Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-01-12 02:23:54

Waterw.
Użytkownik
Dołączył: 2013-11-30
Liczba postów: 16

HiddenLands

voquep.png

W krainie ukrytej przed okiem ludzkim funkcjonują dwie wrogo nastawione do siebie grupy: Kotowate, oraz psowate. Duże koty reprezentują zło, albowiem ich usposobienie zazwyczaj charakteryzuje się szaleństwem, okrucieństwem, oraz nieminioną chęcią do mordu. Ich przeciwnicy zaś szczycą się miłosierdziem, poczytalnością, oraz wrażliwością. Nie jest to jednak reglamentacja, gdyż nawet wśród watahy znajdziesz czarną owcę, a w głębinach stada dobroduszną istotę.

Ogólne oprowadzenie po forum.

Forum RP/PBF, którego fabuła opiera się na odwiecznej walce między rodem kotowatych, oraz psowatych. Mechanika nie należy do tych skomplikowanych, bowiem niemalże o wszystkim decydują użytkownicy.
Na HiddenLands istnieją statystyki, które pomagają Mistrzowi Fabuły podczas oceniana ran w walkach. Zaliczają się do nich: Siła, zręczność, szybkość, oraz wytrzymałość, czyli nic specjalnego, co wywyższałoby się oryginalnością nad wszystkim innym. Owe statystyki można podnosić poprzez szkolenia (max +4 punkty na 2 tygodnie), bądź kupno +1 do wybranej za 6 kamieni szlachetnych. Przechodząc do tej niewielkiej "waluty"... zdobyć ją można poprzez branie udziału w konkursach, pomoc przy forum, bądź znalezienie ich w lokacjach fabularnych. (Tutaj ponownie wszystko zależy od Mistrza Fabuły); Każdy z gatunków/podgatunków ma inne, różniące się od siebie punktacją statystyki początkowe; Postarzanie również nie zamarło, albowiem +1 rok w wieku naszej postaci to jeden tydzień spędzony na forum.
Wszystkie rzeczy wymienione powyżej są szczegółowo opisane w kompendium wiedzy.
Całe forum opiera się na ścisłym i surowym regulaminie.
Mimo, że wszystko opisane "po łebkach" (Przyznaję, piszę na odwal się, od niechcenia .-.) to mam nadzieję, iż przynajmniej 1/5 całego forum otworzyłam dla sensownego zrozumienia.

Link do forum - http://www.hiddenlands.pun.pl/
Liczę na wszelakie komentarze dobre, jak i złe. W tych drugich pragnę dostrzec co jest nie tak, abym mogła wszystko poprawić.

Offline

#2 2014-01-12 10:38:14

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: HiddenLands

Tło mi się trochę długo ładuje. Ponadto przydałyby się jakieś opisy w forach.

Przejrzałem kilka wątków na chybił trafił i nie mam za bardzo do czego się przyczepić [sred]) Niektóre posty są trochę przykrótkie, ale reszta jest na dosyć odpowiednim poziomie.


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#3 2014-01-12 11:04:29

Sher
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-15
Liczba postów: 172

Odp: HiddenLands

Coraz więcej dobrych forów, najpierw Kruk, a teraz Hidden Lands [dblpt]) Forum jest bardzo przyjemne dla oka i w przeciwieństwie do Daresa, u mnie tło załadowało się natychmiastowo. I tak jak już wspomniał, przydałyby się jakieś opisy, dodałoby to trochę uroku :>.

Offline

#4 2014-01-12 12:35:45

Waterw.
Użytkownik
Dołączył: 2013-11-30
Liczba postów: 16

Odp: HiddenLands

Opisów nie ma z lenistwa, być może również dlatego, iż byłam przekonana, że zniszczy to dobry wygląd... kobiecość .-.
Niemniej jednak dziękuję za rady, dzisiaj uzupełnię. I Dares, co do przykrótkich postów, nie mogę zmuszać użytkowników, aby każdy ich post zawierał po 20 zdań, gdyż niekiedy jest to niemożliwe. Regulamin obejmuje min. 4 [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dungeoncrusherunity - test23235665765765877 - dziwneforum - test99990 - bossmafia