trigoria I, gdy Tamara miała 6 lat. Ojciec nie jest znany.
Od zawsze starała się udowodnić innym, że nikogo nie potrzebuje, co wiąże się z syndromem porzucenia, jaki wytworzył się w niej po śmierci matki. Powszechnie uznawana za ładną (informacja nadana przez Jurija Grierzniewa), wygrała trzy konkursy piękności w swoim okręgu i była czwartą Vice Miss Kontynentu. Znana z ciętego języka i zamiłowania do kłótni (informacje nadane przez Jurija Grierzniewa).
W styczniu roku bieżącego wyszła za swego przyjaciela z studium lingwistycznego, Jurija Grierzniewa.
Specjalne uzdolnienia: lingwistyka, szycie ręczne i na maszynie, olbrzymia szybkość pisania na klawiaturze, przeszło 590 znaków na minutę, równie duża szybkość czytania, ponad 700 słów na minutę.
Fizjonomia: 1,59 m wzrostu, 44 kg wagi, oczy: błękitne, typ: kaukaski, kolor włosów: czarne

Imię i nazwisko: Zork Um Bek
Rasa: Trystianin
Planeta pochodzenia: Bos
Wiek: 57 lat ziemskich, 18 lat trystiańskich
Stopień naukowy: Student archeoinżynierii I roku
Dobrowolne dane egzystencji: Syn przywódcy klanu Yor Shek, pierworodny z lęgu Alfa.
Wychowany na przywódcę, w czym wybitnie przeszkadza mu jego tchórzostwo i potrzeba akceptacji najważniejszej osoby w grupie. Od dziecka wychowywany z dziećmi ludzkich i falthariańskich dyplomatów, zwykł zastraszać innych swym wyglądem, celem przypodobania się innym bądź zdobycia pożądanych celów.
Pierwszy raz kopulował w wieku lat 13 (trystiańskich), co odbiło się na jego oglądach odnośnie kobiet i pewności siebie. Obecnie jest skrajnym seksistą, ukierunkowanym na dominację nad płcią przeciwną. Nie pociągają go jedynie agresywne, dominujące kobiety rasy ludzkiej, które kojarzą mu się z jego niańką z czasów dzieciństwa.
Specjalne uzdolnienia: aktorstwo, „blef karciany”, znajomość podstawowy praw fizyki teoretycznej, kwantowej i stosowanej, świetna znajomość medycyny polowej i anatomii ludzi, i trystian, empata.
Fizjonomia: 2,33 m wzrostu, 156 kg wagi, oczy: czerwone/białe, klan: Yor Shek, wysokość kołnierza: 3/5 w skali lęku i 4/5 w skali złości

Imię i nazwisko: Faith
Rasa: Faltharianka
Planeta pochodzenia: Lili VII
Wiek: 28 lat ziemskie, 18 lat falthariańskich
Stopień naukowy: Studentka etnohistorii I roku
Dobrowolne dane egzystencji: Wychowana przez matkę feministkę i ojca pantoflarza. Przed zakusami rodzicieli, odnośnie ingerowanie w jej życie, uciekła w dziewczęcość i  myśli matriarchalne. Dobry kontakt z ojcem, utrudniany przez zaborczą matkę, zaowocował wykształceniem się dwóch nurtów myśleniowych, zapewnienia sobie poczucia bezpieczeństwa jak i potrzeby informacji.
Pierwszy nurt realizowała poprzez uczęszczanie na treningi karate, gdzie nauczyła się samodyscypliny i powagi, drugi wymagał od niej ciągłego plotkowania, rozwoju umiejętności detektywistycznych i zgłębiania tajnik szyfrowania.
Na studia etnohistoryczne trafiła przypadkiem, po prostu wybrała kierunek na chybił trafił i złożyła dokumenty. Nie czuje, że to jej powołanie, ale boi się odejść i złożyć podanie w szkole detektywistycznej, z uwagi na oczekiwania ojca, którego kocha stokroć bardziej niż matkę.
Specjalne uzdolnienia: łamanie i posługiwanie się szyframi, pamięć fotograficzna, czarny pas karate, dobre wyczucie mody.
Fizjonomia: 1,82 m wzrostu, 60 kg wagi, oczy: fioletowe, upierzenie: kanarkowe

Imię i nazwisko: Mahdaledikonwertiklus
Rasa: Thork
Planeta pochodzenia: Ziemia
Wiek: 452 lata ziemskie, 18 lat thorkińskich
Stopień naukowy: Student paleoastronautyki I roku
Dobrowolne dane egzystencji: Urodzony w czasie burzy magnetycznej, jest jednym z dwunastu Thorków w historii całej rasy, którego skorupa zmieniła kolor już po narodzeniu.
Brak dalszych danych.
Specjalne uzdolnienia: analiza spektrograficzna, na podstawie wchłanianych pierwiastków, zdolności brzuchomówcze i dźwiękonaśladownictwo, duży zasięg broni psionicznej Thorków (ponad 5 metrów).
Fizjonomia: skorupa: ciemna.

