Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#16 2013-02-21 15:19:44

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

Dares napisał/a:

@UP: Nie liczy się wiek, tylko jak dana osoba się zachowuje.

Gówno prawda, wiek też się liczy.

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-21 15:21:25)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#17 2013-02-21 15:29:39

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: Nasze RPG

Mógłbyś tak łaskawie nie nabijać postów?
Napisałem swoje zdanie, według mnie człowieka nie powinno się oceniać pod kwestią wieku, lecz zachowania. Twojego zachowania wolę nie komentować, aby nie ciągnąć dalej tej dyskusji i nie mieć potrzeby czytania twoich dziecinnych hejtów. Tak w ogóle to chyba za bardzo wziąłeś sobie do serca słowa pana Gintoki.

Żeby nie było offtopu:
Zmień kolor linków, ponieważ na białym tle ich nie widać.
Moim zdaniem zamiast kategorii "Jak posługiwać się stronką" można dać coś w rodzaju "Informacje", "Poradniki" i wszystkie wątki upchnąć w jeden dział.
Moglibyście również trochę popracować na stylem. Ten, co jest obecnie, jakoś nie oddaje tematyki. 
W razie pytań, bądź będziecie potrzebowali pomocy, piszcie na moje GG (13763440)


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#18 2013-02-21 15:48:03

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

Mógłbyś tak łaskawie nie nabijać postów?

Posty to się kiedyś nabijało, teraz to zabijanie czasu, gdy słucham muzyki.
Poza tym, czy nie robisz tego samego?

Napisałem swoje zdanie, według mnie człowieka nie powinno się oceniać pod kwestią wieku, lecz zachowania.

A ja napisałem coś od siebie.

Twojego zachowania wolę nie komentować, aby nie ciągnąć dalej tej dyskusji i nie mieć potrzeby czytania twoich dziecinnych hejtów.

Jakich hejtów? O.o
Dodała dziewczynka temat w "Zaproszenia", to komentuję i oceniam, chyba od tego ten dział służy, co nie, panie mądry?
I co do "dziecinnych", myślę, że powinieneś sobie to odpuścić, mam ci zarzucić parę wątków, w których pokazałeś jak bardzo dorosły jesteś?

Tak w ogóle to chyba za bardzo wziąłeś sobie do serca słowa pana Gintoki.

Pamiętam, że doczepiłeś się o poprawną pisownię(w jakimś temacie), więc ja zrobię to samo. "Gintokiego", nie "Gintoki". [dblpt]rolleyes[dblpt]
I do czego to dodałeś? O.o


Plus, weroniczka, przez znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-21 15:53:17)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#19 2013-02-21 16:19:33

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: Nasze RPG

Dostałem oczojebów. Przykro mi, ale ból moich oczu jest tak duży, że po prostu nie mogę wejść w wątki.
Zmień kolory linków i całą grafikę na ciemniejszą - a jeśli już to tak, żeby nic ze sobą się nie zlewało.

@edit,
Mogę pomóc w kwestii poprawności językowej, o ile takiej pomocy oczekujesz...

Ostatnio edytowany przez Marox234 (2013-02-21 16:25:48)

Offline

#20 2013-02-21 17:18:23

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Nasze RPG

weroniczka725 napisał/a:

P.S  Hoffman Moritsu  - dziękuje za wsparcie,skontaktuje się z tb na GG ;3

Jak widzę skrót typu sb, tb to mnie skręca...

Wieku się nie czepiajcie, równie dobrze może mieć 20 i pisać gorzej, mało takich przypadków? Teraz bezpośredni apel do autorki. Zmień kolor linków, bo nie widać kompletnie nic. Sprawdziłem kilka postów i szału nie ma, staraj się pisać wszystkie swoje wypowiedzi zgodnie z zasadami interpunkcji, stosuj spacje po przecinkach i innych znakach, a nie przed, dodaj jedną kropkę do wielokropka, nie pisz każdego zdania po enterze. To są podstawy podstaw, które musisz opanować, żeby ktoś wartościowy stał się użytkownikiem Twojej strony. Samo odpicowanie forum, które i tak na razie wychodzi miernie, nic nie da. Jakość wstawianych przez Ciebie treści jest najistotniejsza, trenuj nawet w rozmowach na gg/aqq, jak wejdzie w krew będzie dużo łatwiej. Jeszcze jedno, ograniczaj emotki w postach informacyjnych (wywal iksde w randze).

