Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#46 2011-01-23 19:58:53

Andreasan
Użytkownik
Skąd: wiem, że wiesz?
Dołączył: 2009-07-19
Liczba postów: 2,525

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Chciałem napisać coś długiego o tym forum, ale ograniczę się tylko do braw dla Rezystora za stworzenie takiego forum. Ono po prostu kipi zajebistością, przyciąga swoją grafiką, oczarowuje mechaniką. Polecam każdemu.


ncwuserbar.png
Take me down to the Paradise City...

Offline

#47 2011-01-27 12:39:26

Nexs
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-27
Liczba postów: 1

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Pbf jest świetny.Ogromna ilość Jutsu,Miła atmosfera,Wspaniała mechanika oraz świetna grafika.Na danym PBF'ie jest duża ilość graczy oraz klanów naprawdę umila to grę.Forum jak na PBF jest dość realistyczne.Naprawdę polecam to forum. 9/10

Offline

#48 2011-01-27 12:52:34

Mizuno
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-27
Liczba postów: 20

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Polecam grę.
Sama grafika przyciąga do grania na tym forum.
Bardzo duży spis jutsu i to już pownno przyciągnąć doświadczonych graczy
Miła atmosfera na forum i zajebisty mechanizm
Daję 10/10 [sred])

Offline

#49 2011-01-27 13:15:23

Narokishi
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-27
Liczba postów: 4

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Na wstępie dodam, że jestem graczem ów PBF'a. Grałem na wcześniejszej jego wersji i bardzo mnie wciągnęło. NCW jest dużo bardziej rozbudowane od innych forów o Naruto. Na początku czyhać na Was będą poradniki omawiające mechanikę i inne, przydatne rzeczy. Bardziej niż staż liczy się czas poświęcany na grę... Walki, treningi, rozwijanie fabuły - za to wszystko nasza postać staję się coraz silniejsza. Na swojej drodze napotkamy różne zmagania w postaci sesji.  Granie jest ograniczone do aktywności administracji (jeżeli chodzi o eventy, akceptację treningów oraz zezwolenia na wykonanie tej czynności), jednakże Administracja przesiaduje większość czasu na forum w celu wykonywania swojej pracy oraz upiększania świata i mechaniki. Gra nie zawiera jeszcze wszystkich elementów, których jest wiele (ok. 90% zrobione)... Z tego co wiem, potrzeba tylko to poskładać. Gorąco polecam, ponieważ wszystko jest dokładnie i schludnie opisane. Wszystko zawiera ładną oprawę graficzną i jak już wspominałem długie, treściwe opisy.

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2011-01-27 13:15:51)

Offline

#50 2011-01-27 13:45:31

Mayu
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-27
Liczba postów: 1

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

NCW:GE to forum bardzo porządnie i solidnie zrobione. Nad jego powstaniem pracował dość duży sztab ludzi i muszę stwierdzić że to odbiło się na ostatecznym wyglądzie forum.
ŚWIAT GRY
Mamy tutaj rozbudowane i ciekawe lokacje w których ludzie posiadają własne problemy i nasza postać może pomóc im je rozwiązać lub je jeszcze pogłębić.  To rozwiązanie sprawia że wchodzimy w świat gry podobnie jak w starych, dobrych RPG. W końcu możemy zdecydować czy chcemy stanąć w obronie słabszych i mieć z tego większy zysk, lub wybrać zło które ma do zaoferowania o wiele więcej niż jacyś biedni, uciśnieni wieśniacy.
ROZWÓJ POSTACI
Na NCW możemy rozwinąć nasza postać na setki sposobów. Możemy np. stworzyć zabójce który potrafi manipulować swoimi kośćmi i który atakuje wrogów za pomocą wody lub równie dobrze możemy zrobić Mistrzynię chaky która jest niezrównana w walce zwarciu i potrafi wpadać w furię przez co siła jej ataków rośnie. Więc jak widać, dla każdego coś dobrego [dblpt]D Umiejętności, jutsu, specjalizacji i profesji jest od groma więc chyba każdy gracz będzie zadowolony.
MECHANIKA
Co tu dużo mówić, jest świetna. Powiem tylko że każdy gracz nie będzie miał problemów z jej zrozumieniem. + za pracowitość moderatorów którzy dzień i noc pilnują by mechanika i regulamin forum był przestrzegany. (HIRO RULEZ)
GRAFIKA
Forum stoi na wysokim poziomie graficznym. Wszystko jest przejrzyste i estetyczne. Rozumiem że ciemne kolory nie muszą się wszystkim podobać lecz i tak są one lepsze od jakiś oczoje$nych jasnych kolorków od których głowa zaczyna boleć po kilku minutach grania.
BŁĘDY ;/
Niestety NCW GE nie jest idealne, w końcu jest jeszcze betą więc nie wszystkie miejscówki i jedno czy dwa założenia nie są jeszcze gotowe, ale w trakcie najbliższych tygodni wszystko zostanie skończone.

