Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#76 2012-05-16 16:54:29

WoockyHshan
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2011-06-26
Liczba postów: 96

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Nie no lepszego porównania nie widziałem jak Guetta i Bieber.

Offline

#77 2012-05-16 17:38:04

Takaimi
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 1,141

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Chodziło mi tu dokładniej o muzykę Guetty i muzykę Biebera.


QQk75.png

Offline

#78 2012-05-16 17:40:35

Czarny Marker
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-26
Liczba postów: 103

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

@UP: Chciałeś powiedzieć o pseudo-muzykę Guetty i muzykę Biebera.


Bo tak.

Offline

#79 2012-05-16 17:52:17

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Woocky wykazujesz inteligencję co najwięcej dwugodzinnej ameby. Przykre.

Chodzi tutaj o zestawienie dwóch jednakowych muzycznych monopoli, które bądź co bądź kierują dzisiejszą branżą muzyczną. Mimo iż Bieber śpiewa pop (?) a Guetta jest średniej jakości DJem, choć mającym duże wpływy, to możemy śmiało porównywać ich "muzykę". Chodziło głównie o to, że jeśli nikt nie przypieprza się do Guetty, Panny Różowy Mintaj to czemu mają się przypieprzać do Bibera, skoro jest równie różowy, kiczowaty i komercyjny jak oni?


Kazam Kazam.

Offline

#80 2012-05-16 18:03:19

WoockyHshan
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2011-06-26
Liczba postów: 96

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

No właśnie mi też tu chodzi o muzykę, dziwnie jest trochę robić porównania wokalu z muzyką elektroniczną. Co niby te obie rzeczy do siebie mają?

Offline

#81 2012-05-16 18:11:49

Sam Wiesz Kto
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-13
Liczba postów: 205
WWW

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Są tak samo plastikowe i tandetne.

Offline

#82 2012-05-16 22:12:54

pokeManiak
Użytkownik
Skąd: Gdzieś
Dołączył: 2012-05-11
Liczba postów: 51
WWW

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Niekażdy wokal i niekażda muza elektronicza jest plastikowa i tandetna!
No chyba że jeszcze nienatrafiłeś na dobrą Muze.

Ostatnio edytowany przez pokeManiak (2012-05-17 13:30:35)

Offline

#83 2012-05-16 22:44:12

WoockyHshan
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2011-06-26
Liczba postów: 96

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Sam Wiesz Kto to wtedy wg Ciebie jak muzyka nie jest plastikowa i tandetna?

Offline

#84 2012-05-17 10:32:47

Takaimi
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 1,141

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

pokeManiak, każdy ma swoje gusta, o tym się nie dyskutuje. Jedni wolą Techno, Electro house itd., a inni Metal, Rock itd. Lecz są ludzie, którzy słuchają albo obu tych rodzajów muzyki, albo żadnych z nich, tylko inne, typu pop.


QQk75.png

Offline

#85 2012-05-17 13:29:51

pokeManiak
Użytkownik
Skąd: Gdzieś
Dołączył: 2012-05-11
Liczba postów: 51
WWW

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Wiem Takaimi ale Sam Wiesz Kto napisał tak jakby każdy Wokal i Muza Elektronicza była plastikowa i
tandetna.

Offline

#86 2012-05-17 15:21:37

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Bo raczej tak jest, jeszcze nie słyszałem żadnego wokalu (współczesnego) który by mi się podobał. Oczywiście jeśli chodzi o solistów. a co do muzyki elektronicznej, to ja nie ogólnie nie uważam tego za muzykę, tylko za zespół śmiesznych dźwięków.

Zresztą przestańcie mi mówić, że o gustach się nie dyskutuje. Mówimy o faktach, nie gustach.

Ostatnio edytowany przez Hogsmed (2012-05-17 15:23:08)


Kazam Kazam.

Offline

#87 2012-05-17 16:11:18

Takaimi
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 1,141

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Guetta zaczynał od muzyki elektronicznej, potem zaczął wydawać pop (np.: David Guetta ft. Usher - Without you), a teraz znów wraca do muzyki elektrycznej. A nawet otwiera własną wytwórnię. [sred])

Mnie dziwi to, iż muzyka metalowa ma tyle hejterów. Nie można normalnie powiedzieć, że się słucha Behemotha, bo od razu zaczynają Cię wyzywać od Satanistów. :F Jako tako Nirvana, Metallica i SOAD przechodzą wśród ludzi.


