Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-09-14 20:45:46

GamesBytes
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2013-08-07
Liczba postów: 116

Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Witam!
Pragnę zaprosić na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker!
Zapraszamy użytkowników.

oto link do forum: gamesbytesforum.pun.pl

oto link do Strony Głównej GamesBytes: gamesbytes.manifo.com

(Piszę jako szef zespołu GamesBytes)

Zapraszamy
GamesBytes

Offline

#2 2013-09-14 22:38:27

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

36 postów..
Szczerze nie rozumiem celu reklamowania się, jeśli ma się zaledwie kilka ponad 30 postów. Forum nie wygląda za ciekawie, a przede wszystkim słabo z oprawą graficzną. Logo nie za bardzo pasuje do tego stylu, odtwarzacz podobnie.
Dam wam pewną radę: edytujcie to wszystko raz, a porządnie, a później dodajcie reklamę, która będzie zawierać może jakieś szczegóły na temat forum i faktycznie zachęci do wejścia, zarejestrowania się, oraz oczywiście częstego wypowiadania. Przede wszystkim dodajcie jakieś jeszcze materiały, aby osoby przeglądające stronę miały jakieś pojęcie co potrafi ten zespół, bo sama informacja typu "Mamy zespół. Jest bo jest, mamy forum, macie patrzeć" nic nikomu nie da do myślenia [dblpt]rolleyes[dblpt]
Druga sprawa. Ten odtwarzacz muzyki jest troszkę "upierdliwy", gdy za każdym razem jak słuchasz innej muzyki, wchodzisz na forum i coś ci ryczy w słuchawki, bądź głośniki, zagłuszając wszystko po kolei co mieliśmy włączone. Nie mówię tu o usunięciu, ale można by wyłączyć funkcję autoplay i dopasować wygląd i położenie odtwarzacza.


drp3ukc.png

Offline

#3 2013-09-15 10:12:13

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Zgadzam się z Memaksa, pisałem o edycji stylu na ChatBoxie nie jeden raz, a odtwarzacz chyba zniknął co lekko poprawiło mój stosunek do tego forum. (Bynajmniej moje słabe łącze wykazuje jego brak [dblpt]p)
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez MikiMaJe (2013-09-15 10:15:54)


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#4 2013-09-15 11:18:43

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

@MikiMaJe- odtwarzacz ciągle jest, widocznie nie doczytuje Ci się strona [sred])
Ale żeby nie było, że robię ot, to wypadało by wspomnieć, że jeśli macie zasady działu, to może lepiej by było pozamykać je i przykleić, by były zawsze widoczne i aby nikt wam tam nie pisał?

Ostatnio edytowany przez Memaksa (2013-09-15 11:24:02)


drp3ukc.png

Offline

#5 2013-09-15 12:47:39

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Faktycznie, wszedłem teraz na forum i odtwarzacz dalej jest, muzyczka z gothic'a jest klimatyczna lecz jak wspominałem, spowalnia stronę. Ponad to rozwinięcie tematów i dodanie zdjęć z waszych gier. Dobra to ja już nie będę tu pisał bo ot wyjdzie, więcej mówić nie muszę. [dblpt]p


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#6 2013-09-16 14:12:26

Warriorek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-31
Liczba postów: 317
WWW

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Wielkiego szału nie ma jak na takie klimaty.
Postarajcie się z aktywnością i popracujcie nad szatą graficzną bo jest przeciętnie.


"To co, że dom Ci bliski. Więzienie jest dla wszystkich - masz rozum ? - to, to zrozum, dzięki Ci witaj, tutaj zasady są proste, jak brzytwa panują tu, trzeba uważać by nie stracić na opinii...

Offline

#7 2013-09-17 15:42:26

GamesBytes
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2013-08-07
Liczba postów: 116

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

MikiMaje
Odtwarzacza już nie ma!
Strona znów luźno chodzi [dblpt]D

-----------------------------------------------------------------------
Zapraszam na forum GamesBytes!
Było:36 postów a jest:124

oto link do forum: GamesBytes Forum

GamesBytes

Ostatnio edytowany przez GamesBytes (2013-09-29 18:00:07)

Offline

#8 2013-10-08 21:28:48

m3a1
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2013-09-24
Liczba postów: 152

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

"Oto Button Games Bytes! Inne:" - Niepotrzebne
Wasz button tam niepotrzebny...
Zero grafiki nawet tło standardowe.

3/10 za całe forum + za twoją rozpiskę o tym forum.


http://www.pogranicze-pbf.pun.pl - Niedługo otwarcie forum o magii które nie jest pisane na podstawie żadnego filmu, książki, komiksu, anime itp - Napisane 15 Października 2013 - Przewidywane otwarcie: Styczeń 2014 rok.

