Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#91 2011-07-28 19:53:29

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Jak jednak chciałbym, żebyś rozwinął swoją myśl. Treściowo kiepsko? No przepraszam bardzo, nie ma tam poematów/wypracowań na kilkadziesiąt linijek (znaczy są, ale to treningi najlepszych technik, których nie widzi nikt oprócz administracji i autora), ale czy to dlatego uważasz, że treść jest kiepska? Jeżeli tak to współczuć tylko, ale jeżeli nie to proszę napisz dokładniej. Jestem bardzo ciekaw co Ci chodzi po głowie. Nie, nie uważam, że wszystko jest świetne, ale bynajmniej nie kiepskie.

Offline

#92 2011-07-28 19:56:01

Cold Fire
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-01
Liczba postów: 66

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Sorry, że się wtrącam, ale... Wbiłem na to forum i przeczytałem poradniki wraz z regulaminem. Treść nie jest kiepska, gdyż wszystko zrozumiałem. Minusem jest to, że akurat nie lubię takiej tematyki. Wiadomość wstępna dobrze wprowadza w klimat forum!


i2ledg.png

Offline

#93 2011-07-28 22:15:28

William
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-16
Liczba postów: 1,408
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Patrząc się na opisy w dziale "Świat gry" doszedłem do powyższego wniosku. Jest tego strasznie dużo, a zapewne są to główne lokacje gry (chyba, jeśli większości nie widzę). Opisy tych miejsc są straszne ubogie i nie mam po co podawać konkretnych przykładów -wystarczy spojrzeć samemu. Proponowałbym już skrócić je o kilka, jednakże pozostałe wzbogacić o fabułę* (rozumiem, iż natuto nie ma fabuły) oraz poprawić je stylistyczne.
.......

* Pisząc Fabułę mam na myśli nawet głupią historię danego miejsca, można nawet wyrazić się kreatywnością i wymyślić coś samemu.

**** przepraszam za błędy, ale uderzam już głową o klawiaturę : p

PS: Posty Administratora typu "Zaliczone." co 2 post można było by sobie darować. Jeżeli uważacie, że Administrator powinien coś zatwierdzić, można Edytować post gracza i np napisać swój komentarz pod spodem.

Ostatnio edytowany przez William (2011-07-28 22:18:50)

Offline

#94 2011-07-28 23:00:05

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

William napisał/a:

PS: Posty Administratora typu "Zaliczone." co 2 post można było by sobie darować. Jeżeli uważacie, że Administrator powinien coś zatwierdzić, można Edytować post gracza i np napisać swój komentarz pod spodem.

Bolą Cię te posty czy co? Bo ja na nie nie zwracam uwagi, po prostu wisi mi to i powiewa ile mam ich w swoim liczniku czy w liczniku ogólnym forum. Są to zwyczajne zabiegi, które muszą być wykonywane w taki, a nie inny sposób, ponieważ nie mam zamiaru zapamiętywać gdzie posta graczowi edytowałem, a gdzie nie. Dlatego, między innymi, nie mam zamiaru sobie och darować.

Coś słabiutko idzie Ci argumentacja jakości tych postów. Nie ma fabuły? oO Każda kraina jest dobrze opisana pod względem zawartej w postach treści: jest krótka historia krainy, co się w niej dzieje, w większość opisane są ważne dla niej osoby oraz kilka miejscówek, w której docelowo odbywa się fabuła. To, że Twoim zdaniem nie ma w tych opisach fabuły świadczy o tym, że nie czytasz tego tak dokładnie. Może i nie ma masy tekstu, ale ja jestem zwolennikiem tekstów konkretnych, lanie wody tylko po to, żeby było tego dużo jakoś mi się nie widzi, z tego co wiem graczom też nie widzi się wszystkiego tego czytać. Zgodzę się jedynie co do jakości postów, fakt, mój wspólnik zajmujący się tym nie ma wybitnych zdolności literackich, ale to staramy się nadrabiać.

Poza tym to nie jest zbyt feir z Twojej strony, że uważasz treść za kiepską tylko po obejrzeniu świata gry (pomijając fakt, że nie widzisz czegoś co jest). Gdzie mechanika, wszystkie zdolności, które przecież chyba najpierw powinno się oceniać? Rozumiem to, że nie podobają Ci się posty fabularne bo przecież mogą, ale dlaczego jest to głównym powodem do nazywania treści kiepską? No przepraszam, może to łupi argument, ale na tle większości (o ile nie wszystkich) innych  forów o tej tematyce wypadamy znakomicie. Jakakolwiek fabuła na takich forach to czarna magia albo, tak jak u nas, dopiero raczkuje, więc stawianie sobie przed oceną zbyt wygórowanych wymagań nie jest dobre.

To chyba tyle tytułem wyjaśnienia.