QQk75.png

Offline

#88 2012-05-17 16:13:08

Sam Wiesz Kto
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-13
Liczba postów: 205
WWW

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Muzyka techno jest dla żel chłopców na wiejskich potańcówkach. Jedyny rodzaj muzyki elektronicznej jaki toleruje to Industrial - o ile w ogóle niektórzy wiedzą co to jest. Ba, potrafię się przy tym nawet bawić. Jednak kiedy widzę, jak ktoś się jara kimś takim jak Guetta, to zalewa mnie krew.
Pop, omijam ten gatunek jak najszerszym łukiem. Obecne gwiazdy popu ciężko nawet nazwać muzykami, ale niestety, póki nastolatki tym się jarają, dopóty będzie to tak prestiżowy shit.
Reggae, nie powiem jarałem się, ale jak miałem 14 lat. Beka osiągnęła apogeum, kiedy przeczytałem jak WoockyHshan, napisał, że pali zioło. No tak, gimbusy uwielbiają się tym chwalić xD. Skoro chwalisz się, że palisz zielsko, to chyba jeszcze nie dorosłeś do tego, aby to robić. (Przewidując twój kolejny post i nie, nie interesuje mnie twój wiek.)
Obecnie słucham Mansona, czekając aż mi się znudzi.

Offline

#89 2012-05-17 16:48:46

Hogsmed
Użytkownik
Skąd: wiem?
Dołączył: 2009-01-22
Liczba postów: 3,108
WWW

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Śmieszne Taka, bo osób które słuchają metalu, rocka, punka nie obchodzi zdanie innych, a przynajmniej tak powinno być. Behemot? Ludzka ignorancja jest zabawna, mówiąc że słuchając tego zespołu słuchamy o szatanie, to chyba nie słyszeli KaTa, lub innych tego typu zespołów, które bardzo lubię i szanuję. Metallica? SOAD? Slipknot? Jeden wielki monopol, zespołów które kocham i słucham praktycznie codziennie, ludzie się nie czepiają bo to ikony, tyle.

Szczerze, prawdziwą muzyką jest ta która wiąże, nie dzieli ludzi. Taką, którą można się bawić, pijąc piwo lub tanie wino, ale nie tylko bo i kolorowe drinki w klubie, tańcząc pogo w błocie lub w "podskakując" w czystym klubie. Każdy kocha to co kocha i nikt nie powinien obrażać innych, no chyba że Punki Skinów, i na odwrót, ale to nie kończy się przyjemnie, uwierzcie. Ale. Mówicie, że słuchacie muzyki elektronicznej, ale Justin Biber to juz jest shit. A ja mówie, że gówno mnie ten chłopak obchodzi, lepiej? Lepiej. Trzeba się trzymać swojego, ale nie wchodzić z glanem w cudze. Oczywiście, że jak słyszę w radiu jakieś ścierwo... to powiem "Co to k** jest!?" ale na tym powinno się kończyć.

Polecam, Kult|KNŻ|Buldoga|Aptekę|TSA|Pidzamy|

Ps. Co do szpanowania "ziołem" to zgadzam się w 100% z Sentim. Palisz? Pal. Ale nie dla kogoś, tylko dla zabawy. Ja nie palę ani tego ani papierosów, i co? Już nie mogę słuchać reggae?

Ostatnio edytowany przez Hogsmed (2012-05-17 16:51:30)


Kazam Kazam.

Offline

#90 2012-05-17 22:17:33

WoockyHshan
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2011-06-26
Liczba postów: 96

Odp: Muzyka (Czego słuchacie ?)

Hogsmed napisał/a:

Taką, którą można się bawić, pijąc piwo lub tanie wino, ale nie tylko bo i kolorowe drinki

No właśnie a mnie np. taka muzyka odrzuca iż jestem osobą Rasta (wiem że nie wiecie co to znaczy), u nas alkohol wiążę się z wielką nieczystością, tak samo jak i tytoniowe papierosy, wielkim ciosem okazało się dla mnie to gdy drogi Hogi (czy jak tam na ciebie mówią) przystawiłeś je z marihuaną, nie wiecie nawet wiakich okolicznościach się ją zażywa kojarzycie ją pewnie tylko z dresiarzami zamieszkujących blokowiska. Mówię od razu nie nawiązuje to w żadym wypadku do jakiegoś huligaństwa lecz do... wiary w Boga, zarzywając marihuanę mamy możliwość oddać mu większy hołd gdyż rozrzeża ona umysł i daje czystość (w przeciwieństwie do alkoholu i tytoniu). Muzyka reggae pozwala się przy tym bardziej radować (poza tym składa się ona z najbardziej cenionych elementów muzyki) i nie trzeba tu rzadnego alkoholu czy tytoniu (blee) lecz czystego ziółka. Tak więc dowiedzcie się trochę na ten temat zanim coś napiszecie. Wiem że możecie mnie uznać za wariata ale mam to w d*pie [dblpt]D

Co do tamtej wypowiedzi SWK nie odnoszę się, nie będę karmił tego dzieciaka.

Ostatnio edytowany przez WoockyHshan (2012-05-17 22:19:38)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
victoryordead - rescueteambyjasiu - hopeless - msiuda9 - testowe124