Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-09-18 20:26:08

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Ulubione filmy

Dzieńdoberek
Trochę tutaj ucichło, jakoś nikt się nie kwapi do bycia zbyt aktywnym, tak więc jakąś dyskusję by się rozpocząć przydało ^^
Osobiście ciężko mi wymyślić jakiś ciekawy temat, a skoro nie wie się o czym gadać, to najlepiej gadać o pogodzie [dblpt]) Ta jednak nas (a przynajmniej mnie) ostatnio słońcem nie raczy, więc do bani z taką pogodą. W końcu padło na filmy, tak więc zapraszam do dyskusji i do prezentowania swoich ulubieńców [sred])

Pozdrawiam
Dares [sred])


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#2 2013-09-18 21:49:28

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Ulubione filmy

Ulubiony film? Trochę tego, by było, ale rozpisywać się nie będę, raczej napiszę trochę o filmach, do których z chęcią kilka razy powrócę. ^^"
1. Labirynt Fauna- film fabularny autorstwa Guillerma del Toro, wyprodukowany bodajże w 2006 roku.
Akcja całego filmu toczy się tuż po wojnie domowej w Hiszpanii. Dziewczynka imieniem Ofelia (której rolę odegrała Ivana Baquero) udaje się w raz z ciężarną matką do jednostki jej ojczyma kapitana Vidala, który usiłuje wyeliminować republikańskich partyzantów, z podległemu mu terenowi w górach. Dziewczynka zaczyna wokół siebie widzieć przeróżne istoty, które zaprowadziły ją do tytułowego labiryntu.
Cały film ma charakter baśniowy, szczerze polecam produkcje ze względu właśnie na niezapomniany klimat oraz fabułę. Mimo, iż można nazwać to baśnią, to nie jest to jakaś kolejna "bajka" dla dzieci. Wręcz przeciwnie, bardziej polecam to dla osób "dojrzałych emocjonalnie", których nie rusza masakrowanie komuś twarzy butelką szklaną oraz przecinanie policzków nożem. [sred])
2. Piła 3- trzecia odsłona makabrycznego horroru. Jak dla mnie najlepsza część, w której Amanda przejmuje "obowiązki" Johna Kramera (Jigsaw'a). Jednakże nie stosowała zbytnio jego zasad i podczas testu dla ofiar, robiła coś, czego John wręcz nienawidził, a mianowicie mordowała każdą ofiarę wytypowaną przez Jigsaw'a. W tej części zostaje porwana  Dr. Lynn Denlon i przewieziona do miejsca, w którym Kramer z Amandą projektują swoje śmiercionośne urządzenia. Jej zadaniem jest utrzymanie przy życiu umierającego Johna. Amanda zakłada na jej głowę urządzenie, zawierające naboje od strzelby, które jest podłączone do monitoringu pulsu i uruchomi obrożę z nabojami, które wystrzelą w przypadku śmierci Jigsawa. Lynn musi robić wszystko, aby Kramer przeżył, dopóki Jeff nie przejdzie swoich testów na wybaczenie osobom, przez, które zabójca jego syna został zamknięty w celi na 6 miesięcy.
3. Sierociniec- film opowiada o kobiecie o imieniu Laura mieszkającej niegdyś w sierocińcu, która po osiągnięciu dorosłości postanawia odnowić miejsce, w którym niegdyś mieszkała i przywrócić zniszczonemu przez czas domowi, dawny ład czyniąc go domem opieki dla niepełnosprawnych dzieci, razem ze swoim mężem Carlosem oraz 7-letnim adoptowanym synem Simonem. Jednakże mały Simon zaczyna snuć nieprawdopodobne opowieści i wymyślać nie do końca takie "niewinne zabawy". Jego zachowanie zaczyna poważnie niepokoić Laurę, przez co wciągnęła się w dziecinny świat syna i również przywołując dawno zapomniane wspomnienia z jej dzieciństwa. Gdy nadszedł wreszcie dzień otwarcia ośrodka, sytuacja w domu zmieniła się na bardziej napiętą. Seria zdarzeń zaistniałych w tamtym czasie, takich jak zaginięcie jej syna zmusza główną bohaterkę do wyszukania w tragicznej historii tego domu czegoś, co mogło, by zaprowadzić ją do syna, a za razem czegoś czego była świadkiem jako młoda dziewczyna.

Ostatnio edytowany przez Memaksa (2013-09-18 21:50:46)


drp3ukc.png

Offline

#3 2013-09-20 19:54:14

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: Ulubione filmy

Skoro innym za bardzo się wypowiadać nie chce, to chyba moja kolej [dblpt])

Wymienione przeze mnie to w głównej mierze dzieła, które wywarły na mnie znaczny wpływ, niosą jakieś ważne przesłanie, albo zwyczajnie zachwyciły mnie do tego stopnia, aby mogły się w tym gronie znaleźć. Oto one: Zielona mila, Skazani na Shawshank, Święci z Bostonu, Forrest Gump, Szeregowiec Ryan.


