Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2010-05-08 13:01:43

Abe_77
Użytkownik
Skąd: from hell
Dołączył: 2009-08-10
Liczba postów: 583
WWW

Commandos(seria)

commandos.gif
Commandos to seria gier strategicznych osadzonych w realiach II Wojny Światowej.
Przełomowa gra ,  swą innowacyjnością, świeżym pomysłem i wykonaniem podbiła w krótkim czasie rynek i serca wielu graczy . Kultowa gierka.


Commandos 1 Beyond The Call Of Duty (dodatek)

Commandos 2

Commandos 3

Mam pytanie , czy ktoś wogóle zna tę serię grę. Bo robię o niej forum a takowe info się przyda.

Ostatnio edytowany przez Abe_77 (2010-05-08 13:03:02)

Offline

#2 2010-05-08 20:21:32

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Commandos(seria)

Jak robisz stronę, to chyba znaczy że musisz się trochę o tej grze znać? Nawet bardziej niż trochę.
A jeśli chcesz sobie przypomnieć różne tricki/mapy/komendy/cokolwiek to jest przecież Google.

Offline

#3 2010-05-08 21:17:58

Woolf
Użytkownik
Skąd: Mazowsze
Dołączył: 2009-08-12
Liczba postów: 2,822
WWW

Odp: Commandos(seria)

Abe_77 napisał/a:

Mam pytanie , czy ktoś wogóle zna tę serię grę. Bo robię o niej forum a takowe info się przyda.

On się pyta czy ktoś zna tą grę, bo chce wiedzieć czy się opłaca robić takie forum, prawda? ;>

Co do gry, coś tam słyszałem, kiedyś miałem demo 3 części. Muszę bliżej poznać tą serię, może mi się spodoba...:)

Offline

#4 2010-05-09 09:18:49

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Commandos(seria)

Ja pożyczyłem od kolegi 1 i 3.

Podoba mi się zmiana bohatera no i to, że trzeba coś tam myśleć aby przejść tę grę. Z tego co pamiętam gra opiera się na tym, aby w jak najmniej "głośny" sposób zabić jak największą liczbę przeciwników (Przynajmniej tak jest w kilku misjach).

Powiem wam, że nawet mi się podobała. Jak na tamte lata to grafika może być. Oczywiście takich gier jak COD, MOH nie przebija ale może być.


Kazam Kazam.

Offline

#5 2010-05-09 11:08:21

Abe_77
Użytkownik
Skąd: from hell
Dołączył: 2009-08-10
Liczba postów: 583
WWW

Odp: Commandos(seria)

Rudik napisał/a:

Jak robisz stronę, to chyba znaczy że musisz się trochę o tej grze znać? Nawet bardziej niż trochę.
A jeśli chcesz sobie przypomnieć różne tricki/mapy/komendy/cokolwiek to jest przecież Google.

Grę znam doskonale. Po za tym nie ma żadnego forum o Commandos więc postanowiłem zrobić. Linku nie podam choć można się domyśleć jak on brzmi.

Powiem wam, że nawet mi się podobała. Jak na tamte lata to grafika może być. Oczywiście takich gier jak COD, MOH nie przebija ale może być

Jak na tamte lata to oprawa graficzna była naprawdę świetna(jeżeli chodzi o pierwszą część). I nie wiem czemu porównujesz strategie do fps'ów

Dla leniwych ;]

http://www.youtube.com/watch?v=oN0gIvmY … re=related gameplay Commandos 2

http://www.youtube.com/watch?v=yDipMUIK … re=related trailer Commandos 3

Ostatnio edytowany przez Abe_77 (2010-05-09 11:13:44)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
xmegamcx - mcsk - aaaaaaaa - dungeoncrusherunity - bossmafia