Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 2013-02-21 21:30:30

weroniczka725
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-06
Liczba postów: 25

Odp: Nasze RPG

Tak,na prawdę mam 12 lat -.-
Proszę nie krytykować tak ostro mojej strony,gdyż jak już wcześniej pisałam "wygląd jest przejściowy i będzie udoskonalany" .. Wystarczyło napisać po prostu ,że nie zbyt się podoba a nie pisać litanie ... Może według kogoś jest "straszna" ale okażcie trochę szacunku i kultury . Jak można napisać nie znajomej osobie ,np. Śmierdzisz i to okropnie..To to samo co w tym przypadku..Nie znacie mnie a obrażając moją stronke obrażacie mnie .. Możliwe ,ze ktoś robi to celowo -.-


http://www.rpg-swiat-wyobrazni.pun.pl/forums.php - Moja strona RPG ;3
Będzie udoskonalana i czekamy na więcej uzytkowników ^.^
RPG-świat-wyobraźni ..-dołącz i TY !

Offline

#32 2013-02-21 21:44:07

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

Hoffman Moritsu napisał/a:

Nie, bo wcale nie śmiałeś się poprzednio z jej wieku, który nie ma akurat nic do rzeczy choć się uwziąłeś więc to zostawię do rozważania ,,dorosłym", a pisanie o ,,dnach i wodorostach" to naturalnie komplement. Słuchaj, wiem, że ludzie oglądają Housa, że ten serial może zmienić rzeczywistość i ktoś może chcieć być taki jak on ale specjalnie Ci to nie wychodzi, jeśli taki próbujesz być, co wnioskuję po niejednym już twoim poście.

Panie, jedyne co oglądam to anime, nic więcej, Housa na oczy nie widziałem, nie oglądam telewizji.
Skąd żeś to wytrzasnął? O.o

Jasne, że krytyka to pomoc. Sam lubię być krytykowany, przez innych, bo w końcu człowiek całe życie uczy się na błędach, ale można coś skrytykować na sto różnych grzeczniejszych sposobów, bez uszczypliwych komentarzyków z naciskiem na swoją wyższość nad innymi. Nie wiem czy nie zauważyłeś, ale nie tylko mnie to przeszkadza.

1. Jakoś nie obchodzi mnie, że wam to przeszkadza, i tak, zauważyłem, że nie pasuje wam to. [dblpt]rolleyes[dblpt]
2. Nie zamierzam się wywyższać nad innymi.
3. Krytykować można na wiele sposób, ja wolę na swój, nie obchodzi mnie, że wam to nie pasuje. Nie musicie odpisywać na moje posty, kto wam każe?

O to co napisałem poniżej. Tak, wiem, że jesteś dorosły i zmarszczyłeś sobie mózg jak nie jeden wykładowca ale musisz zaakceptować, że są na tym świecie ludzie nieco mniej mądrzy od Ciebie...

Lol, kolejny błyskotliwy komentarz.
Skąd pomysł, że uważam się za mądrzejszego od innych?

Masz pewne problemy z rozumowaniem niektórych rzeczy.   [dblpt]rolleyes[dblpt]

Jak wam tak przeszkadzam, to nie odpisujecie na moje posty, całkiem proste i logiczne.

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-21 21:47:22)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#33 2013-02-21 21:47:28

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Nasze RPG

Weronika ja staram się być obiektywny i nie podoba mi się specjalnie w jaki sposób piszą ale przyznaję im rację odnośnie tego, że obecnie forum wygląda fatalnie. Ale też nie bierz tego tak do siebie, bo wątpię, zeby ktoś celowo chciał Cię urazić, nawet ,,ten 1000" [dblpt]p Nikt też pewnie nie miał zamiaru Cię urazić, choć można było zinterpretować poprzednie posty ,,nieco" inaczej. Ale co by nie mówić, grafika zlewa się ze sobą wszędzie męcząc oczy ale skoro piszesz, że to poprawisz to się nie czepiam (teraz już widzę, że poprawiłaś,to znacznie lepiej to wygląda [dblpt]) ) Posty też z tego co widzę, wysokiego poziomu nie mają. Możesz sprawdzić na moim forum, jak wyglądają posty fabularne u nas albo też napisz do mnie na gadu-gadu to znajdę Ci jakiegoś linka, gdzie opis fabuły był naprawdę długi, mimo tego, że nie było dosłownie o czym pisać. Często mam takie sytuacje jako administrator na forum ale jak ktoś chce to ze wszystkiego wybrnie i tym sposobem z niczego piszę conajmniej 4 linijki, a rozdzielczość mam baaardzo dużą [dblpt]P Poszperaj też w panelu administracyjnym to dowiesz się różnych ciekawych rzeczy. Ja też służę pomocą naturalnie [sred]) Interpunkcja też przyjdzie z czasem ale przy okazji polecam korzystanie z przeglądarki podkreślającej błędy ortograficzne.