Ocena Ostateczna: 9
+ Ładna Grafika
+ Przejrzysta  Mechanika
+ Pracowici Moderatorzy
+ Fajny klimat i rozbudowany świat gry
+ Dużo opcji rozwoju postaci
+ Fajna społeczność

-/+ Trudny (niektórym to odpowiada, a innym nie)

A teraz minusy :
- Wciąż to jednak beta
- Garść różnych, drobnych baboli jak linki które nie odnoszą do jakiś tam  tematów Itp. Itd.

Ostatnio edytowany przez Mayu (2011-01-27 14:10:18)

Offline

#51 2011-02-02 15:09:09

xcvom
Użytkownik
Skąd: jesteś?
Dołączył: 2010-12-02
Liczba postów: 365
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

+ ładne logo,
+ fajna technologia,
+ fajna treść,
+ pracujący moderatorzy,
+ dużo opcji,
+ ładna grafika,
+ aktywni użytkownicy,

Naprawdę podziwiam [dblpt])

9,8/10

Offline

#52 2011-02-02 17:04:27

Sayori
Użytkownik
Dołączył: 2010-03-14
Liczba postów: 100

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

@Mayu
Nom, jest to beta, i co z tego?
Nie powinno się tego kwalifikować jako minus.
Podaj mi przykład, gdzie nie odnosi gdzie trzeba.


ncwuserbar.png
Rada Magów Puna

Offline

#53 2011-04-21 17:52:53

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Postanowiłem odświeżyć ten zapomniany już temat i jeszcze raz zaprosić wszystkich na Ninja Clan Wars. Ostatnio cierpimy na coś co chyba daje się we znaki wielu forom PBF... brak graczy. Wprawdzie jest stała grupka ludzi, którzy aktywnie grają, ale NCW jest w stanie przyjąć znacznie więcej graczy w swe szeregi.
Cały czas się rozwijamy, dodajemy nowe zdolności, lokacje, możliwości rozwoju oraz zabawy, a to wszystko po to, żeby każdemu grało się u nas dobrze. Po raz kolejny zapraszam, liczę na oceny oraz pytania, na które chętnie dopowiem.

EDIT: Z pozoru nic się nie dzieje, a to dzięki temu, że cała akcja rozgrywa się w świecie gry, który jest schowany w forach oraz subforach i nie widać nowych postów. Poza tym... szkoła... coś dzięki czemu gracze oraz administracja ma mało czasu do przeznaczenia na grę, jednak staramy się jak możemy.

Ostatnio edytowany przez rezystor (2011-04-21 17:57:00)

Offline

#54 2011-04-21 18:07:36

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Ja bym chętnie tam zagrał aczkolwiek w wersji z grafiką jakąś bardziej kolorową bądź jej całkowitym brakiem .__. niestety ale ja patrzeć nie mogę w ogóle na to tło, które wydaje mi się jeszcze dodatkowo rozciągnięte.

Offline

#55 2011-04-21 18:19:53

HairDresser
Użytkownik
Skąd: z Nienacka
Dołączył: 2010-12-24
Liczba postów: 281

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Niestety, grafika mi się nie podoba ;p Czemu takie szare, wyblakłe kolory? Przez to forum wydaje się takie tajemnicze i ciche, ale mnie odpycha taka kolorystyka. Nie myślałeś o żywszych kolorach? Logo... nie wiem jak innym, ale to jest jeden z elementów który według mnie psuje całą estetykę [dblpt]P Powinieneś trochę ożywić te forum, bo naprawdę takie ciemne, szare i smutne kolory na pewno nie przyciągną nowych graczy. Może to jest taki gust administratora, ale polecałbym zrobić jakąś ankietkę dla userów i zwyczajnie zapytać się ich, czy taki wygląd im odpowiada [sred])

A co do treści: Jest dosyć dobrze, jakiś znaczących błędów tam nie widzę, ale:

Katsuro napisał/a:

Po co ten news? Ano dlatego, że pewnie (tak mi się wydaje) niektórzy z powodu mojej nieobecności spisali forum na straty, co jest dla mnie iście wkurzające skoro zostawiłem je pod opiekom Hiro i Basai'a.

