Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-05-08 17:49:02

cyklista
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-08
Liczba postów: 3

HTML i CSS

.

Ostatnio edytowany przez cyklista (2013-05-09 14:38:49)

Offline

#2 2013-05-08 19:40:46

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: HTML i CSS

Na forum Twojej stronce zmieniany jest wygląd na taki, jaki obowiązuje w aktualnie używanym stylu.
Albo możesz wrzucić tą stronkę na jakiś swój serwer i na forum pomiędzy [html] wrzucić to w iframkę (czego btw. nie powinno się używać),
albo możesz pogodzić się z tym, że wygląd tej tabelki będzie dopasowany do wyglądu Twojego forum - co chyba nie jest dużą wadą? [sred])

Możesz jeszcze tą tabelkę na forum specjalnie ostylować, aby wyglądała tak jak na komputerze - też jest wyjście.

Offline

#3 2013-05-08 21:47:44

cyklista
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-08
Liczba postów: 3

Odp: HTML i CSS

Rudik napisał:
"możesz wrzucić tą stronkę na jakiś swój serwer i na forum pomiędzy [html] wrzucić to w iframkę (czego btw. nie powinno się używać)," -
jeśli nic innego nie zadziała to sprubuje również tego rozwiązania (tylko musze wiedzieć co dokładnie mam wstawić między tymi zancznikami .[html], tak aby cala terść się poprawnie wyświetliła

Rudik napisał:
"możesz pogodzić się z tym, że wygląd tej tabelki będzie dopasowany do wyglądu Twojego forum - co chyba nie jest dużą wadą?" -
Taka możliwość jest calkowicie wykluczona, ponieważ w obecnym stanie nie wyświetla mi się żaden zegar (a to był główny powód dla którego tą tabelkę zrobiłem), a pozatym sam wygląd jest niezbyt estetyczny. Wersja wyświetlona z dysku komputera wygląda dużo czytelniej i bardziej estetycznie.


Rudik napisał:
"Możesz jeszcze tą tabelkę na forum specjalnie ostylować, aby wyglądała tak jak na komputerze - też jest wyjście." -
Nie bardzo rozumiem o czym do mnie piszesz w tym zdaniu. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź ?



A tak pozatym mi się wydaje że forum poprostu nie obsługuje CSSa.

Jak sprawdzić czy na moim forum jest włączona obsługa CSSa i czy działa poprawnie ??

Ostatnio edytowany przez cyklista (2013-05-09 01:17:17)

Offline

#4 2013-05-09 19:23:22

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: HTML i CSS

Na każdym forum działa CSS, ba, dzisiaj na każdej stronie internetowej działa CSS.
CSS odpowiada za wygląd strony. Kiedy zmieniasz używany styl na forum, tak na prawdę zmieniasz arkusz CSS, który jest pobierany na stronę (no, nie licząc obrazków oczywiście). Ale jak nie umiesz CSS to tym punktem się raczej nie przejmuj.

Jeśli chcesz skorzystać z iframek to wrzuć tą stronę na jakiś serwer (może nawet być darmowy) - chyba umiesz to zrobić? Potem umieść w tagu [html] wspomnianą iframkę (ramkę lokalną po polskiemu) z odpowiednimi atrybutami, żeby to jakoś wyglądało.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sportmdkna102 - specyfic - 1z10 - blogsoftheworld - tekvex