Oto dostępne kp, komentujcie je. :-)


Druga sprawa, dwa małe pomyślunki:

1) Oto pomysł, dla którego warto grać.
Każdy gracz otrzyma na forum osobną grupę (tak by mieć wgląd w różne miejsca, których inni jeszcze nie spenetrowali, lub do których nie mogą z różnych przyczyn wejść) i dostanie własny temat o nazwie „PDA [imię ]”, gdzie będzie mógł prowadzić dziennik i zapisywać notatki, jak również odbierać informacje od MG. Sam będzie decydował co ujawnić, co zapisać i co jest istotne, a co należy usunąć, bowiem wprowadzę limit 200 wątków na PDA. To niby dużo, ale szybko się zapcha.
2) Niektórzy z graczy będą posiadali Tajemnicę Osobowości, czyli sekret, którego nie wolno wyjawiać nikomu, zwłaszcza samemu zainteresowanemu, bowiem jakieś wyższe organa uznały, że poznanie tych informacji może mieć dla tej osoby zgubny wpływ. Taką tajemnice będzie znał tylko jeden z graczy i to od niego będzie zależało, czy wyjawi ja innym.


Spoiler:

Przytomność wracała powoli. Ból w głowie był niemal nie do zniesienia, Maria wstała jęcząc.
- Co jest do choleryyyy? - wymruczała rozcierając obolałe skronie.
Nie wiedziała co ją powaliło, ale jedno było pewne, nie były to gliny ani ochrona, których tak się bała.
Skok na muzeum był ryzykowny, wiedziała o tym, ale zawsze najlepsze fanty wynosiła właśnie z takich miejsc, kolekcjonerzy niemal się o nie zabijali. No właśnie, zabijali... Wolałaby, żeby Czarny Jim jej nie zabił, bo wciąż była mu winna za ostatnie trzy działki, a nie miała z czego oddać. To właśnie dlatego zdecydowała się obrobić najlepiej strzeżone muzeum na całej planecie.
- Co oni sobie *** wyobrażają? *** jedne! Jak ich dorwę, to pokaże im co znaczy piekło...
Mimo osłabienia podczołgała się do jakiejś skrzynki, albo czegoś co na nią wyglądało, i usiadła, tępo patrząc się w przestrzeń. Z wewnętrznej kiszeni skórzanej kurtki wyjęła paczkę papierosów „Super Kosmos” i zamyśliła się co dalej, nie wiedzieć czemu, domyślała się, ze ucieczka z tej dziwnej kuli nie wchodzi w grę, przynajmniej nie w najbliższym czasie.

A teraz kp naszej złodziejki:

Imię i nazwisko: Maria Sanchez
Rasa: Ziemianka
Planeta pochodzenia: Hiperborea lub  Omega
Wiek: 21 lat ziemskich
Stopień naukowy: brak
Dobrowolne dane egzystencji: Wychowana w sierocińcu im. Wielkiego Zdobywcy, skąd uciekła w wieku 11 lat. Notowana za prostytucję, zażywanie i handel narkotykami, włamania i walkę z użyciem noża.
Ostatnio porzuciła prostytucję na rzecz skomplikowanych włamań do budynków o podwyższonym poziomie ochrony. Podejrzewana o dokonanie serii włamań do Archiwum Planetarnego Hiperboreii.
Brak dalszych danych.
Specjalne uzdolnienia: walka na nożne, walka uliczna, rozbrajanie zamków wszystkich poziomów, podejrzenie umiejętności dalekowidzenia.
Ważna adnotacja: silne uzależnienie od astroheroiny i/lub morfiny!
Fizjonomia: 1,67 m wzrostu, 50 kg wagi, oczy: brązowe, typ: indiański, kolor włosów: czarne

Edit:
Bym zapomniał, warunkiem uczestnictwa w losowaniu do gry jest skomentowanie choć jednej z części projektu! Macie niewiele czasu, bo prawdopodobnie jeszcze dziś (w piątek), przed 17:00 podam listę graczy!


