Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-06-13 17:20:55

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Szanowny Ojcze Dyrektorze

Szanowny Ojcze Dyrektorze.
Piszę ten krótki list z dużym pohamowaniem przez użyciem kilkunastu słów i kilku zdań... Jednakże wracając do tego co chcę Ci uświadomić i przekazać.
W sumie to Mangel jest tutaj najlepszy w pisaniu mądrych tekstów dlatego to będzie bez ładu i składu ale z przesłaniem.
Dział "Opinie i uwagi" powstał po to, by w razie potrzebnej okazji, użytkownicy serwisu mogli napisać co podoba im się a co nie jest dobre w chwili obecnej. W chwili obecnej złe jest to, że masz totalni... Nie inaczej. Że na chwilę obecną słabo interesujesz się serwisem. Od dawna nie mamy tutaj żadnych nowości, nic nowego. Inne serwisy i skrypty ciągle są aktualizowane i ludzie nad nimi pracują. Jednakże z jakiegoś powodu tak wiele osób wybiera serwis należący do Ciebie! To wyróżnienie, a zarazem obarczenie. Obciąża Cię to faktem, że ludzie pokładają w tobie nadzieję. Uznali twoją robotą jako jedną z lepszych. Więc dlaczego teraz odwracasz się do nich plecami? Wiele razy oskarżany byłem o to, że pragnę być ikoną PBF. Jeżeli mam być szczery to gdzieś w głębi mnie jest taka aspiracja. Ale dobrze... Teraz z pewną śmiałością stwierdzam, że ty chcesz być ikoną for (forów) internetowych. Po co Ci nowy serwer? Pun to świetna inwestycja jednakże nie dopracowana. Ile razy ludzie piszą tutaj "To forum jest niedokończone, ale może być dobre" To teraz posłuchaj... "Pun (www.pun.pl) ma szansę być świetnym serwisem, jednakże nie jest teraz dokończony. Pracuj nad nim nie poddawaj się a osiągniesz ten cel."
No powiedzmy, że ja po przeczytaniu tego co zostało tu już napisane to zrozumiałem tego sens, jednak wiem jak ja piszę więc życzę Ci tego, że zrozumiesz o co mi biega.
PS: Nie łamię regulaminu dlatego nie usuwaj mojego tematu.

Pozdrawiam,
SUP - Szary Użytkownik Puna.


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#2 2011-06-13 18:52:33

Exemu
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-06
Liczba postów: 180

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

JESTEM NA TAK xD

Popieram to co napisałaś !!!!!!!

Offline

#3 2011-06-13 19:08:49

William
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-16
Liczba postów: 1,408
WWW

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Mam propozycje może nie spamujmy więcej z tym "Popieram" i niech Tomek normalnie się wypowie. Inaczej te wątki cały czas będą usuwane...

Offline

#4 2011-06-13 21:17:11

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,040
WWW

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Dział "Opinie i uwagi" powstał po to, by w razie potrzebnej okazji, użytkownicy serwisu mogli napisać co podoba im się a co nie jest dobre w chwili obecnej.

Dokładnie po to powstał ten dział.

W chwili obecnej złe jest to, że masz totalni... Nie inaczej. Że na chwilę obecną słabo interesujesz się serwisem. Od dawna nie mamy tutaj żadnych nowości, nic nowego. Inne serwisy i skrypty ciągle są aktualizowane i ludzie nad nimi pracują.

Niestety moja praca przy skrypcie/serwerze nie jest widoczna na co dzień. Nie zawsze wszyscy widzą moje logowania a tym bardziej prace na bazach które robię praktycznie codziennie. Jednakże jeśli masz chwilę to napisz mi, co robi obecnie konkurencja, która już dawno temu została w tle?

Jednakże z jakiegoś powodu tak wiele osób wybiera serwis należący do Ciebie! To wyróżnienie, a zarazem obarczenie. Obciąża Cię to faktem, że ludzie pokładają w tobie nadzieję. Uznali twoją robotą jako jedną z lepszych. Więc dlaczego teraz odwracasz się do nich plecami?

Niezmiernie się z tego faktu cieszę. Obecnie nasz serwis odwiedza ponad 1,2 mln unikalnych użytkowników, za co jestem dozgonnie wdzięczny. Co do pleców [dblpt]rolleyes[dblpt] Niestety nie wszystko co wydaje się Wam proste w realizacji, takie jest.

Teraz z pewną śmiałością stwierdzam, że ty chcesz być ikoną for (forów) internetowych.

Tak, masz rację. Zamiar jest jeden. Być numer one!

Po co Ci nowy serwer? Pun to świetna inwestycja jednakże nie dopracowana. Ile razy ludzie piszą tutaj "To forum jest niedokończone, ale może być dobre" To teraz posłuchaj... "Pun (www.pun.pl) ma szansę być świetnym serwisem, jednakże nie jest teraz dokończony. Pracuj nad nim nie poddawaj się a osiągniesz ten cel."

