Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-01-11 10:54:24

Rakshi
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-13
Liczba postów: 174
WWW

"Kruk" Centrum Gier Planszowych

logokruka.png

Krótko o Forum
Centrum Gier Planszowych "KRUK" To miejsce w którym wspólnie gromadzimy posiadaną wiedzę, wyrażamy własne poglądy i pomysły dotyczące współczesnych gier Planszowych, bitewnych, karcianych i innych. To miejsce gdzie wspólnie pomożemy ci zrozumieć mechanikę i zasady takich gier! Miejsce w którym doceniamy zaangażowanie i kreatywność doświadczonych graczy. Miejsce gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, nie ma znaczenia czy jesteś zagorzałym fanem DnD i Warhammera czy poprostu lubisz od czasu do czasu pograć z kumplami w Monopoly. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii o grach, odskoczni od gier komputerowych, lub graczy którzy z chęcią spotkają się przy jednym stole, to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!
- Zapraszamy! -

Link do Forum
"Kruk" Centrum Gier Planszowych

PS: Proszę o Wasze szczere opinie i sugestie dotyczące wyglądu, funkcjonalności i przydatności forum. z góry dziękuje [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Rakshi (2014-08-19 12:27:43)


t411.png

Offline

#2 2014-01-11 11:03:37

Sher
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-15
Liczba postów: 172

Odp: "Kruk" Centrum Gier Planszowych

Nie interesuje się zbytnio tematyką gier planszowych, ale forum samo w sobie jest przejrzyste i przyjemne dla oka. Jedyną rzeczą, którą bym zmienił / usunął są belki z napisami "forum, wątki, posty".

Offline

#3 2014-01-11 11:10:02

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: "Kruk" Centrum Gier Planszowych

Na takie forum czekałem, szczególnie że ostatnio na nowo mnie zaciekawiły gry planszowe (powrót do pięknych czasów dzieciństwa, gdy ze znajomymi nie grało się na komputerze, lecz właśnie w gry planszowe).
Ponadto Kruk ma bardzo prosty i funkcjonalny styl, bez niepotrzebnego przepychu jak to jest na niektórych forach, ani żadnych niepotrzebnych elementów, tylko spowalniających ładowanie się forum. Jedyne czego brakuje to użytkowników, ale jednego masz już zapewnionego. Gdy znajdę trochę czasu, zarejestruję się.


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#4 2014-01-11 12:02:31

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: "Kruk" Centrum Gier Planszowych

Styl prosty i na prawdę fajny.
Muszę przyznać, że ogólne zestawienie gier planszowych na forum bardzo mi się podoba, aczkolwiek brakuje mi tam gry fantasty uznaną za gre roku 1992, wydaną przez brytyjską firmę Games Workshop: Talisman: Magia i Miecz. [dblpt])


drp3ukc.png

Offline

#5 2014-01-11 13:10:41

Rakshi
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-13
Liczba postów: 174
WWW

Odp: "Kruk" Centrum Gier Planszowych

belki poprawione [dblpt])

jeśli chodzi o Talisman to właśnie został dodany [dblpt]) klik

chatbox dodany (podobny do tego na punie)

PS. weryfikacja mailowa przy rejestracji została wyłączona

Ostatnio edytowany przez Rakshi (2014-01-11 21:18:33)


t411.png

Offline

#6 2014-01-13 03:21:03

Shizu
Użytkownik
Skąd: się wziąłeś?
Dołączył: 2010-08-28
Liczba postów: 104

Odp: "Kruk" Centrum Gier Planszowych

Wizualnie forum wygląda świetnie! Życzę powodzenia. [sred])

Offline

#7 2014-07-14 16:33:21

Rakshi
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-13
Liczba postów: 174
WWW

Odp: "Kruk" Centrum Gier Planszowych

Wiele zmian zaszło od mojego poprzedniego postu [dblpt]) ale mam nadzieje że forum w dalszym ciągu wam się podoba [dblpt])

kilka dni temu postanowiliśmy reaktywować forum i przyda nam się każda pomoc, można by powiedzieć że każdy post jest na wagę złota, no może prawie każdy [dblpt]D:D

Zapraszamy!


t411.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
gminachorkowka - forumdream - nowydom - roleplayz - mythofempire