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#4 2013-09-21 12:34:59

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Ulubione filmy

Witajcie moi drodzy. Na początek wymienię te tytuły, które już wymieniliście, a mi również się podobają, tak więc:
- Zielona mila
- Piła 3
- Święci z Bostonu
A od siebie dodam kilka tytułów.
- Sherlock Holmes
- Udręczeni
Na tą chwilę starczy chyba. [sred])


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#5 2013-09-21 12:37:43

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: Ulubione filmy

Mogę ci polecić Skazanych na Shawshank, opowiadanie którego ten film jest ekranizacją napisał ten sam gość, co Zieloną Milę [sred])


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#6 2013-09-21 14:17:14

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Ulubione filmy

Chmmm skoro polecasz to w wolnym czasie na pewno zobaczę o czym film jest. [sred])
Dodam jeszcze tak dla poprawy humoru "Straszny film". Wszystkie części potrafiły pozytywnie wpłynąć na moje samopoczucie więc polecam. Jest jeszcze jeden jedyny serial jaki lubię, a nawet uwielbiam, nazywa się Dr. House.

Ostatnio edytowany przez MikiMaJe (2013-10-04 11:06:25)


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#7 2013-09-21 14:27:29

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Ulubione filmy

MikiMaJe napisał/a:

Dodam jeszcze tak dla poprawy humoru "Straszny film". Wszystkie części potrafiły pozytywnie wpłynąć na moje samopoczucie więc polecam.

To jest na tyle idiotyczny i bezsensowny film, że raczej nawet i gbura rozśmieszy. [dblpt]rolleyes[dblpt] Niektóre sceny faktycznie były na tyle głupie, że siedziało się z załamaniem na twarzy, ale nadrabiały to jeszcze inne momenty w których człowiek płakał ze śmiechu.


drp3ukc.png

Offline

#8 2013-10-04 11:08:33

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Ulubione filmy

No niedawno obejrzałem "World War Z" i powiem wam, że warto obejrzeć. Nie jest typowo kiczowatym filmem o zombie, których teraz na pęczki, a dobrym filmem z całkiem ciekawą fabułą.


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#9 2013-10-04 18:07:24

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Ulubione filmy

A ja jeszcze jeden film zechcę polecić, z podobnego względu co Straszny Film.
Rrrrrrr!!!- Kiedy jaja miały kły- w prymitywnej społeczności "Czystowłosych" dochodzi do pierwszego w historii ludzkości morderstwa. Członkowie plemienia starają się rozwiązać zagadkę zbrodni. Podczas gdy drugie plemię stara się im wykraść artykuł pierwszej potrzeby- szampon.
Podsumowując film:
Idiotyzm- Jest!
Absurd-Jest!
Pełno sucharów, które mimo suchości rozmieszają-Punk przyznany!
Kretyńska fabuła-Jest!
Podsumowanie- Polecam!
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Memaksa (2013-10-04 18:07:43)


drp3ukc.png

Offline

#10 2013-10-15 19:59:53

m3a1
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2013-09-24
Liczba postów: 152

Odp: Ulubione filmy

Filmy tak? Więc polecam:

Giganci Ze stali.
World War Z
Transformers wszystkie części
Iron Man wszystkie części
Porąbani - Fajna Komedia a wręcz zayebista ;D
Avengers - mmm
Dragon Ball Battle of God - Zayebisty filmik związany z najlepszym Anime.
Ted - Chyba każdy powinien zobaczyć bo aż spadasz z krzesła
Kod Nieśmiertelności
Van Velsing
1408
Plewy
Ilu miałaś facetów?
Jesteś Legendą
Poznaj Moich Spartan
Sex Story
Projekt:Monster (Cloverfield) 2008


http://www.pogranicze-pbf.pun.pl - Niedługo otwarcie forum o magii które nie jest pisane na podstawie żadnego filmu, książki, komiksu, anime itp - Napisane 15 Października 2013 - Przewidywane otwarcie: Styczeń 2014 rok.

Offline

#11 2014-01-16 15:00:23

ogrzewaniepl
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2014-01-16
Liczba postów: 1
WWW

Odp: Ulubione filmy

Straszny film jest raczej żałosny niż śmieszny;]

Offline

#12 2014-01-16 17:52:59

Rakshi
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-13
Liczba postów: 174
WWW

Odp: Ulubione filmy

hmm.. tyle się tego oglądało że nie wiadomo co wybrać [dblpt]P

ale jeśli już miałbym coś polecić to z całą pewnością 2 pierwsze części Oszukać przeznaczenie ze względu na liczne sceny budujące napięcie zwłaszcza gdy wiemy że coś się zaraz wydarzy ale nie wiemy właściwie co [dblpt])


t411.png

Offline

#13 2014-01-16 19:57:46

Shizu
Użytkownik
Skąd: się wziąłeś?
Dołączył: 2010-08-28
Liczba postów: 104

Odp: Ulubione filmy

Polecam: Trener, 21 Jump Street, Millerowie, Avengers, Friday (wszystkie 3 części). Później podam więcej.

Offline

#14 2014-11-22 12:56:29

Tuptus
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-18
Liczba postów: 86

Odp: Ulubione filmy

-Ghost Rider


Siemka jestem Tuptuś, chętnie pomagam! Coś potrzeba? Pisz!
Zapraszam na moje forum: http://www.rozluznijsie.pun.pl/ [dblpt])

Offline

#15 2019-08-22 09:12:03

Eryk0805
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2019-08-22
Liczba postów: 1
WWW
Windows 8.1Chrome 76.0.3809.100

Odp: Ulubione filmy

Piękny umysł
autostopem przez galaktykę

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
plugidwuskibowerpgedition - nowydom - gminachorkowka - mythofempire - roleplayz