Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-11-25 20:03:37

Manta
Użytkownik
Dołączył: 2013-11-07
Liczba postów: 6

Goście online

Witam [dblpt])
Na wstępnie chciałam wyrazić zachwyt i podziękowanie za umożliwienie  korzystania z Waszego portalu. Wielu rzeczy jeszcze nie wiem , ale i tak jak na swoje  możliwości  uważam , że poradziłam sobie całkiem nieźle , resztę dogra się z czasem.
Mam jedno pytanie. A mianowicie chodzi o to , iż w zwyczaju  od czasu do czasu  lubię  włączać sobie podgląd " " kto jest online "  i ku mojemu zdziwieniu  od dłuższego  czasu pojawia się  GOŚĆ czyli osoba nie zalogowana , która edytuje  posty. Przecież , że strony niezalogowanego nie ma nawet takiej opcji , nie ma pola do napisania komentarza  nawet. Dziś   osobnik ten...
cyt >> Login    Co robi    Czas    IP
Gość    Ogląda prywatne wiadomości:    Dzisiaj 19:40:59 <<
Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak to się dzieje i dlaczego ?  Pozdrawiam [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Manta (2013-11-25 20:11:34)

Offline

#2 2013-11-25 20:17:57

radeks356
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2009-10-31
Liczba postów: 2,079

Odp: Goście online

Przetłumaczyłem.

Witam.
Na wstępie chciałam wyrazić swój zachwyt i podziękowanie za umożliwienie  korzystania z Waszego portalu. Wielu rzeczy jeszcze nie wiem, ale i tak jak na swoje  możliwości  uważam, że poradziłam sobie całkiem nieźle, resztę dogra się z czasem.
Mam jedno pytanie, a mianowicie chodzi o to, iż w zwyczaju  od czasu do czasu  lubię  włączać sobie podgląd "kto jest online"  i ku mojemu zdziwieniu  od dłuższego  czasu pojawia się  GOŚĆ czyli osoba nie zalogowana, która edytuje  posty. Przecież niezalogowany nie ma nawet takiej opcji, nie ma pola do napisania komentarza. Dziś osobnik ten...
"Login    Co robi    Czas    IP
Gość    Ogląda prywatne wiadomości:    Dzisiaj 19:40:59"

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak to się dzieje i dlaczego? Pozdrawiam.

Offline

#3 2013-11-26 08:15:27

m3a1
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2013-09-24
Liczba postów: 152

Odp: Goście online

radeks356 oszczędź sobie głupie komentarze bo to nie było potrzebne -.0 Napisała dobrze a twoje bez szczelne zachowanie odciąga tylko użytkowników.


http://www.pogranicze-pbf.pun.pl - Niedługo otwarcie forum o magii które nie jest pisane na podstawie żadnego filmu, książki, komiksu, anime itp - Napisane 15 Października 2013 - Przewidywane otwarcie: Styczeń 2014 rok.

Offline

#4 2013-11-26 11:18:59

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,040
WWW

Odp: Goście online

Wystarczy, że ktoś niezalogowany wejdzie na podstronę prywatnych wiadomości np. http://www.adres_twojego_forum.pun.pl/message_list.php (nic mu się nie wyświetli, ponieważ nie ma odpowiednich uprawnień) i na podglądzie Kto jest Online widać wpis, że Gość Ogląda prywatne wiadomości.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#5 2013-11-26 23:11:48

Manta
Użytkownik
Dołączył: 2013-11-07
Liczba postów: 6

Odp: Goście online

Wiem o czym piszesz . Przez dwa lata byłam na  forum motoryzacyjnym modem i często  sprawdzaliśmy jak to działa.  Był tam dział  ściśle techniczny pod hasłem a goście wyświetlali się jakoby czytali a w rzeczywistości nic nie widzieli.
Tutaj sprawa  wygląda z goła inaczej ,  ponieważ gość widzi tylko to:
" Index Forum Lista użytkowników Pamiętniki Rejestracja Logowanie Galeria
Nie jesteś zalogowany."
Nie ma prywatnych wiadomości tak samo jak nie ma możliwości edytuj.

Offline

#6 2013-11-26 23:28:58

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,040
WWW

Odp: Goście online

Ale wystarczy, że wklepie ręcznie do adresu forum message_list.php lub ktoś na forum napisał do kogoś "sprawdź prywatną wiadomość" [sred])


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#7 2013-11-27 07:45:32

Manta
Użytkownik
Dołączył: 2013-11-07
Liczba postów: 6

Odp: Goście online

Aaa to takie buty...Podziękowała [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
traugutta1820 - ikpsesyjka - problemyzesterownikami - giercowaniexxii - szturmgraplanszowa