Podsumowując, skup się na jakości własnej wypowiedzi, potem kombinuj z wyglądem strony, bo i tak nie będziesz miała użytkowników jeśli będziesz trzymała obecny poziom.

Ostatnio edytowany przez rezystor (2013-02-21 17:19:34)

Offline

#21 2013-02-21 17:52:18

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW

Odp: Nasze RPG

Ok może pisze niepoprawnie , może i ma 12 lat . Ale wy tylko krytykujecie zamiast zaproponować pomoc , ja się starałem trochę pomóc nie  za dobrze  to  wychodzi , ale dziś prawdopodobnie dostane admina na jakiś czas i postaram się trochę wytłumaczyć i pomóc bardziej  . Czy wy od zawsze umieliście wszystko  doskonale ?

Ostatnio edytowany przez pro14ab (2013-02-21 17:53:20)


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

#22 2013-02-21 18:02:41

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: Nasze RPG

Fail. Krytykowanie to pomoc. Nie każdy chce pomagać z wielu różnych przyczyn.

Offline

#23 2013-02-21 18:24:38

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW

Odp: Nasze RPG

Marox234 napisał/a:

Fail. Krytykowanie to pomoc. Nie każdy chce pomagać z wielu różnych przyczyn.

Ok dobra ,ale np. jeżeli słowo "HTML" nic jej nie mówi to ona od pisania co zrobiła źle się nie nauczy (chyba ,że to jest  jakąś motywacją )


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

#24 2013-02-21 18:52:44

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

pro14ab napisał/a:

Ok dobra ,ale np. jeżeli słowo "HTML" nic jej nie mówi to ona od pisania co zrobiła źle się nie nauczy (chyba ,że to jest  jakąś motywacją )

Google twym przyjacielem.
Marox już napisał, że krytykowanie to pomoc, a jeśli panienka jest zbyt leniwa, żeby poszukać odpowiedzi na swoje pytania, to już inna sprawa, na pun wszystko jest bardzo ładnie napisane(kody, skrypty...), nie wspominając o tym, że niektóre rzeczy były wałkowane setki razy, bez problemu można zrobić dobre forum, oczywiście pod względem technicznym, a z resztą może już być problem.

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-21 18:54:36)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#25 2013-02-21 19:43:49

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW

Odp: Nasze RPG

Masz rację ,powinna szukać ,ale czy takie życzy naprawdę są takie okropne ?

ten1000 napisał/a:

Czcionka "loga" nie ma polskich znaków.
Po znakach interpunkcyjnych stawiam spację.

Dużo osób które prowadzą fora mają 11-15 lat  ,idąc twoim tokiem myślenia jeżeli ty masz np. 20 lat a ja np. 30 to jestem lepszy od ciebie ?

ten1000 napisał/a:

Kolejny powód, żeby omijać forum, administratorka w wieku 12 lat.


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

#26 2013-02-21 20:23:20

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

pro14ab napisał/a:

Masz rację ,powinna szukać ,ale czy takie życzy naprawdę są takie okropne ?

Tak, naprawdę są okropne, należy to poprawić.

pro14ab napisał/a:

Dużo osób które prowadzą fora mają 11-15 lat  ,idąc twoim tokiem myślenia jeżeli ty masz np. 20 lat a ja np. 30 to jestem lepszy od ciebie ?

Jakim cudem wywnioskowałeś sobie coś takiego? O.o

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-21 20:26:18)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#27 2013-02-21 20:25:02

QxV
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-21
Liczba postów: 10

Odp: Nasze RPG

W takim razie i ja dodam coś od siebie.

Na początek ocenię to, co widzę jako pierwsze, czyli stronę graficzną. Priorytetem jest zmienienie koloru linków na forum, gdyż białe zlewają się z tłem i ni cholery nie mogę niczego zobaczyć. Do tego te słitaśne logo - rzygać się chce. W ogóle nie pasuje do tematyki forum i - nie ma co ukrywać - jest słabo wykonane. Różowy kolor? Mniemam iż grałaś tylko w jakieś cukierkowe rpg a o takich klasykach jak WoD, albo Neuroshima to w ogóle nie słyszałaś, mam rację? Chyba mam.

Tyle na temat grafiki, bo tej nie ma praktycznie wcale. Przejdę do części bardziej istotnej, a mianowicie treści. Tutaj wcale nie jest lepiej. Same nazwy działów świadczą o nikłych umiejętnościach pisarskich administracji. Włączyłem kilka przypadkowych działów, ażeby zobaczyć poziom postów i jest tak jak myślałem - beznadziejnie.

