Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-06-17 20:17:07

mopsy_forum
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-12
Liczba postów: 24

Forum poświęcone psom rasy mops

Zapraszam wszystkich właścicieli psów rasy mops, miłośników rasy, hodowców i nie tylko na forum http://mopsy.pun.pl/ Na forum można porozmawiać o naszych zmarszczuchach, wstawić ich zdjęcia, zasięgnąć porady i dowiedzieć się mnóstwa informacji o rasie. Na forum aktywnie działa hodowca mopsów, weterynarz i szkoleniowiec, a więc możesz zasięgnąć u nich rady. Forum działa od 3 grudnia 2010 roku. Proszę również o ocenę forum pod względem grafiki / zawartości / przydatności itp.
Zapraszam!!!

Ostatnio edytowany przez mopsy_forum (2011-06-18 11:12:28)


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#2 2011-06-18 22:02:20

William
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-16
Liczba postów: 1,408
WWW

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Będę pierwszy i napiszę kilka słów [dblpt]D

To najpierw prywata: xD
Czemu to forum jest o jakiś Mopsach, a nie o wspaniałych Goldenach Retrieverach? xD (pozdrawiam mojego psa [sred]) )

Grafika na forum jest prosta, ale akurat mi się prostota podoba [dblpt]D
Treść to co zobaczyłem nawet mnie zainteresowała, a jeśli na prawdę na forum znajduje się 'hodowca mopsów, weterynarz i szkoleniowiec' to jestem pewien podziwu, bowiem można tam zapewne znaleźć dużo prawdziwych i sensownych informacji [sred])

Ostatnio edytowany przez William (2011-06-18 22:04:53)

Offline

#3 2011-06-19 09:43:54

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Kilka dni temu to forum było juz reklamowane...


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

#4 2011-06-19 10:17:40

mopsy_forum
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-12
Liczba postów: 24

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

William napisał/a:

Będę pierwszy i napiszę kilka słów [dblpt]D

To najpierw prywata: xD
Czemu to forum jest o jakiś Mopsach, a nie o wspaniałych Goldenach Retrieverach? xD (pozdrawiam mojego psa [sred]) )

Grafika na forum jest prosta, ale akurat mi się prostota podoba [dblpt]D
Treść to co zobaczyłem nawet mnie zainteresowała, a jeśli na prawdę na forum znajduje się 'hodowca mopsów, weterynarz i szkoleniowiec' to jestem pewien podziwu, bowiem można tam zapewne znaleźć dużo prawdziwych i sensownych informacji [sred])

Kiedyś miałam goldena, to naprawdę cudowne psy. Ale odkąd mam mopsy (już prawie 15 lat) jestem zakochana w rasie i wpadłam na pomysł stworzenia forum o nich [sred])


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#5 2011-06-19 13:43:30

HairDresser
Użytkownik
Skąd: z Nienacka
Dołączył: 2010-12-24
Liczba postów: 281

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

@_@

Grafika ładnie się prezentuje [dblpt]) Nie przesadziłaś z nagromadzeniem zbędnych obrazków, co bardzo mi się podoba. Z treścią również nie ma problemu, no może gdzieniegdzie jakieś tam błędy ale nie sądzę by bardzo obniżało to jakoś forum [dblpt])
No a jeżeli chodzi o skrypty to zero, ale myślę, że na takim forum skryptów nie potrzeba ;p

Grafika: 8,5/10
Treść: 7,5/10
Skrypty: 1/10

Pozdrawiam [dblpt])

PS. Nie dodawaj żadnych skryptów bo bez nich forum prezentuje się o wiele lepiej [sred])


mrtidl.jpg
"Jeśli na najciemniejszą nawet chmurę padnie słońce, to i ona się rozświetli."

Offline

#6 2011-06-19 15:30:55

mopsy_forum
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-12
Liczba postów: 24

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Dziękuję za obiektywną ocenę [sred])
Nie chciałam tam z niczym przesadzać, bo do takiego forum nie pasuje jakaś wyszukana grafika. Tylko banner, jakaś tam stopka i niestandardowe ikonki "są nowe posty / brak nowych postów".


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#7 2011-06-19 15:42:39

Fan Anime
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-03
Liczba postów: 2,588

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

A mnie to forum tak pozytywnie zaskoczyło ( pod względem oczywiście informacyjnym i statystykach ), że umieściłem sobie w profilu obrazek w stopce ^^''... słitaśny.

Co mi się nie podoba ?
- Nazwy forów./.. niektóre wszystkie są z dużej... a w innym dziale z małej.
- Opisy pod nimi zaczynają się albo z małej albo z dużej litery.

No i to chyba wszystko [dblpt]p Z całą pewnością postawię 9/10.

Offline

#8 2011-06-19 17:03:49

mopsy_forum
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-12
Liczba postów: 24

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Fan Anime napisał/a:

A mnie to forum tak pozytywnie zaskoczyło ( pod względem oczywiście informacyjnym i statystykach ), że umieściłem sobie w profilu obrazek w stopce ^^''... słitaśny.

Co mi się nie podoba ?
- Nazwy forów./.. niektóre wszystkie są z dużej... a w innym dziale z małej.
- Opisy pod nimi zaczynają się albo z małej albo z dużej litery.

No i to chyba wszystko [dblpt]p Z całą pewnością postawię 9/10.

