Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 2011-01-17 16:41:36

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Tak, nadal to uważam i tak samo myślę o tobie.

Jeremi,wg twojej tezy twój post również jest offtopem.

Uważam tak jak uważam bo sądzi, że mój post to Off Top. Zgoda nie pisany był na potrzeby oceny ale dołączyłem do niego informacje dla rezystora więc żadnym Off topem nie jest.
Nie wiem dlaczego wciąż porównujesz pisania do wydłużania penisa. (własne doświadczenia?)
Uważam , że nikomu poza tobą wydłużanie potrzebne nie będzie a no rzeczywiście mógł dodać coś od siebie więcej aczkolwiek nie oznacza to, że za taki post ma być karany....



A co do obrazków na fora już mi się wczytują poprawnie. [sred]) Nie wiem coś mi się działo z netem chyba bo się nie ładowały.
Grafika b, ładna. [sred])


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#32 2011-01-17 16:55:00

Gurlox
Użytkownik
Skąd: ś
Dołączył: 2009-08-29
Liczba postów: 15,885

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Jeremi_Cannelle napisał/a:

Tak, nadal to uważam i tak samo myślę o tobie.

Jeremi,wg twojej tezy twój post również jest offtopem.

Uważam tak jak uważam bo sądzi, że mój post to Off Top. Zgoda nie pisany był na potrzeby oceny ale dołączyłem do niego informacje dla rezystora więc żadnym Off topem nie jest.
Nie wiem dlaczego wciąż porównujesz pisania do wydłużania penisa. (własne doświadczenia?)
Uważam , że nikomu poza tobą wydłużanie potrzebne nie będzie a no rzeczywiście mógł dodać coś od siebie więcej aczkolwiek nie oznacza to, że za taki post ma być karany....



A co do obrazków na fora już mi się wczytują poprawnie. [sred]) Nie wiem coś mi się działo z netem chyba bo się nie ładowały.
Grafika b, ładna. [sred])

Żart w stylu Mamżela...
To jest spam, czyli musi być karany. Zacząłeś wyzywać gościa bo powiedział, że raportuje to - czy to normalne?

W sprawie offtopu masz rację i poparłem cię. Ale ty zacząłeś go wyzywać tylko dlatego, że zraportował. *-*
Kiedyś na GG mi mówiłeś, że już więcej na pun nie wejdziesz, bo robisz z siebie debila - teraz jest tak samo [dblpt])

Offline

#33 2011-01-17 17:26:23

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Dziękuję za spam w temacie, ale wolałbym, żeby pojawiały się komentarze dotyczące samego forum. Jeszcze raz zapraszam, graczy przybywa, forum staje się coraz bardziej ustabilizowane pod względem mechaniki. Również proszę o komentarze (w miarę możliwości rozbudowane), ale nie te liczbowe, nie interesują mnie one, jak już wcześniej wspomniałem.

Offline

#34 2011-01-17 17:26:50

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Nigdy nie napisałem , że robię z siebie debila. To po pierwsze.
Po drugie to co jest między nami zostaje międy nami. Nadal mam archwium z twoim pisem typu "Niom jessstem supcio gerl!"
Nie obrażam go nie powiedziałem prosto z mostu "Tu debilu ślepy" Tylko

Nie wiem czy jesteś upośledzony psychicznie , głupi czy ślepy...

A to nie dotyczyło raportowania tylko tego, że mój post to Off Top.


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#35 2011-01-18 07:52:07

Manqel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil ?
Dołączył: 2010-09-23
Liczba postów: 439
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

To forum to zUo nie mogę się zarejestrować. :<

Offline

#36 2011-01-18 10:16:06

jamalek1995
Użytkownik
Dołączył: 2010-02-19
Liczba postów: 261

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Tak rezystor chce po prostu ocen, więc trochę nie rozumiem tego spamu i zauważyłem, że niektórzy tylko czekają na to, żeby taki 'burdel' w obojętnie jakim wątku zrobić, przywalić się do jednej wypowiedzi, słowa, tylko po to by kogoś zdenerwować bądź też się dowartościować. No ale to już nie moja sprawa :>.