Gwiazdy napisał/a:

Fabuła:Jesteśmy gwiazdami.Robimy impreze w jednym z naszych ogromnych domów.Jest wspaniale jednak chwile potem zauważamy karetke ...

TO nazywasz fabułą? Zabawne i smutne zarazem. To nie nadawałoby się nawet na jakiś krótki opis sesji, serio. Poczytaj sobie przykładowe sesje na forach takich jak Tawerna RPG, albo Adventure.

Do tego to rozmieszczenie całości... Po jaką cholerę zakładasz oddzielny dział dla każdego, mało istotnego zagadnienia, skoro wszystko można bez problemu zamieścić w jednym wątku?

Na koniec jeszcze zapodam kilka rad, coby nie było, że tylko się wymądrzam. Po pierwsze primo, że tak się wyrażę, radzę szlifować swój styl pisania. Jak? Dużo czytać, wszędzie, gdzie to możliwe starać się pisać jak najlepiej i podszkolić się w kwestii interpunkcji i ortografii. Jeżeli dostatecznie opanujesz umiejętność operowania słowem pisanym, połowę sukcesu masz już za sobą. Potem przyjdzie czas na grafikę (tak imho dałaś się wykiwać dla tego kolesia od grafiki - wywal tą reklamę, bo za darmo dostaniesz lepszy design). Możesz poszukać na punie, albo nawet na innych stronach darmowych, lub tanich grafików.

Tyle ode mnie. Powodzenia życzę [dblpt])

PS. Mogę ewentualnie podać swój numer gg, w razie problemów służę radą - 46415999.

Ostatnio edytowany przez QxV (2013-02-21 20:26:03)

Offline

#28 2013-02-21 20:28:32

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Nasze RPG

Więc tak.
ten 1000
Wiesz swoim zachowaniem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że mentalnie jesteś nawet młodszy od weroniki. Nie oburzaj się tak i zamiast pisania, jak bardzo pomarszczoną masz mózgownicę i jak gładka jest ona u innych, napisz coś z sensem, żeby można było sobie ,,pomarszczyć" [sred]) Młodym trzeba pomagać i ich edukować, a nie śmiać się z nich. Nie wiem czy ma to jakąś przyczynę z twojego dzieciństwa czy nie wiem co i w zasadzie mnie to nie obchodzi dlatego ponawiam proźbę. Zamiast śmiać się z kogoś, napisz mu co źle robi i nakieruj go właściwie. Chyba od tego między innymi jest to forum, nie? Bez urazy naturalnie.

ten 1000 napisał/a:

Google twym przyjacielem

Znowu bez urazy ale czy ty umiesz w ogóle czytać ze zrozumieniem? Albo chociaż czytałeś to co napisałem?

Hoffman Moritsu napisał/a:

... myślisz, że dziewczyna(którym daleko od informatyków, bez umniejszania kobietom naturalnie ) w takim wieku będzie wiedziała co to jest kod HTML i jak go zastosować? Może jej powiesz, żeby własne forum napisała od początku bez hostingu pun.pl? Jak masz tak pisać to lepiej w ogóle nie pisz, bo zapewne pierwsze co zrobiła weroniczka, to wpisała w google html i znalazła setki informacji, których narazie nieogarnie, a nawet jeśli to i tak ich do tego nie potrzebuje.

taaa... nazwa HTML z pewnością bardzo jej pomoże w rozwiązaniu problemu. I to nie był sarkazm. Sarkazmem będzie powiedzenie, że uda jej się to stosunkowo szybko, bo zapewne kilka miesięcy.

Rezystor... hehe. Jak miałem tyle lat co ona to też tak pisałem. Teraz też mnie skręca [dblpt]p Ale wydorośleje, ma na to jeszcze czas [dblpt]D

Wiek jak moi poprzednicy słusznie zauważyli nie ma tutaj większego znaczenia. Ale w końcu jakby nie patrzeć, stereotypy skądś się biorą [sred])

P.S. Wszyscy piszecie o offtopie, a cały czas robicie to dalej. Ludzie... [CENZURA]. Weźcie się ogarnijcie. Jak chcecie się kłócić i udowadniać sobie swoją wyższość nad innymi to piszcie to sobie na gadu gadu, nagrajcie dissy i wrzućcie na youtube czy chociaż już bądźcie na tyle mili, żeby kłócić się w hydeparku. U siebie na forum zrobiłem wątek pod tytułem ,,Kłótnie i wyjaśnianie sporów" i nie zdajecie sobie sprawy jak dobrze to zadziałało. Mnie skręca jak widzę kolejne bezsensowne kłótnie tego typu, choć sam nie ukrywam lubię się kłócić.

