Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#106 2011-09-05 21:36:18

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=1872   --- "Nazywają siebie Uchicha" jest powtórzenie do siebie może lepiej coś jak przyjęli nazwę.


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#107 2011-09-05 21:55:40

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Jejku, nie strasz -.- Myślałem, że to ja przez przypadek napisałem "Uchicha" [dblpt]P Nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli, ale na wszelki wypadek poprawiłem (chyba?) to zdanie ^^. Jeżeli widzicie jakieś błędy tego typu to nie wahajcie się mi ich wypominać, gdziekolwiek i jakiejkolwiek formie - im więcej wyłapanych tym mniejsza szansa na znalezienie kolejnych ;]

Offline

#108 2011-09-05 22:38:37

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Ojj ja tam się nie znam na Naruciaku xd Nie widziałem, żadnego odcn więc wiesz [dblpt]D
teraz od razu lepiej [dblpt])


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#109 2011-09-12 18:58:30

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Chciałbym odświeżyć temat i tym samym zaprosić do gry nowych i starych graczy. Ostatnio kilku próbowało zdać nową, fabularną akademię, jednak każda próba, jak dotychczas, zakończyła się niepowodzeniem i nie mam tu na myśli winy mechaniki - po prostu od czasu ostatniego remontu NCW przekształca się na forum dla nieco bardziej zaawansowanych - krótko mówiąc pozbywamy się marnych postów w fabule, mechanice... wszędzie. Z racji początku roku szkolnego nie ma tyle czasu, który można by było poświęcić na poprawki, ale sukcesywnie staramy się dokonywać poprawek.

Serdecznie zapraszam nowych do zmierzenia się ze "Szkołą Ninja" w krainie Mominoki.

Offline

#110 2011-09-12 23:11:54

AdaseK
Użytkownik
Skąd: się wziąłem?
Dołączył: 2011-07-07
Liczba postów: 843

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Zaraziłeś mnie czepianiem się ;]
http://www.ninjaclanwars.pun.pl/viewtopic.php?id=1710

Nnja, który ma być złapany w tą technikę wybieramy

Em, forum, nie opiszę gdyż tego się nie da brak mi słów, jest no po prostu piękne, grafika, skrypty powalają na nogi [dblpt])

Ostatnio edytowany przez AdaseK (2011-09-12 23:12:27)

Offline

#111 2011-09-13 16:23:57

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Bardzo dobrze, wolę, jeżeli ktoś czyta to co jest na stronie i wyłapuje moje i innych błędy. Hmm... nie za bardzo wiem co mam poprawić, słowo ninja raczej się nie odmienia, fakt, zdanie na pierwszy rzut oka jest dziwne, ale bynajmniej ja nie widzę błędu. Na wszelki wypadek jednak poprawiłem.

Bardzo żałuję tylko, że nikt nie pokusi się o ocenę mechaniki, fabuły oraz opisów.

Offline

#112 2011-09-13 19:23:38

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Oceny będzie mało, ale po prostu muszę: bynajmniej to nie przynajmniej.

A o forum nie ma co za dużo mówić jest na prawdę dobre, jeśli miałbym oceniać system musiałbym się w niego bardziej zagłębić.
Sam kiedyś chciałem stworzyć PBF Naruto, lecz jestem raczej tego typu człowiekiem, który zarzuca pomysły bez chęci ich wykonania, jednak może kiedyś to forum skończę [sred]).
Mógłbym przyczepić się do długości forum, a co za tym idzie grafiki, mianowicie lepiej by to wyglądało gdyby zamiast graficznych napisów były obrazki do każdego forum, łatwiej byłoby się zorientować co to za miejsce a przy okazji przewijanie forum nie byłoby tak monotonne.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dążeniu do sukcesu [dblpt]).


Również Hiraki

Offline

#113 2011-09-13 20:54:01

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Morty napisał/a:

po prostu muszę: bynajmniej to nie przynajmniej.

Głupi slogan, który nijak ma się do mojej wypowiedzi, ponieważ użyłem tego słowa poprawnie, "przynajmniej" według Ciebie byłoby tutaj lepszym wyborem? Nie sądzę...

Co do długości forum... cóż, wcześniejsza szata graficzna była skonstruowana tak, że NCW było bardzo krótkie, jednak cierpiała przez to funkcjonalność strony. Tym razem postawiłem na bogatszą treść od razu po wejściu na stronę główną. Ucierpiała przy tym długość, jednak wydaje mi się, że tak jest o niebo lepiej niż było - potwierdzają to gracze.

