Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 2010-10-11 18:22:42

WRX
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-22
Liczba postów: 310

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

Kriss17 napisał/a:

Proponuje zrobić dwa tematy. Jeden ze skryptami i tylko skryptami,  a drugi z komentarzami/uwagami/pytaniami. Bo bezsensu jest przeglądać 60 stron FAQ szukając czegoś.

Jestem za!  FAQ powinno zawierać kilka stron konkretnych informacji a tutejsze FAQ to masakra, dziesiątki stron pytań i odpowiedzi, które powinny być w innym dziale.
Druga sprawa. Już raz proponowałem takiemu jednemu co tu był moderatorem ale olał to ciepłym moczem. A chodzi o to, żeby w dziale "Problemy i pytania" pilnować userów, żeby konkretnie nazwali temat. No od niedawna widzę, że Ania pilnuje  ale tak powinno być od początku bo szukajka  "wariuje" od tematów typu: "pomocy", "ratunku" a jest tego mnóstwo


smoczek.gif
    Nie przejmuj się, że jesteś zerem w końcu z zer składają się miliony
                                     Ostatnio edytowany przez WRX (jutro 18:13:38)

Offline

#32 2010-10-11 18:31:28

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

WRX, a komu to mówiłeś i kiedy? :-)


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#33 2010-10-11 19:28:16

WRX
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-22
Liczba postów: 310

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

Mangel Tobie mówiłem, specjalny wątek gdzieś tu jest założony, odpisałeś coś w stylu, że wszyscy o tym wiedzą bo jest to w regulaminie. Owszem w regulaminie jest żeby nazywać wątki odpowiednio ale ktoś powinien pilnować tych co nie przestrzegają.


smoczek.gif
    Nie przejmuj się, że jesteś zerem w końcu z zer składają się miliony
                                     Ostatnio edytowany przez WRX (jutro 18:13:38)

Offline

#34 2010-10-11 19:53:07

Danio
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-18
Liczba postów: 1,564

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

Bezpodstawne zarzuty olania tematu, czy jakieś konkrety w postaci linka do wątku?


Świruję, jednak tworzę PBF'a.

Offline

#35 2010-10-11 19:57:55

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

WRX, nawet jeśli, wyznaję zasadę "Jeśli masz za mało ludzi do wykonania zadania, rób tyle ile możesz, a pomniejsze rzeczy zostaw na potem" - czyja wina, że z Rudikiem ledwo wyrabialiśmy? ;> Masz pretensje o moje studia, prace czy życie osobiste?


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#36 2010-10-11 23:53:26

WRX
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-22
Liczba postów: 310

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

@Danio - Co jest? Opcja "szukaj" Cię oszukuje i nie możesz znaleźć?  Poświęciłem się i Ci znalazłem dowody. http://www.pun.pl/viewtopic.php?id=14750

@Mangel - Wtedy jakoś nie pisałeś, że nie masz czasu. Uznałeś za śmieszny mój pomysł i napisałeś, że "nie zamierzasz się tym zajmować"...Po za tym jeśli nie miałeś czasu trzeba było nie brać funkcji moda. Jeżeli Twój "brak czasu" nastąpił w trakcie pełnienia funkcji, trzeba było pisać do Admina niech daje pomocników. A jeżeli Admin był nie obecny trzeba było dawać warny bo na to miałeś czas ( nie zaprzeczaj). A po za tym edycja kogoś posta i poprawienie tematu zajmuje jakieś 10 sek. więc biorąc pod uwagę, że często tu bywasz to gdybyś chciał to byś to zrobił


smoczek.gif
    Nie przejmuj się, że jesteś zerem w końcu z zer składają się miliony
                                     Ostatnio edytowany przez WRX (jutro 18:13:38)

Offline

#37 2010-10-12 00:17:15

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

Dzidziuś, wracasz na ziemie w tej chwili albo odleć na swoją planetę.
Co to tam widać w opcji szukaj? Czekaj! Czy to reklamówka? Superman? Samolot? Nie, to jest opcja "Szukaj tylko w treści postu"! Dzięki niej możesz spokojnie ustalić czy dana fraza występuje w danym wątku. Potem już wystarczy ctrl+f na każdej podstronie wątku.
Biorąc pod uwagę fakt jej istnienia, plus moje problemy z czasem z których nie mam obowiązku Ci sie spowiadać, ani honować twoich wymyślnych rytuałów postępowania obowiązujących wedle Ciebie każdego moderatora na tej planecie, mogę uznać twój pomysł za śmieszny. Skoro miałeś czas wymyślać strategie postępowania dla mnie i obliczać ile czasu zajmuje przeczytanie treści na forum i wstawienie warnów osobom winnym tego czy owego, a ile poprawianie z osobna każdego wątku jak leci, to mogłeś ruszyć kuperek i posegregować wątek. Co Cie powstrzymało? A tak, pewno obowiązki menagera w jakiejś wielkiej firmie, gdzie twoje uwagi i cenne rady pozwalają oszczędzić lata pracy i miliony dolarów wydatków.
Przepis wprowadziła Ania (o ile pamiętam) i, tak samo jak ona tych wprowadzonych przeze mnie czy kiedyś przez Maria, nie musiała egzekwować, tak ja nie musiałem egzekwować jej. Więcej, jeśli uważałem to za durnotę, miałem obowiązek się nie stosować do czegoś co uchwalono bez mojej wiedzy, a co obowiązywało Ciebie, nie mnie, bo byłem wtedy ponad tym. Idąc tym torem, pretensje do Ani, a za moje szczere podejście do twojej śmiesznej, tak samo jak przepis, inicjatywy, należą się podziękowania. Chyba, że wolisz np kłamstwo iż nie jesteś tym kim jesteś, a kimś o wiele lepszym czy mądrzejszym?