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#18 2009-11-27 02:24:23

Darayawus
Użytkownik
Skąd: Wziąć ładną dziewczynę?!Help!!
Dołączył: 2008-12-22
Liczba postów: 4

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

A więc i ja dodam coś od siebie. Przede wszystkim zgłaszam swoją chęć czynnego uczestnictwa(czyt. grania) w tym projekcie.
Zaś co do fabuły, którą ktoś przede mną określił mianem "oklepana". Dla mnie oklepana fabuła to jest coś w stylu ratowania świata, znalezienia czegoś, pokonania kogoś... (questy a'la gothic&spółka) Motyw Odysei kosmicznej chyba jeszcze nie był poruszany w formacie pbf, a przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałem, więc dla mnie to iście ciekawy projekt.
Jeszcze ktoś stwierdził że podobne to to do MassEfecta i o wszem miał w pewnym sensie racje. W grze tej można było eksplorować planety a z tego co wywnioskowałem z histori, to gracze zwiedzą ich parę(dziesiąt?). Tak więc na monotonię i brak akcji nie można będzie narzekać. W końcu sam statek jest wielką tajemnicą i poznanie go w 100% trochę zajmie. Mam też nadzieje Szefie że przemyślisz jeszcze wspomnianą na gg sprawę z 4X. Dobry exodus ludzkości powinien zawierać te elementy, chociaż w sumie to nie strategia.
Tak na koniec powiem jeszcze iż wg mojej nieskromnej opinii czas spędzony przy tym pbf-ie będzie spędzony ciekawiej niż np przy Risenie- gry w którą ostatnio grałem. Czuje że fabuła będzie dużo ciekawsza i dłuższa.

Offline

#19 2009-11-27 08:08:21

Reira
Użytkownik
Skąd: inąd
Dołączył: 2009-07-09
Liczba postów: 3,666
WWW

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Jak już pisałam Mangelowi na gadu - postacie są bardzo dobre, ich charaktery dobrze przedstawione, jednak mam małe wrażenie, że niektóre są w pewnym stopniu osierocone przez MG na początku historii. ; ) Co - mam nadzieję - nie znajdzie miejsca już w grze. Najmniej poznałam ze wstępu Yuki i Marduka, choć cieszę się, że KP uzupełniają mą wiedzę na ich temat.
Najbardziej interesującą postacią natomiast wydaje mi się Tamara, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Jest pyskata, co poniekąd świadczy o w miarę silnym charakterze (tak jest zazwyczaj), poza tym posiada zdolności lingwistyczne, czyli jednym słowem potrafi poradzić sobie w trudnych warunkach. No dobra, to sześć słów. ; )

Wstęp do gry przypomina mi mocno Dead Space, jednak z jednej strony to dobrze, bo to bardzo fajny klimat. Fabuła może nie aż oklepana, ale kiedyś wykorzystywano już podobne, co jednak nie ujmuje jej uroku. MassEffecta natomiast to mało przypomina... jedynymi podobieństwami które tu widzę to kosmos i rpg. ; )

Ps. Boję się tego Mahdema! ;o ; dd


5ysk6.png
Cytadela na FB | Cytadela na YT | Szukaj nas także na Cupsell'u!

Offline

#20 2009-11-27 08:24:13

Hatak
Użytkownik
Dołączył: 2007-12-16
Liczba postów: 3,174

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Ciekawe postacie, taka jakby zbieranina osób nieco skrzywdzonych przez los, a przynajmniej połowa z nich. A powracając do fabuły to wnioskuje, że może trwać miesiąc bądź dłużej i to mi się podoba.


userbar6.png
Rada Makuf Póna - Rzecznik Gibonów  Przedmioty: Worek bez dna (tzn z nieskończenie głębokim dnem), Latający dom

Offline

#21 2009-11-27 14:10:46

grom79
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-01
Liczba postów: 482

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Dobrze wiedzieć o przymusie komentarza. Już się biorę do roboty.
Opisy czterech ras dosyć czytelne. Nie ma błądzenia po historii ewolucji, podziałach itp, jest podane to co teraz, jak działają itp, czasem jakieś wspomnienie o czymś (np jajorodność Trystrianianów (Trystrianów? xD))
Karty postaci też całkiem dobrze zrobione, chociaż ta zdolność do czytania i pisania (dodałbym też, gadania [dblpt]D)  może nie być szczególnie przydatna w misjach, ale w klimatyczności pewno nawet bardzo.
Nie wiem dlaczego, ale nadal śmierdzi mi to Mass Effectem. Też jest statek kosmiczny i zgraja ludu, ale tam mają dokładnie podane zadania i własną ekipę statku, a tutaj mają x tras do wybrania i sami statek kontrolują.
Trochę szkoda tego ograniczenia dziennika, ale pewnie na realizm stawiasz (w końcu dziennik kiedyś się kończy ^^")

Nadal jestem na liście chętnych do zabawy, nawet obok dopisz plus, bo mnie to zainteresowało strasznie [sred])

Ostatnio edytowany przez grom79 (2009-11-27 14:24:22)

Offline

#22 2009-11-27 15:01:10

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Więc tak, ogólnie zgłoszeń było 42 (nie wszędzie wymagałem zgłoszenia w wątku, niektórzy nadesłali zgłoszenia drogą mailową, kilka osób osobiście lub przez tel., jedna osoba dostała "złotą kartę"), ciężko było wybrać spośród nich, bo jednak musiałem się liczyć z odrzuceniem w finałowym losowaniu wielu dobrych graczy. Efekt jest, jaki jest, dobrałem osoby może nie najlepsze i najbardziej doświadczone, ale za to mniej więcej dopasowane do siebie temperamentem i, w większości, poziomem. Kilka osób będzie trzeba doszkolić, kilka utemperować, ale myślę, że to ma szanse powodzenia.