Serwer ma już swoje lata, więc nie wiem o co masz na myśli. Nowe skrypty są wgrywane, tak aby nie kolidować ze wcześniej wgranymi, jednocześnie nie obciążając serwera. Wydajność skryptu zawsze stawiam na pierwszym miejscu, dlatego cześć modów nie został wgrana.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#5 2011-06-13 21:54:22

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Tomku, bez przesady. Nie mów, że wszystkie mody obciążają serwer... rozumiemy, że cześć jest 'zbyt ciężka', żeby została wgrana, no, ale na pewno nie jest tak ze wszystkimi podanymi modami.


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#6 2011-06-14 17:28:20

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Jasne, takie ogólnikowe gadanie jakoś mnie nie przekonuje. Jeżeli czegoś nie da się wgrać ze względu na brak stabilności to nie mógłbyś nas o tym poinformować? To chyba nie wymaga wielkiego wysiłku, a mielibyśmy chociaż rozeznanie w sytuacji. Nie mam pojęcia jak to z Tobą jest, czy rzeczywiście codziennie pracujesz nad serwisem czy nie, ale jeżeli tak to nie mógłbyś dla Twojego i naszego świętego spokoju informować o postępach/niepowodzeniach w dodawaniu skryptów, chociażby w temacie "Proponuje WGRAĆ..."?

Offline

#7 2011-06-14 18:52:56

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Ja po prostu nie wieżę ( taaa i powiem dla czego! ^^'' ), że mod typu ''Dział na hasło'' jest jakiś skomplikowany i koliguje z pozostałymi modami. Sam go na hostingu instalowałem... :]

tomek napisał/a:

Nowe skrypty są wgrywane, tak aby nie kolidować ze wcześniej wgranymi, jednocześnie nie obciążając serwera.

^^''

@Edit
No, a teraz link do darmowefora :> w sumie to serwisy mają jednego administratora więc odsyłam do tego tematu:
- http://www.forum.darmowefora.pl/index.p … sg1776#new

Ostatnio edytowany przez Fan Anime (2011-06-14 20:23:24)

Offline

#8 2011-06-18 19:55:20

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Myślę, że warto odświeżyć temat, choćby dla powagi tego tematu i dlatego, że ta 'rozmowa' musiała kiedyś nastąpić.
Tomku, mógłbyś podać coś masz zamiar wgrać, a co z góry odrzucasz ? Jakieś konkrety, a nie ogólne gadanie...

Chyba, że to wszystko, co tomek ma do powiedzenia, i dalej będziemy siedzieć z założonymi rękoma i wypatrywać kolejnej aktualizacji, która na dobrą sprawę może nastąpić za rok, bądź dłużej. ;d


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#9 2011-06-19 18:07:02

HairDresser
Użytkownik
Skąd: z Nienacka
Dołączył: 2010-12-24
Liczba postów: 281

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Również jestem ciekaw nowych aktualizacji, przede wszystkim sama informacja niewiele da, trzeba coś zdziałać.

A więc poczekamy [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez HairDresser (2011-06-19 18:07:11)


mrtidl.jpg
"Jeśli na najciemniejszą nawet chmurę padnie słońce, to i ona się rozświetli."

Offline

#10 2011-06-20 09:39:54

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,040
WWW

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

W najbliższym czasie powinien się pojawić mod Cash Mod. Skrypt jest już praktycznie wgrany na wszystkie fora, jednakże pojawiły się problemy z którymi muszę się uporać, zanim oddam go do ogólnego użytku.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#11 2011-06-20 13:48:59

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Tylko ciekawe, kiedy to tak na prawdę zostanie dodane ( [dblpt]rolleyes[dblpt] ). Tak btw. jeżeli to (na prawdę) zostanie dodane, proponuję wgrać też Mody pochodne CashMod'a (o ile się z nim nie pokrywają), takie jak Mod Argent.


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#12 2011-06-20 16:30:26

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

A gdzie mod na hasło ? brim brim brim... ;{ [niezadowolony]...
Z tego co kojarzę miał prostszą budowę niż ten cały CashMod >.<''

Offline

#13 2011-06-20 16:47:09

William
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-16
Liczba postów: 1,408
WWW

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Świetnie jeśli pojawi się na pun Cash Mod xD (To chodzi o ten sklep?) Chociaż nie wiem na jakiem zasadzie on działa, to czekam na niego z utęsknieniem xD <Mam tylko nadzieje, że doczekam się na niego...>

Offline

#14 2011-06-24 21:32:02

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

No i co z tym modem ? Minęło już kilka dni, a tu żadnej odpowiedzi z Twojej strony, tomku.
CashMod z tego, co mi wiadomo wgrany jest już na inne hostingi, a tylko u nas, na Punie pojawiają się zawsze jakieś 'problemy'...


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#15 2011-06-24 22:49:05

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,040
WWW

Odp: Szanowny Ojcze Dyrektorze

Sasuke Uchiha, gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy [sred]) Mod będzie jak uporam się z kodem o czym oczywiście oficjalnie poinformuję.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bichonfrisegamma - a-p-w - instictrpg - parafia-palcza - siedemmiracle