Fakt, jeden błąd, no ale przykuwa uwagę. Polecam poprawić [sred]) Co do innych postów to jest dobrze, ale w treść się za bardzo nie zgłębiałem, gdyż nie moja tematyka [dblpt]D

A jeżeli chodzi o skrypty: Tutaj jest akurat, może nie doskonale, ale bardzo dobrze - nie przesadziłeś z niepotrzebnymi skryptami, dałeś tylko te "najpotrzebniejsze", także tutaj plus.

Jedynym minusem, drastycznym, jest tutaj grafika - nie chodzi mi tutaj o estetykę jej wykonania czy technikę, a o kolorystykę całego forum. Należałoby zmienić te "szarości" [dblpt]) Pozdrawiam administratora [dblpt]D


mrtidl.jpg
"Jeśli na najciemniejszą nawet chmurę padnie słońce, to i ona się rozświetli."

Offline

#56 2011-04-21 18:34:51

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Wstyd mi za ten błąd... -.-

Co do grafiki... cóż, robiłem ją pod swój własny gust, to prawda, ale nie spotkałem się z jakimiś negatywnymi uwagami ze strony graczy - w innym wypadku została natychmiast zmieniona, staram się stosować do uwag moich użytkowników. Włożyłem w nią sporo pracy, ale... może pora na zmiany.
Co do skryptów to uważam, że jest bardzo dobrze, chociaż aktualnie jest w nich jeden błąd, który w najbliższych minutach powinienem wyeliminować. Więcej raczej nie będzie, bo nie ma takiej potrzeby.
Po tejże operacji i wprowadzeniu małej aktualizacji, która już jest prawie skończona biorę się za grafikę - postaram się o coś żywszego, chociaż chwilowo nie mam pomysłu, może Wy jakieś macie? Jeżeli tak to chętnie wysłucham. ^^

Offline

#57 2011-04-21 19:24:04

Akuro
Użytkownik
Dołączył: 2010-10-16
Liczba postów: 106
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

A mi się grafika poodoba. ;p Jest ciekawa, pasuje do tematyki i klimatu na forum. Trzymałbym się jej, aczkolwiek proponuję coś innego(w tych kolorach, oczywiście).
Treść trzyma się ładu i jest zarówno ciekawa jak i fabularna. Jest kilka niedociągnięć, apropo jutsu, ale myślę, że to się może zmienić. ;-p

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale te boczne menu samo mi się pojawia, gdy włączam stronę i znika po jakimś czasie.. to trochę denerwujące. ;d


Dead By Sunrise

Offline

#58 2011-04-21 19:42:33

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Z tego co wiem to inaczej być nie może, ponieważ tak działa ten skrypt (jest inny niż ten znany z forów puna).
Masz na myśli niedociągnięcia ze względu na opisy czy małą ich ilość? Kilka jutsu, które są dostępne planujemy poprawić (jest kolejka niestety) oraz dodać niemałą ilość, ponieważ obecnie posiadamy większość jutsu tylko do momentu szczytu kage.

Po raz kolejny zapraszam do gry ^^

Offline

#59 2011-04-22 10:40:02

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

I tak dodam jeszcze@
Na stronie hydeparku NCW macie lepsze tło niż na normalnej stronie .__. proponuje je zamienić tak na dobry początek.

Offline

#60 2011-04-22 11:03:49

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Fan, to tło wykonałem wczoraj wieczorem po waszych postach tutaj. Dzisiaj postanowiłem wrzucić na HP żeby sprawdzić reakcje graczy i jak się ono prezentuje. Wrzuciłem je na forum główne i postaram się dorobić jakieś pasujące logo, bo to jak dla mnie w ogóle się nie sprawdza przy tym tle.

EDIT: Powstało nowe tło i header - graczom się bardzo podoba, zobaczymy jak Wam. Teraz mogę skupić się na poprawkach.

Ostatnio edytowany przez rezystor (2011-04-22 14:50:55)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
przybazantarni8bcd - ets2vspolska - studiakanada - wierneswoimpdw - ballas