Forum, podzielę ocenę na parę punktów, zacznijmy od samego prologu, który jest nawet zachęcający, krótko i na temat. Gracze często zniechęcają się dużą ilością tekstu, a tu ładnie wszystko streszczone. Portal, nawet ładnie wygląda, nie ma do czego się przyczepić, tak to nazwę. Stopka jest bardzo ciekawa - nie spotkałem się z taką na żadnym innym forum - duży plus. Poręczna i ładnie komponuje się z resztą forum. Mechanika, cóż sam gram na forum, więc powiem na razie tylko o tym co mnie spotkało. Akademia, świetny pomysł, podzielona na kilka etapów i zaliczenie ich nie jest trudne, lecz pomaga nowym, bądź gorszym graczom w wejściu do gry. Dobrym posunięciem jest również usunięcie tzw. bonusów za nowo zdobytą rangę, daje to duże pole do popisu, gracz sam się udoskonala i czuje tą satysfakcję z gry. Posty ładne treściwe, w każdy post jest włożone dużo pracy, to od razu widać, że forum jest skonstruowane staranie i dokładnie od deski do deski. Widzę również tutaj mapy, również ciekawy pomysł, na razie nie zagłębiam się w ten temat. Samo forum jest w miarę krótkie jak na pbf'a o tej tematyce - przynajmniej na niższych rangach, domyślam się iż wraz zdobywaniem rang odsłania nam się całe forum. Ale i tak nie odstrasza to graczy ze słabszym łączem - mozolne ładowanie się obrazków, a właśnie grafika. Największym minusem forum - takie moje zdanie, jest logo, wiem, że to kwestia gustów, ale mi się w ogóle nie podoba. Może warto zamówić u jakiegoś grafika, gdyż trochę to logo, przynajmniej mi troszku przeszkadza [sred]) Obrazki pod fora, ciekawie wykonane tu też nie można się do niczego przyczepić.

Na razie mogę ocenić tylko tyle, może za parę dni,tygodni ocenie jeszcze raz - dokładniej. Ogólne wrażenie jest dobre, na pewno obecnie (według mnie) jest to najlepsze forum o tej tematyce, no i jeżeli nie zabraknie użytkowników, kto wie, może i stanie się najlepsze na pun'ie.

Ogólna ocena: 9/10

Offline

#37 2011-01-18 11:21:51

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Manqel, a przepisałeś kod poprawnie? Napisałeś wszystko z dużej litery?

jamalek1995, jak już chyba gdzieś napisałem rangi nie mają żadnego wpływu na rozwój gracza oraz nie odkrywają się przed nim nowe możliwości. Większa ranga to po prostu prestiż w klanie (no i na świecie). Już niedługo powstaną ukryte miejsca, do których dostać się będzie można tylko spełniając jakieś warunki, ale od rangi nie będzie to zależeć na pewno. Zmieniłem to logo, żebyście nie mieli na co narzekać xD.

Dziękuję za ocenę.

Offline

#38 2011-01-18 11:38:14

Kwakus
Użytkownik
Dołączył: 2009-06-29
Liczba postów: 501

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

To mi się, podoba eleganckie przejrzyste forum o wszystkim.

Grafika 10/10  100% wykonania, kawał dobrej roboty

Ps. Rezystor ile tobie te forum zajęło ?

Offline

#39 2011-01-18 12:37:20

NeX
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-01
Liczba postów: 198

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Co do ludzi którzy urządzają off-topic z tego tematu ogarnijcie się a nie.Forum o nazwie Zaproszenia służy do zapraszania graczy na forum a nie bez sensownych kłótni...