@Up
Nie będę się już więcej z Tobą kłócił, bo już wiem z jakim typem człowieka mam do czynienia. Powiem jedynie tyle, że kilka lat temu, sam pisałem niemal identycznie jak ty. ,,Moje zdanie to moje zdanie i nie ważne co wy myślicie, mam prawo wyrażać to jak chce". Tyle, że wiesz... ja się na tym przejechałem, i dzisiaj sam ze swoich postów z przed kilku lat się śmieje, bo zakrawają na pomstę do nieba. Po prostu zdałem sobie sprawę z tego, że mogą one razić innych.
I nie zamierzam więcej pisać, bo to tylko robi offtop. Jak chcesz dalej dyskutować to pisz na moje gadu-gadu.

Ostatnio edytowany przez Hoffman Moritsu (2013-02-21 21:51:35)

Offline

#34 2013-02-21 21:50:08

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

To już prawdopodobnie mój ostatni post w tym temacie.

weronika, za dużo myślisz, nie miałem zamiaru cię obrazić, jedynie ocenić forum, tak dla zabicia czasu. [dblpt]P

@Up
Ech... piszesz, że się wymądrzam, a sam robisz dokładnie to samo.

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-21 21:53:45)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#35 2013-02-21 22:13:27

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Nasze RPG

weroniczka725 napisał/a:

Tak,na prawdę mam 12 lat -.-
Proszę nie krytykować tak ostro mojej strony,gdyż jak już wcześniej pisałam "wygląd jest przejściowy i będzie udoskonalany" .. Wystarczyło napisać po prostu ,że nie zbyt się podoba a nie pisać litanie ... Może według kogoś jest "straszna" ale okażcie trochę szacunku i kultury . Jak można napisać nie znajomej osobie ,np. Śmierdzisz i to okropnie..To to samo co w tym przypadku..Nie znacie mnie a obrażając moją stronke obrażacie mnie .. Możliwe ,ze ktoś robi to celowo -.-

Jeżeli będziesz tak dalej pisać to może faktycznie sobie odpuść? Po co ja pisałem swojego posta skoro masz to głęboko w rzyci? Obchodzi Cię co piszą o grafice i to, że się kłócą, ale już konstruktywną krytykę i rady olewasz? Nie tędy droga...

Offline

#36 2013-02-22 15:20:01

weroniczka725
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-06
Liczba postów: 25

Odp: Nasze RPG

rezystor napisał/a:
weroniczka725 napisał/a:

Tak,na prawdę mam 12 lat -.-
Proszę nie krytykować tak ostro mojej strony,gdyż jak już wcześniej pisałam "wygląd jest przejściowy i będzie udoskonalany" .. Wystarczyło napisać po prostu ,że nie zbyt się podoba a nie pisać litanie ... Może według kogoś jest "straszna" ale okażcie trochę szacunku i kultury . Jak można napisać nie znajomej osobie ,np. Śmierdzisz i to okropnie..To to samo co w tym przypadku..Nie znacie mnie a obrażając moją stronke obrażacie mnie .. Możliwe ,ze ktoś robi to celowo -.-

Jeżeli będziesz tak dalej pisać to może faktycznie sobie odpuść? Po co ja pisałem swojego posta skoro masz to głęboko w rzyci? Obchodzi Cię co piszą o grafice i to, że się kłócą, ale już konstruktywną krytykę i rady olewasz? Nie tędy droga...

Nie olewam..Staram się poprawić niektóre rzeczy wraz z pomocnikiem ^.^
Przeczytałam wszystkie komentarze na temat strony ale .. To jest zaproszenie do gry a nie komentowanie wyglądu strony -.-
WYGLĄD JEST PRZEJŚCIOWY I POTRZEBUJĘ CZASU .. Strona ma nie cały miesiąc więc proszę o cierpliwość..Wszystkiemu sie zaradzi ..
A jeśli chodzi o fabułę "gwiazdy" to  nie ja je robiłam tylko użytkownik "Ewelina ;3" ..

Dziękuje za uwagę,Weronika


http://www.rpg-swiat-wyobrazni.pun.pl/forums.php - Moja strona RPG ;3
Będzie udoskonalana i czekamy na więcej uzytkowników ^.^
RPG-świat-wyobraźni ..-dołącz i TY !

Offline

#37 2013-02-22 15:34:09

xortdan
Użytkownik
Skąd: dom
Dołączył: 2012-11-25
Liczba postów: 363
WWW

Odp: Nasze RPG

W zaproszeniu na forum też się komentuje wygląd aby później poprawić błędy.