Jakby nie było NCW rozwija się z niewielkimi przerwami już ponad dwa lata. Sądzę, że brakuje i zawsze brakowało nam graczy, którzy swoimi wartościowymi postami po części rozwijali forum jeszcze bardziej, przecież to oni w głównej mierze tworzą klimat i sprawiają, że mam motywację do dalszej pracy. Do tej pory sitkiem była niefabularna akademia, przeważnie gracz kończył swoją przygodę od razu po jej zaliczeniu. Czy to była kwestia nudy czy po prostu determinacji nie wiem, ale wiem, że teraz w akademii (fabularnej) należy już na starcie pokazać swoje umiejętności i chęci.

Jeszcze raz zapraszam do gry ^^

Offline

#114 2011-09-14 17:21:35

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Głupi slogan... nie powiedział bym, że taki głupi, a to bez różnicy czy napiszę właśnie ten slogan czy ujmę to w inne słowa. Nie powiedział bym czy poprawnie bo bynajmniej ma za zadanie wzmocnić przeczenie, a w tym zdaniu nie ma co wzmacniać, "nie widzisz błędu" to znaczy, że go nie widzisz, nic innego, ale nie ma co kłócić się na tak bezsensowny temat.

Co do tej długości forum to mi nie chodzi żebyś je skracał, a dodał obrazki zamiast aktualnych grafik, forum by się lepiej prezentowało i jak mówię przewijanie go nie byłoby tak monotonne i podobne z każdym przesunięciem, a starzy gracze już znają forum i łatwo im jest się po nim poruszać poza tym są przyzwyczajeni. Mówię to z perspektywy nowego gracza, poza tym nie chcę dawać Ci złych porad, bo niby po co, a wyczuwam (nie wiem czy dobrze), że po prostu chcesz jakoś zaprzeczyć temu co piszę, a chcę tylko pomóc [sred]).
A tym razem życzę wielu nowych graczy [dblpt]).


Również Hiraki

Offline

#115 2011-09-14 19:28:41

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Mylisz się co do moich intencji [dblpt]) Każdą poradę czytam i koduje w głowie, wszystkie są cenne i za każdą dziękuję (do każdej również staram się ustosunkować). Niestety, nie mam 45 obrazków do każdej krainy, gdzie każdy odzwierciedlałby konkretną, poza tym ten zabieg jeszcze bardziej wydłużyłby forum i zwiększył jego wagę. Za życzenia dziękuję [dblpt]P

Co do tego trefnego "bynajmniej", niby nie ma co się kłócić, ale wolałbym wyjaśnić. Skoro to słowo ma za zadanie wzmocnić przeczenie to gdzie błąd? "Nie widzę" to też przeczenie, które zostało wzmocnione. "to znaczy, że go nie widzisz, nic innego" - czyli np. przykład ze słownika: "Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie." też jest źle napisane? Przecież zasada jest, przynajmniej dla mnie, ta sama.

Offline

#116 2011-09-14 21:27:09

Kazu
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-13
Liczba postów: 13

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Jestem pełen podziwu dla stworzyciela strony. Na prawdę w ten PBF zostało włożone wiele pracy, którą każdy normalny człowiek widzi (xD). Podoba mi się ogólny wygląd strony, ciekawe menu i fajna ikonka strony. Jedyne co aktualnie nie podoba mi się w grafice to Logo, no, ale nie zmniejsza to znacznie mojej oceny.
Czasochłonne tworzenie technik na pewno owocuje wielkim plusem dla tego forum. Treść jest dobra [dblpt]p. Co do mechaniki to nie zagłębiałem się w system gry, gdyż jestem strasznie leniwy i nie mogę trochę pojąć tego wszystkiego xD. Może jak znajdę więcej czasu to bardziej przyjże się całej stronie i prawdopodobnie zagram.

Offline

#117 2011-09-14 22:37:41

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Już sam nie wiem mam mieszane myśli co do tego bynajmniej, więc ty masz rację.

A obrazki zawsze mogłyby być wielkości takie jak aktualna grafika, no ale jak sam mówisz problem jest z ilością tych krain, no nic, jeśli kiedyś się zagłębię w forum to postaram się wyrazić swą opinię na jego temat, zaś obecnie nie trudno stwierdzić, że jest dobre.


Również Hiraki

Offline

#118 2011-09-26 20:50:06

ChrissBrownx3
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-06
Liczba postów: 91

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

A mógłbyś dać banner w mniejszych rozmiarach? ;]

Offline

#119 2011-09-26 21:32:05

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi? ;p

Offline

#120 2011-09-26 21:40:56

ChrissBrownx3
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-06
Liczba postów: 91

Odp: Ninja Clan Wars - Gold Edition

Mam na myśli no banner w mniejszych rozmiarach, bo Chciałbym wstawić u siebie w stopkę, ale dałeś tylko w większych rozmiarach. I pytam się czy dasz mi w mniejszych [sred])
Teraz rozumiesz czy dalej nie?;]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vmpklegnica - pasty4fun - polskiearchiwumdokumentalne - onlinegamesforum - kaszanarp