Niedopatrzenia. Oczywiście je poprawię  [sred])


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#9 2011-08-08 14:17:31

mopsy
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-08
Liczba postów: 19

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Odświeżam. Forum przeszło aktualizację, dodano m.in.:
- pun portal
- rangi

Ponadto zmieniłam nieco szatę graficzną forum i powoli pracuję nad dodatkowymi stronami.

Chciałabym się dowiedzieć co TERAZ sądzicie o forum, czy nie straciło czytelności itd.

Pozdrawiam [dblpt])

Offline

#10 2011-08-08 14:39:26

Takaimi
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 1,141

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Forum fajne, nie ma co opisywać, ale mi się podoba. Gdybym miał mopsa to bym się zarejestrował [dblpt]p  Grafiki za dużo nie ma, ale to dobrze, ale jakiś skrypt na stopkę lub coś, by się przydał. Ocenę ogólną wystawię: 8/10, wprowadź jakąś stopkę [dblpt]P


QQk75.png

Offline

#11 2011-08-08 14:59:50

Darnith
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-06-25
Liczba postów: 639

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Po cholerę ma wstawiać stopkę? Jeśli jej nie ma to znaczy, że nie jest potrzebna.


InEx!

Offline

#12 2011-08-08 15:19:40

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

O! Ja też nalezę do osób pozytywnie zaskoczonych, wreszcie na pun.pl pojawiają się fora bogate w treści i potencjalnie przyciągające.

Musze jednak przyznać, że grafika jest na słabym poziomie, musisz popracować nad jakością obrazów umieszczanych na stronie. Logo musi być reprezentacyjne, czyli musisz się postarać... oczywiście obrazki pod forami i stopkę możesz sobie darować... chociaż w stopce jakieś zgrabne reklamy mogłyby być, powymieniaj się...

Mało sie znam na tego typu rzeczach, ale kilka spraw mnie zaciekawiło... dobra robota! [sred])


Kazam Kazam.

Offline

#13 2011-08-08 16:01:20

mopsy
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-08
Liczba postów: 19

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Hogsmed napisał/a:

O! Ja też nalezę do osób pozytywnie zaskoczonych, wreszcie na pun.pl pojawiają się fora bogate w treści i potencjalnie przyciągające.

Musze jednak przyznać, że grafika jest na słabym poziomie, musisz popracować nad jakością obrazów umieszczanych na stronie. Logo musi być reprezentacyjne, czyli musisz się postarać... oczywiście obrazki pod forami i stopkę możesz sobie darować... chociaż w stopce jakieś zgrabne reklamy mogłyby być, powymieniaj się...

Mało sie znam na tego typu rzeczach, ale kilka spraw mnie zaciekawiło... dobra robota! [sred])

Obrazki pod forami przerabiałam, ale brzydko wyglądały i nie wyświetlały się poprawnie na przeglądarce internet explorter. Aby jakakolwiek grafika była na forum - narysowałam ikonki brak nowych postów / są nowe posty (te łebki mopsów). Obrazek w stopce jest z internetu, tak dla urozmaicenia. A forum ma służyć głównie jako informator i miejsce do dyskusji dla właścicieli mopsów i osób zamierzających kupić psa tej rasy, więc stawiałam głównie na czytelność, nie na grafikę, czy skrypty. [sred]) Trochę trudno jest nam o użytkowników z oczywistego powodu - mopsy nie są jeszcze rasą bardzo rozpowszechnioną w PL.

Wezmę sobie to serca wasze rady in spróbuję stworzyć lepsze logo [sred])

Kiedyś było takie

Potem raczej typu tego co jest aktualnie, z adekwatnymi do pory roku obrazkami.

Offline

#14 2011-08-08 16:48:21

torrent
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-08
Liczba postów: 25

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

W końcu jakieś oryginalne forum a nie wiecznie jak nie WWE to Pokemony.
Jeśli chodzi o moją skromną ocenę będę bardziej oryginalny.

Każdy naciska na grafikę, nie wiem po co.
Forum ma być przejrzyste i czytelne - po to jest i właśnie takie jest.
Aktywne, w miłej atmosferze.
Według mojego zdania wystarczy że poprawisz logo i będzie elegancko.

Jeśli chodzi o ikonki postów, możesz dać np. psie łapy.
Coś jak tu: http://pu.i.wp.pl/k,NDk2OTE1NjQsODA2NzM … jpeg__.jpg
Zmieniająca się po napisaniu postu w coś takiego jak tu: http://www.dla-psa.pl/files/sklep/nakla … ka_604.jpg
Ale głowy też ciekawy oryginalny pomysł.

Powodzenia, będę obserwował postępy tego forum!

Offline

#15 2011-08-08 17:10:43

mopsy
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-08
Liczba postów: 19

Odp: Forum poświęcone psom rasy mops

Ikonki są dwie różne
bez nowych postów
ikonkae.png

z nowymi postami
ikonka2i.png

Może ta druga trochę kiepskawa, ale dość pracochłonne jest rysowanie takich ikonek i prawdę mówiąc nie chciało mi się rysować innej, łatwiej jest dodać napis ^^


Z łapkami też fajny pomysł, ale dość oklepany na psich forach. Pomyślę nad rangami - łapkami.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sram - playyourgame - blogsoftheworld - przymierze - specyfic