Ostatnio edytowany przez xortdan (2013-02-22 15:44:37)

Offline

#38 2013-02-22 18:22:16

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: Nasze RPG

Teraz to ja żałuję, że zaoferowałem pomoc, bo widzę podejście administratora do strony. "Jestem zajebista! Nikt nie ma prawa oceniać mojej pracy, bo moje forum jest idealne!".

@Hoffman Moritsu, tak Cię skręcają te offtopy (dyskusje) a sam taką dyskusje ciągniesz. Cóż za hipokryzja.

Ostatnio edytowany przez Marox234 (2013-02-22 18:26:48)

Offline

#39 2013-02-22 18:43:21

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Nasze RPG

Marox234 napisał/a:

@Hoffman Moritsu, tak Cię skręcają te offtopy (dyskusje) a sam taką dyskusje ciągniesz. Cóż za hipokryzja.

Nie wspominając o ciągłym wymądrzaniu się, a tak namiętnie mi zarzucał, że ja to robię. [dblpt])

Co do forum, i zmian, które zaszły.
Tło jest do bani, lekko drażni.
W logo nie podoba mi się czcionka.
Belki też mi się nie podobają.
Obrazki pod działami(chodzi mi o te wycinki z loga) należy poprawić, usunąć lub nie dawać, brzydko to wygląda.
Regulaminem dalej można się podetrzeć, napiszcie nowy, albo go nie dawajcie, najlepiej usuńcie, bo nie potraficie napisać czegoś z sensem.
Sondy O.o
Pamiętniki, wywalić te całe "pamiętniki", jeśli ma tam być coś takiego.
Ten napis "graficzki.pun.pl", usuńcie, niepotrzebne to, i okropnie wygląda.
Poziom postów zostanie taki jak był; tak mi się przynajmniej wydaję, więc nie skomentuję.
Najlepiej usuńcie wszystkie posty, i napiszcie je od nowa.

"Wszyscy" zaoferowali swoją pomoc, jakby lubili 12 dzieci, zbereźniki jedne. [dblpt]rolleyes[dblpt]

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-22 18:47:02)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#40 2013-02-22 19:05:07

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Nasze RPG

weroniczka725 napisał/a:

Nie olewam..Staram się poprawić niektóre rzeczy wraz z pomocnikiem ^.^

Ale czy my rozmawiamy o tym samym? Ja Ci daje do zrozumienia, że pojęcia nie masz o pisaniu poprawnie stylistycznie i wymieniam Ci co dokładnie robisz źle, a Ty mi odpisujesz w ten sam sposób co zawsze. Gdzie tu logika? Nie potrafisz pisać zgodnie z przyjętymi normami i powinnaś to ćwiczyć, nawet w takich postach jak tutaj. Olej wygląd strony, bo on Ci nic nie da z takim poziomem wypowiedzi.

Offline

#41 2013-02-24 09:06:25

weroniczka725
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-06
Liczba postów: 25

Odp: Nasze RPG

Zrobiliśmy poprawki na stronie .. Mam nadzieję ,ze wygląda to lepiej [dblpt][slash]
No a regulamin będzie dopiero poprawiany -.-
Nie  mogę zrobić wszystkiego co chce "ten1000" bo nie mam czasu za bardzo no i nie umiem dlatego pomaga mi ktoś .. No i to by było tylko na jego życzenie -.-
No i taak..:
-tło .. możliwe ,ze będzie zmienione ale zaproponuj mi na jakie aby się spodobało .. -.-
-Logo moim zdaniem jest super bo na temat a czcionka nie jest zła ..
-Belki są śliczne  [dblpt]D
-Obrazki (te takie do gier) wyglądają ładnie..Gorzej było bez nich
-Regulamin ma dobre punkty ale trzeba bo wyśrodkować itd.
-Sondy są bo tak chciałam i mogą się przydać dla mnie i dla użytkowników ..
-Pamiętniki spodobało się co niektórym osobom .. -,-
-Graficzki to reklama strony..Reklamuje tę stronę za pomoc przy mojej ..
-Nie rozkazuj nam .. Posty pisane przeze mnie nie są jakieś złe ale mogę zobaczyć i coś poprawić ale użytkowników nie ruszam ..

No i nie robię strasznych błędów..Mam starsze koleżanki ,które nie używają CAPS LOCKU,kropek,przecinków i ś,ć,ź,ż,ń,ó,ą,ę .. xD

No a wygląd strony też zależy od gustu a każdy ma inny gust -.-
I proszę mi tu nie komentować ,że niby mój jest fatalny ! ..
Wy jesteście chłopakami a ja dziewczyną więc chyba jest tu coś do rzeczy ..