Offline

#95 2011-07-29 08:59:16

Narokishi
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-27
Liczba postów: 4

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

A mi się wydaje, że William lubi sobie po prostu pod górkę robić.  Gdy zedytujesz czyjś post to widzisz to dopiero po wejściu w temat i jeżeli przyszło coś, co trzeba akceptować to tak na prawdę się nie dowiesz, bo komu chciałoby się pamiętać datę ostatniego posta, bo akurat Tobie się nie podoba pisanie postów pokroju "Zaliczam". Ale najwyraźniej tutaj logiczne myślenie i staranie ułatwienia sobie życia to pojęcia, które omijasz z daleka. Otóż w ten sposób, który teraz jest Katsuro może swobodnie rozmawiać z nami na CB i tylko patrzeć na ostatniego posta i analizować go w banalny sposób: Click! Oczywiście klikając F5 co jakąś chwilę.
Jak lubisz w ten sposób utrudniać sobie życie to mam jedną radę - rób to na swoim forum.

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2011-07-29 09:06:23)

Offline

#96 2011-08-04 22:51:42

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Pozwoliłem sobie odświeżyć temat, chociaż jeszcze zbyt daleko nie spadł, a to za sprawą eventu, który ruszył przed chwilą. Nie ma żadnych wymagań i nawet gracze po akademii będą mogli wziąć w nim udział. Oczywiście wszystko fabularnie. Serdecznie zapraszam wszystkich do gry oraz oczywiście do komentowania tutaj NCW ^^

Offline

#97 2011-09-05 18:05:38

ukaszf9
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-01
Liczba postów: 1,335

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Odświeżam na prośbę Katsuro [dblpt]p

Offline

#98 2011-09-05 18:08:56

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

nowencw.png
ZAPRASZAM PO REMONCIE!

Niestety, przez totalny brak czasu nie pokuszę się tutaj o nie wiadomo jakie opisy, po prostu odsyłam do punportalu, gdzie każdy zainteresowany może dowiedzieć się więcej... btw. Dla tych, którzy chcą widzieć wszystko zapraszam do logowania się na konto test (hasło: test).

Ostatnio edytowany przez rezystor (2011-09-05 18:10:52)

Offline

#99 2011-09-05 18:10:11

mistrz2244
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2009-10-13
Liczba postów: 1,325
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Super strona! 10/10 Napracowałeś się i to widać! Pięknie wszystko zrobione [sred])
A tak przy okazji Rezystor mógłbyś mi pomóc w sprawie tego rozwijanego menu? W zamian wstawię twój banner na moje forum.

Offline

#100 2011-09-05 18:28:44

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Po prostu wielbię Cię za to co robisz z Punem. Nareszcie ktoś udowodnił, że pun to nie hosting na którym nie da się nic zrobić. Po prostu cudo.
@mistrz22444 - Ty chyba nie myślisz, że on odda Ci coś co sprawia, że jego forum jest jedyne w swoimm rodzaju za zwykął reklamę.


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#101 2011-09-05 18:34:24

johngreen
Użytkownik
Skąd: wiecie ,że to ja?
Dołączył: 2011-07-02
Liczba postów: 483

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

wykonałeś dobra robotę z każdą aktualizacją jestem coraz bardziej zaskoczonym tym co da się zrobić na PUNIE

a i jeszcze jedno w swoich podziwach nie zapomnijmy też o Fan Anime bo na forum pisze że też się napracował

Ostatnio edytowany przez johngreen (2011-09-05 18:55:09)


teenbookforumusbar.png

Offline

#102 2011-09-05 18:54:12

Steven
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-16
Liczba postów: 146
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Musze przyznać,że myślałem że to będą zmiany kosmetyczne,a tu BOOM po prostu Bomba gratuluje pomysłów i świetnego wykonania oby tak dalej.


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#103 2011-09-05 18:58:36

ffox
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-17
Liczba postów: 84
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Jeśli mogę coś zasugerować, to mógłbyś obniżyć reklamę pbfguild.com o 10px (przy napisie "Witaj gościu").
Przy nieprecyzyjnym kliknięciu podczas próby logowania, wchodzi się właśnie na nią - no chyba że to celowe.
No i te nieszczęsne obniżanie strony do ChatBox'a - zauważyłem że to już niemal plaga.
Przy rozdzielczości 1680x1050, tło się prawie ładnie zapętla (można to poprawić bardzo łatwo w PS).

Poza tym niezła robota.


earth250x50.jpg

Offline

#104 2011-09-05 19:21:49

mistrz2244
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2009-10-13
Liczba postów: 1,325
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Powiem jeszcze, że NCW przebija naruto.pun.pl ;]

Offline

#105 2011-09-05 20:16:18

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

naruto.pun.pl? Toś mi pojechał...

Oczywiście, zapomniałem przez ten pośpiech, Noof ;* Tak serio to jest on autorem takich skryptów zarezerwowanych (przynajmniej na razie) dla NCW jak specjalne ogłoszenie na CB oraz punportalu, dzięki nim stronka jest dużo bardziej funkcjonalna i na pewno ładniejsza. Po odpowiednim przerobieniu na potrzeby forum prezentują się one świetnie ^^

ffox, obniżyłem nagrodę od PBF Guild ;] Niestety, tak jak myślałem, nie było mi dane wyeliminować wszystkich błędów, więc wracam dalej do ich poprawiania i proszę o komentarze, ale nie tylko tej graficznej strony.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
exclusiverpg - fivemta - elo - hooliganz - luckyworldx5