Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-12-09 21:41:30

simsons51c
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-09
Liczba postów: 2

Moje forum o miejscowości Kurów

Witam. W czerwcu 2011 roku wspólnie z kolegą wpadliśmy na pomysł założenia Forum o mojej Gminie(Kurów , woj.Lubelskie). Oto link: XXX . Forum było modyfikowane i przerabiane kilka razy. Dziś ma pun portal i kilka przydatnych dodatków min:
-radio
-chat
-pisanie postów
-pisanie tematów
-etc
Oczywiście te możliwości są dostępne po zarejestrowaniu i zalogowaniu się. Jak się zarejestrować i zalogować XXX. Narazie posiadamy około 45 użytkowników. Forum jak na taką małą miejscowość rozwija się b.dobrze. Zawszę piszę na moim forum o najnowszych wydarzeniach z Kurowa. Myślę że wam się spodoba. Dostępny jest punportal oraz forum. Więcej opcji zobaczycie po zarejestrowaniu się więc możecie się zarejestrować(do niczego nie namawiam!) Proszę o wasze oceny. Serdecznie dziękuje za ocenienie i obejrzenie mojego forum. Proszę o ocenę.











Administrator forum XXX Simsons51c

Offline

#2 2011-12-09 22:50:24

eszkejo
Użytkownik
Dołączył: 2011-11-28
Liczba postów: 15

Odp: Moje forum o miejscowości Kurów

1. Logo forum się rozjeżdża. Mam ekran 1024x768. Zrób w ustawieniach tak aby logo przystosowało się do rozmiaru ekranu.
2. Na dole te "Znajdź nas na Fejsbuku" nie widać za bardzo tego jak sie przejeżdża suwakiem. Popraw to.
3.Dużo udzielających się użytkowników co daje +.
4. A i na głównej belce Napis Galeria zjechał za bardzo na dól i nie widać go zbytnio. Do poprawy.

Nie oceniam bo nie lubię, ale postaraj się poprawić te rzeczy. Ogólnie forum miłe dla oka ;]

Offline

#3 2011-12-10 15:35:15

William
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-16
Liczba postów: 1,408
WWW

Odp: Moje forum o miejscowości Kurów

XXX. <- miło że masz fajne zdanie o swoich użytkownikach. Czy w Kurowie mieszkają aż takie debile które nie potrafią się zarejestrować? Oo.  Pozdro ;p

Offline

#4 2011-12-10 20:06:15

Sasuke Uchiha
Użytkownik
Skąd: znam Puna ?
Dołączył: 2008-06-30
Liczba postów: 2,644

Odp: Moje forum o miejscowości Kurów

Forum było modyfikowane i przerabiane kilka razy. Dziś ma pun portal i kilka przydatnych dodatków min:
-radio
-chat
-pisanie postów
-pisanie tematów

-etc

Nie wierzę ! :O Macie możliwość pisania postów i zakładania tematów ? Skąd ? Jak ? :O


Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne. ~ Gregory House

Offline

#5 2011-12-10 20:06:54

simsons51c
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-09
Liczba postów: 2

Odp: Moje forum o miejscowości Kurów

Dałem ten filmik dlatego aby każdy wiedział jak to zrobić. Może ktoś nie wie:)

Offline

#6 2011-12-10 20:07:13

simsons70c
Użytkownik
Dołączył: 2011-11-29
Liczba postów: 3

Odp: Moje forum o miejscowości Kurów

Sasuke Uchiha napisał/a:

Forum było modyfikowane i przerabiane kilka razy. Dziś ma pun portal i kilka przydatnych dodatków min:
-radio
-chat
-pisanie postów
-pisanie tematów

-etc

Nie wierzę ! :O Macie możliwość pisania postów i zakładania tematów ? Skąd ? Jak ? :O

[dblpt]P

Offline

#7 2011-12-11 12:27:45

Jeremi_Cannelle
Użytkownik
Dołączył: 2010-05-11
Liczba postów: 952

Odp: Moje forum o miejscowości Kurów

simsons51c to ta sama osoba co simsons70c?
Jeżeli tak to simsons to debil. bo zapycha baze danych niepotrzebnie :O
Forum okropne, zazwyczaj miasto ma profesjonalną stronkę do której można wgrać forum. Nie wiem jak jest u was....


TC zamknięte narazie.
http://www.minecraft4free.com?id=3680406 - Klik? OKo? ;p

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hunter-org - vacant - projectpangamic - chicagobigcity - plrpg