Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-08-28 21:12:24

Adriano42
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-20
Liczba postów: 174

Co mam zrobić?

Witam wszystkich!


Mam bardzo poważny problem. Sam już sobie nie daje z nim rady. Chodzi o to, że mam pomysł na grę PBF. Obmyśliłem i spisałem już wiele rzeczy. Wydaje mi się, że ten projekt mógłby naprawdę coś osiągnąć na rynku gier Play By Forum. Mój problem tkwi w tym, że niemoge się zebrać do tego aby założyć to forum i rozpocząć nad nim pracę. Gdy już mam wszystko wypełnione i wystarczy jedno kliknięcie, pojawia się duży problem. Tkwi on w tym, że wtedy nachodzą mnie czarne myśli. Niszczą one całe moje marzenia na stworzenie dobrego PBFa. Mam taki jakby lęk, że forum i tak niema żadnych szans na zaistnienie.


Tutaj mam pytanie do Was, co mam zrobić? Czy przełamać się i włożyć wiele czasu na stworzenie projektu? Czy może jednak nie zaczynać nad nim prac?

Teraz jestem prawie pewien, że ten projekt zostanie rozpoczęty i zrealizowany w stu procentach. Chciałbym jeszcze usłyszeć co Wy o tym sądzicie.

Offline

#2 2013-08-28 22:16:28

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW

Odp: Co mam zrobić?

Jeżeli czujesz, że to może być coś fajnego to rób:)

Ostatnio edytowany przez pro14ab (2013-08-28 22:20:22)


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

#3 2013-08-28 22:21:20

DayRon
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2013-05-06
Liczba postów: 91

Odp: Co mam zrobić?

Samemu naprawdę ciężko jest stworzyć PBF'a, więc najlepiej zbierz paru ludzi, którzy Ci pomogą, opracuj wszystko z nimi i wtedy powinno być łatwiej.
Pamiętaj, że tworzenie gry tekstowej to nie zadanie domowe, nikt nie wyznacza Ci czasu, więc masz kupę czasu. Rób to forum w wolnym czasie kiedy masz wenę, im większe postępy tym większy zapał do robienia, powodzenia [dblpt])

Offline

#4 2013-09-12 20:53:52

Warriorek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-31
Liczba postów: 317
WWW

Odp: Co mam zrobić?

Moim zdaniem, zawsze jest nadzieja na stworzenie czegoś dobrego.
Sam pracowałem przez większą część wakacji nad dobrym pbf'em i do tej pory go nie skończyłem.
W pojedynkę ciężko jest zrobić coś co trafi w sedno gust użytkowników a nawet graczy takowego pbf'a.

Spróbuj swoich sił, być może będzie to ewenement wśród gier PBF.
Jeżeli jesteś zainteresowany, jestem w stanie pomóc Ci stworzyć takową grę mam lekkie doświadczenie.
Jak coś zawsze pisz pw sprawdzam ten hosting codziennie.


"To co, że dom Ci bliski. Więzienie jest dla wszystkich - masz rozum ? - to, to zrozum, dzięki Ci witaj, tutaj zasady są proste, jak brzytwa panują tu, trzeba uważać by nie stracić na opinii...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
plrpg - vacant - hunter-org - starife - krotka1a