Rzecz jasna, tak o tym nie pomyślałeś, co? Albo przeciwnie, pomyślałeś, ale za szeroki w uszach sie zrobiłeś widząc zmianę tytułu pod moim nickiem - nic z tego, ikry, charyzmy i logicznego myślenia nie traci sie wraz z rangami na jakimkolwiek forum. [dblpt])


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#38 2010-10-12 08:19:07

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

WRX powiem tylko tyle, że od bardzo, bardzo dawna poprawiam tematy jak tylko jestem na forum (wiadomo że część z nich mi umyka), ale odką zostałam posądzona o to, że mnie nie ma albo nic nie robię zaczęłam przy każdej zmianie tematu pisać w wątku uwagę do autora i prosze bardzo od razu została moja praca zauważona.

Offline

#39 2010-10-12 09:20:06

Danio
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-18
Liczba postów: 1,564

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

WRX nie użyłem opcji szukaj. Jeżeli o coś kogoś posądzasz nie ja szukam jakichś dowodów, tylko Ty. Po za tym już powiedziałeś, że "szukajka wariuje", więc może i oszukuje?


Świruję, jednak tworzę PBF'a.

Offline

#40 2010-10-12 14:11:34

WRX
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-22
Liczba postów: 310

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

Mongol nie irytuj się!
Każdy Moderator powinien egzekwować wszystkie przepisy, nie ważne kto je wprowadził. Bo według Twojego pokręconego toku myślenie ( lub nie myślenia) nowo mianowany moderator by musiał nic nie robić jako, że nie wprowadził żadnego przepisu.
      Ale temat już nie dotyczy Ciebie. Ja dałem propozycje dla Ani i przyszłych Moderatorów. Więc nie gryzmol mi tu na pół strony swoich filozoficznych tekstów o planetach, supermenach i innych dzikich wężach. Bo nie umiesz się przyznać, że olałeś sprawę.


smoczek.gif
    Nie przejmuj się, że jesteś zerem w końcu z zer składają się miliony
                                     Ostatnio edytowany przez WRX (jutro 18:13:38)

Offline

#41 2010-10-12 17:36:01

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

Dzidziuś, w wojsku jeden sierżant nie musi egzekwować nakazów dla szeregowców drugiego. To samo obowiązuje szefów kuchni w stosunku do kuchcików I jeśli zasada nie jest wprowadzana przez wyższą instancję, a przez kogoś równego stopniem, każdą normalną instytucję działającą na zasadzie zaleceń i ustaleń. Chcesz mi jeszcze coś wmawiać czy skończysz już tą komiczną przepychankę z rzeczywistością?


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#42 2010-10-17 12:21:40

Kirgo
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-13
Liczba postów: 2,842

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

47. Jak zmienić wysokość i szerokość belek na forum?

Do stopki wklejamy taki kod.

Wysokość:

<style>
.pun h2, DIV.post {
height: Xpx;
</style>

Szerokość:

<style>
.pun h2, DIV.post {
width: Xpx;
</style>

Gdzie X, wpisujemy wysokość i szerokość belek np. 20 itp.

Ostatnio edytowany przez Kirgo (2010-10-17 19:23:06)

Offline

#43 2010-10-17 17:03:29

Kwakus
Użytkownik
Dołączył: 2009-06-29
Liczba postów: 501

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

48. Jak zmienić kursor w prosty sposób?

<style>HTML,BODY{cursor: url("tutaj wklepujesz adres url obrazka"), auto;}</style>

Podany kod wklejamy do stopki forum.

Offline

#44 2010-10-17 17:06:00

Kirgo
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-13
Liczba postów: 2,842

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

49. Jak zmienić obrazek, gdzie jest napisane: Zalogowany jako: Admin, ostatnia wizyta: Wczoraj 9:01:32 itp.

Do stopki wklejamy taki oto kod.

<style>
#brdwelcome {
background-image: url('link do obrazka'); 
</style>

50. Jak zmienić obrazek, gdzie jest napisane: Ostatnio zarejestrowany, użytkownicy online itp.

<style>
#brdstats {
background-image: url('link do obrazka'); 
</style>

Kod wklejamy do stopki.

Ostatnio edytowany przez Kirgo (2010-10-17 17:17:24)

Offline

#45 2010-10-17 18:54:39

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: "Skrypty na forum" - parę pomysłów

Dodane [sred]) thx

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bichonfrisegamma - siedemmiracle - fortnite - pun - fakekontadatezone