Wylosowani, a losowanie odbyło się naprawdę, to:
- Dar,
- Grom,
- Reira,
- Amy,
- sHadowPL,
- Aravial,
- Shiba,
- Hatak,
- Kirabi.

Liczę, że mnie i siebie wzajemnie nie zawiedziecie. Projekt jest dobry, ludzi dobrałem chyba odpowiednich, teraz prosze was tylko wkład własny i cierpliwość. Grę zaczniemy prawdopodobnie po niedzieli, może uda się w ostatni dzień obecnego tygodnia.
Podział postaci będę ustalał osobiście z graczami na gg. Liczę, że graficy pomogą uklimatycznić grę, byli i obecni MG wesprą tych mniej doświadczonych, a niedoświadczeni potraktują "starszych rangą" z należytym szacunkiem.

Gratuluje wylosowanym i przepraszam resztę, myśle, ze zrozumiecie i będziecie wiernymi obserwatorami przygody.

Pozdrawiam,
Mangel, od teraz dla graczy Quidam.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#23 2009-11-27 15:16:11

Darayawus
Użytkownik
Skąd: Wziąć ładną dziewczynę?!Help!!
Dołączył: 2008-12-22
Liczba postów: 4

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

A więc pozostaje nam czekać do Niedzieli.
Cóż, czekam z niecierpliwością i pozdrawiam współgraczy. Mam nadzieje na na owocującą współpracę przy pokonywaniu kłód rzucanych nam przez MG. Na dobrą zabawę nie liczę, bo wiem że będzie, znając część person.
Pozdrawiam Daray.

Offline

#24 2009-11-27 15:20:08

Kirabi Yotsuki
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-02
Liczba postów: 14,374

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

W sumie nie spodziewałem się udziału ^^ Także pozdrawiam współgraczy i liczę na dobrą zabawę.

Offline

#25 2009-11-27 15:38:27

grom79
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-01
Liczba postów: 482

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

To nie zostaje nic innego, jak czekać na "nieuniknione" ^^" i pewno bardzo dobre.

Offline

#26 2009-11-27 16:33:58

Shiba
Użytkownik
Skąd: Z dupy. ;)
Dołączył: 2008-02-28
Liczba postów: 3,232
WWW

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

O!

Jestem w teamie.

Ale niespodzianka. Czuję się jak po "6" w lotku... [dblpt]D

Offline

#27 2009-12-02 15:26:27

sHadowPL
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2007-12-11
Liczba postów: 1,064

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Gra wystartowała jakiś czas temu, a temat zamarł. Nikt nic nie ma do powiedzenia?
Bo jak dla mnie to póki co jest trochę... nudno. Monotonia, drętwe dialogi ze strony graczy, małe tempo akcji (przynajmniej póki co).
Jak dla mnie forma trochę niedobrana, bo niektóre momenty mogą po prostu zostać ominięte przez niektórych z powodu chociażby jednodniowej nieobecności (chociaż to zależy od graczy, ale coś czuje, że będzie tak, że zamiast poczekać na odpis jednej osoby, odpisze reszta po 3 razy w tym czasie).

Offline

#28 2009-12-02 15:57:32

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

No niestety, ale co poradzić? Wprowadzić kolejkę odpowiedzi? Limity postów? Jak wy to widzicie?


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#29 2009-12-03 16:54:03

sHadowPL
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2007-12-11
Liczba postów: 1,064

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Dobrze by było, gdyby jakoś było zaznaczone kto gdzie jest (albo chociaż czy znajduje się w danym pomieszczeniu, bo czasem można się niepołapać) - druga sprawa, że warto wprowadzić jakąś kolejkę, bo wygląda to tak, że jedna osoba wychodzi i przychodzi bardzo szybko.

Offline

#30 2009-12-03 19:59:04

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mini pbf: Królowa Słońca - Uniwerum Andre Norton, historia Mangela

Cóż, jak na razie, myślę nad przeniesieniem wszystkiego na konferencję AQQ... Co prawda ciężko byłoby zebrać nas wszystkich w kupie, ale można spróbować, alternatywą jest pisanie w jednym wątku.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
starife - myrp - vacant - chicagobigcity - akwatuberzy