Ja się rejestruje na forum


Pracuje nad nowym PBF'em Fantasy Postęp: 5%

Offline

#40 2011-01-18 14:51:17

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Ja se tym kursorem nie moge trafić [dblpt][slash] ^^

Grafika:

Oprócz bannerów to w gruncie rzeczy nic mi się nie podoba, logo słabe, obrazki pod forami może są estetyczne i dobrze wykonane, ale muszę odwracać łeb by się przyjrzeć. Macie predyspozycje by zrobić o wiele lepsze forum pod względem graficznym. Podoba mi się to, że forum jest estetyczne i nie walają się gdzieś jakieś błędy (przynajmniej ja ich nie widzę). Tło jak dla mnie zupełnie nie pasuje, i psuje cały wygląd forum, musisz je bardziej dopasować do reszty. Podobają mi się belki [dblpt])

Podoba mi się stopka i ogłoszenie, no i wiadomość powitalna na PunPortalu, mechanizm jest świetny [dblpt])
Za grafikę: 5/10 [dblpt])

Treści:
Jestem fanem mangi Naruto, anime nie oglądam już od pewnego czasu, wkurwiają mnie fillery których nie znoszę. Poza tym w Mandze znowu zaczęło się coś dziać [dblpt]) Mam nadziej, że Zabuza upierdzieli Kakashiemu głowę [dblpt]p

Postów jest dużo, zważywszy na liczbę użytkowników, chociaż widzę, że forum sie dopiero rozkręca. Z tego co zrozumiałem, to świat jest w stanie wojny? Dobry pomysł na dynamiczną i ciekawą grę [dblpt]D

Aby ocenić musiałbym to forum poznać, spojrzeć na nie z wielu stron. Może kiedyś [dblpt]) Oględnie widzę, że jest porządnie jeśli chodzi o treści.

Za treść: 7/10

Może kiedyś znajdę więcej czasu to ocenię dogłębniej.


Kazam Kazam.

Offline

#41 2011-01-18 15:07:42

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Kwakus, tak na dobrą sprawę to NCW rozwijało się do tej postaci niecałe półtora roku.

Hogsmed, dzięki za opinię. Grafika to oczywiście kwestia gustu, lepsza pojawi się w przypływie mojej weny twórczej, ale priorytetem jest jak na razie rozwój gry od strony technicznej. Dokładniej rzecz ujmując gracze żyją w świecie kilka lat po I Wojnie Ninja (kontynuacja wcześniejszej fabuły), w którym na dzień dzisiejszy istnieje masa różnych konfliktów.

Tyle odnośnie komentarza i w dalszym ciągu czekam na więcej ocen ^^

Offline

#42 2011-01-18 20:14:14

VisiX
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-02
Liczba postów: 6

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Forum wypada na prawdę wspaniale.
Grafika, jest bardzo dobra, akurat mi się podoba. Ale jak to wspomnieli moi przedmówcy - to zależy od gustu.
Pierwszy raz widzę taką stopkę, dlatego osobiście podoba mi się.
Całe NCW posiada bardzo ciekawą fabułę - oryginalnie.
Wszystko bardzo przemyślane, chodzi mi głównie o treść. Nie wiem co by tu jeszcze napisać, wszystko jest w porządku.
Oczywiście gram na tym forum, a użytkownicy są bardzo mili. [dblpt])
To najlepszy pbf o takiej tematyce, jakie dotąd spotkałem w tym serwisie. [sred])

Moja ocena to 9/10.
Pozdrawiam.

Offline

#43 2011-01-18 20:32:15

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

No no, muszę przyznać , że logo od razu prezentuje się o wiele lepiej [sred]) I całkiem mi się podoba.
Dobrym rozwiązaniem jest zmiana kursorów (na opak) ponieważ tą gwizdką (cokolwiek to jest) trudno się namierzało linki. ;p


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#44 2011-01-18 20:58:43

Sayori
Użytkownik
Dołączył: 2010-03-14
Liczba postów: 100

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Jeremi to był shuriken, ale zgadzam się, teraz jest to podręczniejsze [dblpt])


ncwuserbar.png
Rada Magów Puna

Offline

#45 2011-01-22 18:53:33

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Witam ponownie i oznajmiam, że dzisiaj, po tygodniu zmagań, zakończyliśmy wersję beta NCW. Działanie mechaniki zostało przetestowane, błędy, które zostały nam wytknięte przez graczy poprawione, teraz startujemy z fabułą. Administrator odpowiedzialny za sesje i eventy powrócił z ferii i jesteśmy już pełni gotowi. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do gry i komentowania Ninja Clan Wars.

Forum główne: link
Hyde-Park: link

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
123wsdasd - mr11 - nwofcs - uwmirds - sfstories