Ostatnio edytowany przez weroniczka725 (2013-02-24 09:07:41)


http://www.rpg-swiat-wyobrazni.pun.pl/forums.php - Moja strona RPG ;3
Będzie udoskonalana i czekamy na więcej uzytkowników ^.^
RPG-świat-wyobraźni ..-dołącz i TY !

Offline

#42 2013-02-24 09:59:18

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Nasze RPG

Weroniczka, tu nie o to chodzi.
Twoje posty faktycznie prezentują niski poziom(mało powiedziane) ale myślę, że to przyjdzie z czasem. Problem w tym, że ty tego czasu za dużo nie masz... Posty fabularne... jeśli brakuje Ci wyobraźni, aby jakoś bardziej je rozbudować, to możesz nawet i do mnie napisać na gadu-gadu, to pokażę Ci jak je rozwinąć [sred])
Regulamin, też jest cienki. Porównaj go z regulaminem na mojej stronie (punkty 5,6,7 olej, bo nie mają żadnego związku): http://www.erableacha.pun.pl/viewtopic.php?id=3
I nie chodzi tu tylko o długość samego posta, ale o sens.
Sondy... Wiesz, sondy możesz robić w każdym dziale. Nie musisz robić do tego osobnego. Po za tym nawet jak się uprzesz to jakoś wątpię, żeby ktoś tam pisał. Lepiej już założyć ogólnie jeden dział o nazwie chociażby ,,offtopic" i tam pisać o bzdetach i robić sondy.
Z pamiętnikami, to ja nawet nie wiem o co chodzi, to się nie wypowiem. Tak, możecie mnie nazwać jaskiniowcem [dblpt]D
Posty może same w sobie nie są złe, bo wielu z nich nie czytałem ale mogły by być lepsze. Popatrz na moim forum jak wyglądają fabuły albo też na forum rezystora.
Ogólnie moją radą dla Ciebie jest porównywnanie swojego forum z kilkoma innymi grami forumowymi. Możesz zaczerpnąć stamtąd kilka niezłych pomysłów [dblpt]) Byle by nie robić z tego plagiatu [dblpt]P
A co do wyglądu to mi się osobiście podoba. No, może to tło jest lekko rażące i uważam, że można by do każdego działu dorzucić obrazki ale poza tym to nie mam nic pod tym względem do zarzucenia.

Offline

#43 2013-02-24 10:06:27

weroniczka725
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-06
Liczba postów: 25

Odp: Nasze RPG

Panie jaskiniowcu xD ..
Dziękuje za rady..Na pewno z któreś z nich skorzystam ;3
Licze na Pana GG .. ;d
P.S Sorry jestem uzależniona od emotikonek i jak cos to masz zajefajną stronę .. Noo...Lepszą od mojej ;c
Trochę długi ten twój regulamin ..
Ja tez swój bym mogła "zwiększyć" ale mało co ludzi czyta nawet ten mały [dblpt][slash]


http://www.rpg-swiat-wyobrazni.pun.pl/forums.php - Moja strona RPG ;3
Będzie udoskonalana i czekamy na więcej uzytkowników ^.^
RPG-świat-wyobraźni ..-dołącz i TY !

Offline

#44 2013-02-24 13:31:24

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Nasze RPG

-Nie rozkazuj nam .. Posty pisane przeze mnie nie są jakieś złe

<kilka linijek niżej>

I proszę mi tu nie komentować ,że niby mój jest fatalny ! ..

Naucz się interpunkcji ;o

Offline

#45 2013-02-24 14:41:43

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: Nasze RPG

Szkoda słów. Mówimy do niej setny raz, żeby popracowała nad interpunkcją i treścią swoich postów, a ona nadal pisze coś w deseń: NIE ROZKAZUJ MI, BO JESTEM PRAWIE DOROSŁA, I NAJLEPSZA. WIEM WSZYSTKO LEPIEJ, JESTEM PĘPKIEM ŚWIATA, DLATEGO KAŻDY MA MI PRZYTAKIWAĆ I MÓWIĆ, ŻE JEST ZAJEBIŚCIE. Jakie to rzyciowe (tak, błąd napisany specjalnie).
Myślicie, że pisanie na wysokim poziomie to kwestia tygodnia czy miesiąca? Niech dziewczynka sobie odpuści do czasu jak nauczy się pisać, rozumieć krytykę i to co się do niej mówi, bo na ten czas nasuwa mi się tylko na myśl pewien stan umysłu, jakim jest gimbus.

Najlepszą radą jest odpuszczenie sobie, bo administrator z takim podejściem nie zajdzie daleko.

@edit,
Paradoksem jest również to, że istnieje kilka takich stron o wiele razy lepszych, a ludzie i tak wybierają to co wybierają. Dziwne jest to społeczeństwo.

Ostatnio edytowany przez Marox234 (2013-02-24 15:00:30)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
alonerp - securoserv - otwarte - evogaming - serverparty