Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-08-13 13:25:07

Warriorek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-31
Liczba postów: 317
WWW

Beta projekt - PBF zbieranie ekipy i pomysłów.

Cześć wam, na wstępie powiem że nie chcę się rozpisywać za bardzo dla tego przejdę od razu do konkretów.


Co powiedzielibyście na grę PBF, coś w stylu więziennym??

Nasza gra rozpoczynała by się od Karty więziennej ( Karta postaci ) - początkowo byłaby przedstawiona krótka historia za co trafiliśmy do więzienia, na jaki okres czasu etc.

Mistrze gry czyli Klawisze, wraz z więźniami tworzyliby tą grę.

Oczywiście mam wiele wiele pomysłów na dalszą część, fabułę bym mógł tworzyć sam ewentualnie z kimś.

Tylko musiałbym wiedzieć, że ktoś na pewno będzie zainteresowany takim pbf'em.

co o nim sądzicie?


"To co, że dom Ci bliski. Więzienie jest dla wszystkich - masz rozum ? - to, to zrozum, dzięki Ci witaj, tutaj zasady są proste, jak brzytwa panują tu, trzeba uważać by nie stracić na opinii...

Offline

#2 2013-08-13 13:37:14

Shizu
Użytkownik
Skąd: się wziąłeś?
Dołączył: 2010-08-28
Liczba postów: 104

Odp: Beta projekt - PBF zbieranie ekipy i pomysłów.

Styl więzienny.. Jak według Ciebie ta gra by się toczyła? Podaj więcej swoich pomysłów, bo narazie brak szczegółów.

Offline

#3 2013-08-13 13:44:28

Warriorek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-31
Liczba postów: 317
WWW

Odp: Beta projekt - PBF zbieranie ekipy i pomysłów.

A więc tak :
Osoba toczyłaby swoje życie w centrum więziennym, jednostka czasowa (więzienna) ta osoba odsiaduje dany losowy wyrok ( jest to do ustalenia) podczas naszego pobytu w więzieniu jesteśmy zakwaterowaniu w danym oddziale, a oddziałów byłoby na początku 2 oddział czytaj - blok więzienny.
Więzień mógłby pracować, trenować, i temu podobne.
Co kilka dni, albo co wieczór odbywały by się wali więzienne między więźniami.
Każdy z nas czyli więźniów posiadałby swoją kartę oraz poziom - poziom by wzrastał wraz z pozytywnie zakończonymi misjami więziennymi co to by było takiego??

Misja więzienna - czyli coś odbywające się jak wyprawa, MG czyli klawisz wraz z więźniami prowadziłby taką misje ewentualnie misja działająca w pojedynkę ukończ np. 10 wygranych pojedynków.

Można by było zakladać własne drużyny czyli gangi, które by można było rozbudowywać i promować, maksymalną ilość więźniów w gangu to 5 osób.

Oczywiście wprowadzona by była waluta więzienna jeszcze jest do ustalenia, i cały gang się składa jakąś składkę pieniężną i buduje gang, jakaś tam np. Kwatera - którą by można było rozbudować co każde ulepszenie jej dawałoby nam +5 do umiejętności co znacznie przydawałoby się w walkach toczonych w więzieniu.

Poza więzieniem w dalszej częsci gry toczone by było życie poza więzienne i to samo tylko robiłoby się to na wolności.

mam wiele wiele więcej pomysłów, oczywiście znam lekko CSS, HTML lekko ogarniam gimpa i inne programy do obróbki graficznej.


"To co, że dom Ci bliski. Więzienie jest dla wszystkich - masz rozum ? - to, to zrozum, dzięki Ci witaj, tutaj zasady są proste, jak brzytwa panują tu, trzeba uważać by nie stracić na opinii...

Offline

#4 2013-08-13 13:54:22

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: Beta projekt - PBF zbieranie ekipy i pomysłów.

Jeśli chodzi o tematykę więziennictwa to mogę ci polecić film "Skazani na shawshank". Filmy często nas inspirują do tworzenia nowych możliwości w naszej grze, a ten (jestem pewien) da ci trochę do pomyślenia i na pewno do czegoś zainspiruje.


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#5 2013-08-13 13:57:04

Warriorek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-31
Liczba postów: 317
WWW

Odp: Beta projekt - PBF zbieranie ekipy i pomysłów.

O tak, ja ze swojej strony polecam i tak tym co tego nie oglądali.

Już nie raz nie dwa a nawet nie trzy, kilka razy już oglądałem Skazani na Shawshank.
Ale akurat nie sugerowałem i nie kierowałem się tym filmem, chociaż można łatwo przy takich filmach tworzyć fabułę bo rozszerza nasze komórki w głowie. [dblpt])

A co powiesz na temat projektu?


"To co, że dom Ci bliski. Więzienie jest dla wszystkich - masz rozum ? - to, to zrozum, dzięki Ci witaj, tutaj zasady są proste, jak brzytwa panują tu, trzeba uważać by nie stracić na opinii...

Offline

#6 2013-08-13 17:29:29

Adriano42
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-20
Liczba postów: 174

Odp: Beta projekt - PBF zbieranie ekipy i pomysłów.

Według mnie jest to ciekawy pomysł. Jeśli wykonasz go w dobry sposób masz szansę na stworzenie dobrego, oryginalnego PBFa.

Offline

#7 2013-08-14 09:49:43

Warriorek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-31
Liczba postów: 317
WWW

Odp: Beta projekt - PBF zbieranie ekipy i pomysłów.

Wiem pomysł jest w miarę dobry, aczkolwiek sam nie dam rady tego do końca wakacji zrobić poszukuje jednej osoby albo dwóch osób max - nie więcej.
Z grafiką poradzę sobie jakoś, HTML powolutku ogarniam CSS tak samo, kilka skryptów mam [dblpt])


"To co, że dom Ci bliski. Więzienie jest dla wszystkich - masz rozum ? - to, to zrozum, dzięki Ci witaj, tutaj zasady są proste, jak brzytwa panują tu, trzeba uważać by nie stracić na opinii...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
firesrpg - esports-gaming - test23235665765765877 - dungeoncrusherunity - aaaaaaaa