Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-09-06 16:30:01

szymekwozniak
Użytkownik
Dołączył: 2013-09-06
Liczba postów: 1

Og Forum - Forum Ogólno-tematyczne

zapraszam was na moje nowe forum: http://www.ogforum.pun.pl/  [dblpt]cool[dblpt]
Poszukujemy moderatorów poszczególnych działów!!! Tak więc zapraszam do rejestracji, a potem na forum: Ogólne , do tematu "Rekrutacja na moderatora forum" [dblpt]D Jak już wsponiałem jest to forum OG - OGólno tematuczne [dblpt]cool[dblpt]  [dblpt]o [dblpt]o [dblpt]o [dblpt]o [dblpt]o [dblpt]cool[dblpt]

Pozdrawiam,
Szymek [sred])

Offline

#2 2013-09-06 18:24:59

AdaseK
Użytkownik
Skąd: się wziąłem?
Dołączył: 2011-07-07
Liczba postów: 843

Odp: Og Forum - Forum Ogólno-tematyczne

Więcej emotek poproszę. Jak patrzę na forum to grafiki nie ocenię, regulamin forum - genialny. Podania na moderatorów jeszcze lepiej. "Mam 10 lat, minecraft, minecraft gry, po prostu." "Gratuluję, zostałeś moderatorem!". Nie wiem jak to ocenić, po prostu dno.

Offline

#3 2013-09-06 19:17:02

xortdan
Użytkownik
Skąd: dom
Dołączył: 2012-11-25
Liczba postów: 363
WWW

Odp: Og Forum - Forum Ogólno-tematyczne

Zgadzam się z AdaseK. Forum za tydzień lub wcześj padnie.

Offline

#4 2013-09-06 19:30:31

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW

Odp: Og Forum - Forum Ogólno-tematyczne

Jedna kategoria o nazwie "Kategoria testowa"
PS:Coś mało tych emotek dodałeś  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]    [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]mad[dblpt]  [dblpt]rolleyes[dblpt]  [dblpt]rolleyes[dblpt]  [dblpt]rolleyes[dblpt]  [dblpt]cool[dblpt]  [dblpt]cool[dblpt]  [dblpt]cool[dblpt]  [dblpt]cool[dblpt]


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

#5 2013-09-06 19:35:00

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Og Forum - Forum Ogólno-tematyczne

Napis "Kategoria Testowa" w cellpic'u... Serio?
Wszystko jest w nieładzie, że tak powiem, przede wszystkim forum niczego sobą większego nie reprezentuje, prócz oczywiście tego, że powstało. Regulamin tak na prawdę przedstawia sobą tylko cztery punkty, pozostałe trzy są informacją, która ewentualnie może być zawarta w FAQ forum, a nie w tym nieszczęsnym regulaminie, pomijając już fakt, że nawet jeśli to byłyby odpowiednie punkty, to napisanie ich tylko siedem, jest wysiłkiem na minutę, może dwie, bo pomyślało się chwile. Ogólnie mówiąc co do wyżej wspomnianego regulaminu, to raczej polecam go rozwinięcie.
Zgodzę się również z postem wyżej, iż pod względem graficznym nie ma tam nic do oceny, prócz loga.
Z treścią to radzę Ci najbardziej nad nią popracować. Pododawaj więcej kategorii i zamiast mieścić wszystko w jednym dziale, wątku itp., to rozdziel to na kategorie, aby forum miało "ręce i nogi".
Ostatnią kwestią dotyczącą forum jest właśnie również wyżej wspomniane "Podana na moderatora", które są wręcz na tyle dziwne, że aż śmiechu warte. Nie mówię, że 10letnie osoby są złymi moderatorami, bo to już zależy od postępowania takowej osoby, ale przyjmowanie na moda kogoś, kto na pytanie "Dlaczego mamy ci dać moderatora?" (które z resztą powinno się zakończyć znakiem zapytaniem, a nie pustką, jak można u Ciebie na końcu zdania zobaczyć [dblpt]rolleyes[dblpt] ) odpowiada "po prostu", co równa się z odpowiedzą "Bo tak, bo mogę, bo i tak moje podanie może być denne i mnie przyjmą".
Ogólnie rzecz biorąc forum na bardzo niskim poziomie, zarówno graficznym, jak i treści. Polecam włączyć tryb konserwacji i popracować nad forum jak będzie gotowe i gdy będzie miało kilkadziesiąt wartościowych postów, to je reklamować na punie. [sred])

EDIT:
Ps. Profesor Scotta Fahlman z Carnegie Mellon University, nie po to stworzył w tym 1982 roku emotikonę, by ją aż tak nadużywać...

Ostatnio edytowany przez Memaksa (2013-09-06 19:58:09)


drp3ukc.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
minecraftgames - nwofcs - hudson - nightliferp - mr11