Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-04-18 19:00:32

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

[18+] Tokyo Hentai!

Nudzisz się, siedząc przed komputerem i oglądając bezmyślne strony? A może uwielbiasz hentai i brakuje Ci dobrego PBF-a o tej tematyce? Może po prostu szukasz forum, na którym możesz się odprężyć i dobrze spędzić czas? W takim razie zapraszamy na www.tokyohentai.pun.pl!

Mimo tego, że dopiero powstaliśmy reaktywować forum, już mamy wiernych graczy, którzy spędzają czas z ludźmi naładowanymi dobrą energią! Pytasz o treść? Mnóstwo dobrej! Wkurzają Cię PBF-y, gdzie zamiast opisów są zdjęcia? U nas tego nie znajdziesz! Dobrą treść wzbogaca miła dla oka grafika oraz przejrzyste rozłożenie działów. Aktywna administracja zapewnia rozrywkę eventami. Po założeniu KP masz duże szansę, że zostanie akceptowana od ręki, jeżeli wszystko zrobiłeś/aś dobrze.

Fabuła: Tokio High School - jedna z najlepszych szkół w Japonii. Okryta dobrą sławą, z bardzo dobrym poziomem nauki, jednakże uczniowie dobrze wiedzą, co tam tak naprawdę się dzieje... Oprócz nauki możesz zarobić pracując - za prace dorywcze nieźle płacą. Równie dobrze możesz olać pracę i szukać tej jedynej. Albo znaleźć jakąś dziewczynę na raz i porobić z nią co nie co w różnych miejscach. Plaża, szatnia, łazienka... Gdzie chcesz. Z kim chcesz. Uważaj na dyrektora, bo jak wpadniesz, to on zrobi z Tobą coś więcej...

Posiadamy cztery profile, do których gracze się zapisują:
Humanistyczny
Biologiczno-sportowy
Matematyczny
Matematyczno-fizyczny
Wszystkie wolne!

W zależności od wybranego profilu, chodzimy na lekcje z którąś z klas. Oczywiście można uciec. Staramy się robić lekcje w południe, by było jak najwięcej osób. Nie ma problemu, jeżeli ktoś nie może akurat być na forum - na odpis ma 24 h.

Właśnie: wszystkimi postaciami, czyli dyrektorem, woźnymi, sekterarką itp. kierują admini! Są to tak zwane NPC.

Po upływie jakiegoś czasu, lub po zwiększeniu się userów, obecni pierwszoklasiści idą do drugiej, czyli wszystkie postacie na forum starzeją się o rok.

Jedyne, czego od Ciebie wymagamy, do pełnoletności!
Jeżeli zdecydujesz się na grę, pomimo nie ukończonych 18 lat, robisz to na własną odpowiedzialność.

Wejdź do nas i przekonaj się, że mamy szansę być jednym z najlepszych PBF-ów o tej tematyce.

www.tokyohentai.pun.pl

Od razu mówimy, że niektóre opisy wziętę zostały z Densetsu Hentai za zgodą admina.

Offline

#2 2013-05-01 19:58:37

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: [18+] Tokyo Hentai!

Shito napisał/a:

Od razu mówimy, że niektóre opisy wziętę zostały z Densetsu Hentai za zgodą admina.

Znowu? o.O

Offline

#3 2013-05-01 23:43:22

Czarny Marker
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-26
Liczba postów: 103

Odp: [18+] Tokyo Hentai!

Shito napisał/a:

Od razu mówimy, że niektóre opisy wziętę zostały z Densetsu Hentai za zgodą admina.

Dobrze wiedzieć XD


Bo tak.

Offline

#4 2013-05-02 14:15:10

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Odp: [18+] Tokyo Hentai!

1. Forum nieaktywne - admin olał sprawę.
2. Czarny Marker - nie byłeś JEDYNYM adminem. [dblpt])
3. I tak większość opisów była robiona przez inną adminkę/graczy.

Offline

#5 2013-05-02 19:18:59

Czarny Marker
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-26
Liczba postów: 103

Odp: [18+] Tokyo Hentai!

1. Jestem Head Adminem (założycielem) tego forum
2. Dość duża część opisów była moja [sred])
3. Zgodnie z regulaminem DH miałem wyłączność na wszelkie opisy umieszczone na forum.

Mniejsza czy forum nieaktywne- mówię na przyszłość bo to już któreś z kolei forum z kopią opisów z DH.


Bo tak.

Offline

#6 2013-05-03 01:31:18

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: [18+] Tokyo Hentai!

No to opisy pewnie są ok, bo pamiętam stare forum. Tylko styl mi trochę nie pasuje pod tą tematykę [dblpt])

@Czarny Marker
Odezwiesz się do mnie na maila swierczynski3@gmail.com? Mam do Ciebie pewną sprawę, a nigdzie nie podałeś komunikatorów : )

Offline

#7 2013-05-08 20:58:30

Głuchy
Użytkownik
Dołączył: 2012-08-11
Liczba postów: 55

Odp: [18+] Tokyo Hentai!

A jak sprawdzacie czy ktoś ma 18 lat czy nie?


2cxyw3l.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
roleplayz - metin2mody - mythofempire - nowydom - securoserv