Offline

#29 2013-02-21 20:51:33

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

Hoffman Moritsu napisał/a:

Nie oburzaj się tak

Przecież się nie oburzam, już napisałem, że robię to dla zabicia czasu.

Młodym trzeba pomagać i ich edukować, a nie śmiać się z nich.

Gdzie niby, do cholery, śmiałem się z niej?

Nie wiem czy ma to jakąś przyczynę z twojego dzieciństwa czy nie wiem co i w zasadzie mnie to nie obchodzi

Dzieciństwo miałem fajne, i to bardzo, nie mam na co narzekać.

Zamiast śmiać się z kogoś, napisz mu co źle robi i nakieruj go właściwie. Chyba od tego między innymi jest to forum, nie?

Znowu... napisz mi, bardzo proszę, gdzie i kiedy się z niej naśmiewałem, będę wdzięczny.

Czy ty, do cholery, rozumiesz, że krytyka to też pomoc, czy może ci to jakoś dokładniej wytłumaczyć?

A teraz, to jest dział "Zaproszenia", tutaj pisze się wątek, żeby zareklamować forum, a ja jako użytkownik pun.pl mam prawo napisać, co mi się nie podoba, i to się nazywa krytyka, czyli wypisałem, co źle robi, i automatycznie co należy poprawić, rozumiesz? (Ogólnie to, o co ci się teraz rozchodzi)
Lecz waszym zdaniem powinienem zarejestrować się na jej forum, ładnie jej rozrysować, co jak działa i wszystko jej dokładnie wytłumaczyć. Niestety tak łatwo nie ma. Wszystko jest ładnie rozpisane, wytłumaczone, wiele rzeczy było wałkowane wiele razy, wystarczy ruszyć tyłek, i powchodzić w odpowiednie działy. Dlaczego ja mam poświęcać swój czas dla jakiegoś dziecka, skoro wszystko jest dostępne na pun.pl?

Znowu bez urazy ale czy ty umiesz w ogóle czytać ze zrozumieniem? Albo chociaż czytałeś to co napisałem?

Tak, przeczytałem, o co ci chodzi?


Jeśli nie potrafisz zaakceptować faktu, że jest to dział "Zaproszenia", i do czego on służy, równie dobrze możecie go omijać szerokim łukiem, proste.

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-21 21:00:02)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#30 2013-02-21 21:29:43

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Nasze RPG

Nie, bo wcale nie śmiałeś się poprzednio z jej wieku, który nie ma akurat nic do rzeczy choć się uwziąłeś więc to zostawię do rozważania ,,dorosłym", a pisanie o ,,dnach i wodorostach" to naturalnie komplement. Słuchaj, wiem, że ludzie oglądają Housa, że ten serial może zmienić rzeczywistość i ktoś może chcieć być taki jak on ale specjalnie Ci to nie wychodzi, jeśli taki próbujesz być, co wnioskuję po niejednym już twoim poście.

Jasne, że krytyka to pomoc. Sam lubię być krytykowany, przez innych, bo w końcu człowiek całe życie uczy się na błędach, ale można coś skrytykować na sto różnych grzeczniejszych sposobów, bez uszczypliwych komentarzyków z naciskiem na swoją wyższość nad innymi. Nie wiem czy nie zauważyłeś, ale nie tylko mnie to przeszkadza.

Nie, nie powinieneś się rejestrować na jej forum i wszystkiego ustawiać ale z twojej pomocy, to ja tutaj widzę chyba(bo nie chce mi się czytać jeszcze raz wszystkich twoich postów) tylko poradę o przejrzystości i interpunkcji, co już zacznaczyło kilku innych użytkwoników. Nie, pomoc w stylu ,,Poziomu postów nie skomentuje, szkoda czasu." i ,,Odpuść sobie tworzenie for, najpierw dorośnij i doucz się." To za przeproszeniem gówno nie pomoc.

ten 1000 napisał/a:

Tak, przeczytałem, o co ci chodzi?

O to co napisałem poniżej. Tak, wiem, że jesteś dorosły i zmarszczyłeś sobie mózg jak nie jeden wykładowca ale musisz zaakceptować, że są na tym świecie ludzie nieco mniej mądrzy od Ciebie...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
evogaming - teamsg - rainrp - teczowe-motylki - securoserv