Offline

#9 2013-11-14 22:00:49

GamesBytes
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2013-08-07
Liczba postów: 116

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Witam!
Chcę zareklamować na nowo forum GamesBytes, zespołu, który tworzy gry w programie
RPG Maker (VX), dzięki staraniom Administracji, Skryptera-MikiMaJe oraz naszego Grafika-someone, przerobiliśmy forum praktycznie na lepsze.
Ulepszyliśmy forum różnymi skryptami.
Na forum znajdziecię różnę działy. Również działy dla was, gdzie wy możecie zapowiadać swoję gry, oraz je umieszczać. Istnieje również dział Off-Topic gdzie możecie pisać o wszystkim, byle to nie łamało zasad forum oraz zasad działu. Z forum również możecie ściągnąć program RPG Maker VX, RPG Maker VX Ace, możecie znaleźć przydatne grafiki oraz już za niedługo skrypty.

oto adres: www.gamesbytesforum.pun.pl

Serdecznie Zapraszamy
GamesBytes

Ostatnio edytowany przez GamesBytes (2013-11-14 22:03:17)

Offline

#10 2013-11-14 22:12:19

Sher
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-15
Liczba postów: 172

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Cała szata graficzna do wymiany, w której może pomogę. Jeśli się zdecyduję, zobaczysz mnie na forum. Treści na razie nie sprawdzałem, zajmę się tym później.

Offline

#11 2013-11-15 07:54:33

m3a1
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2013-09-24
Liczba postów: 152

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Na pierwszy rzut oka nie ma ikonki forum favivony. Tło jest za małe i przydało by się no-repeat dodać (skrypter będzie wiedział o co ha).
Mam pytanie do tego grafika... Czy on stracił oczy? Czerwone tło do zielonego bannera z brązowym stylem + do tego stylu czerwone belki?
Błagam, zróbcie to dobrze i zgłoś się tutaj na nowo reklamując forum (Zmień grafika na jakiegoś który gimpa ogarnia chociaż i umie dobrać kolorystykę)
" Oto Button Games Bytes! Inne:" - W stópce nie potrzebne...


http://www.pogranicze-pbf.pun.pl - Niedługo otwarcie forum o magii które nie jest pisane na podstawie żadnego filmu, książki, komiksu, anime itp - Napisane 15 Października 2013 - Przewidywane otwarcie: Styczeń 2014 rok.

Offline

#12 2013-11-15 14:06:23

GamesBytes
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2013-08-07
Liczba postów: 116

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

m3a1 napisał/a:

Na pierwszy rzut oka nie ma ikonki forum favivony. Tło jest za małe i przydało by się no-repeat dodać (skrypter będzie wiedział o co ha).
Mam pytanie do tego grafika... Czy on stracił oczy? Czerwone tło do zielonego bannera z brązowym stylem + do tego stylu czerwone belki?
Błagam, zróbcie to dobrze i zgłoś się tutaj na nowo reklamując forum (Zmień grafika na jakiegoś który gimpa ogarnia chociaż i umie dobrać kolorystykę)
" Oto Button Games Bytes! Inne:" - W stópce nie potrzebne...

To nie jest tak, musisz się zarejestrować, aby wszystko zobaczyć, uwierzcie mi wygląda nawet spoko XD

Oto część jak wygląda forum:
42062532390115230471.png

Ostatnio edytowany przez GamesBytes (2013-11-15 14:09:44)

Offline

#13 2013-11-15 15:37:25

m3a1
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2013-09-24
Liczba postów: 152

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Rejestracja zakończona i zdanie nie zmienione ponieważ po rejestracji forum wygląda identycznie jak na logoutcie... 0.o


http://www.pogranicze-pbf.pun.pl - Niedługo otwarcie forum o magii które nie jest pisane na podstawie żadnego filmu, książki, komiksu, anime itp - Napisane 15 Października 2013 - Przewidywane otwarcie: Styczeń 2014 rok.

Offline

#14 2013-11-15 15:47:37

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

Jestem skrypterem nie grafikiem na tym forum więc mam prawie czyste sumienie, a fakt no-repeat mogłem dać. [sred]) Muszę jeszcze kilka pierdół dodać, ale logo faktycznie nie pasuje do całej reszty. Brązowego tam nie ma... forum jest czarno, czerwono, niebieski i ten zielony. ;_; Poczekam, grafikę ktoś z grafików znajdzie to ja wstawię ot co. [dblpt])


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#15 2013-11-15 18:33:48

GamesBytes
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2013-08-07
Liczba postów: 116

Odp: Zapraszamy na forum GamesBytes, który tworzy gry w programie RPG Maker

m3a1 napisał/a:

Rejestracja zakończona i zdanie nie zmienione ponieważ po rejestracji forum wygląda identycznie jak na logoutcie... 0.o

Forum po rejestracji wygląda tak jak przedstawiłem na obrazku  [dblpt]P
Może to coś u cb...?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
instictrpg - plazmacraft - fakekontadatezone - bichonfrisegamma - pun