Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-01-29 22:47:26

EroKakashi69
Użytkownik
Skąd: Zambrów
Dołączył: 2014-01-29
Liczba postów: 10
WWW

!Senpu! Gra PBF o Naruto!

Siema!
Oto świeżo upieczona gra Naruto powoli organizacja się rozpędza.
Niedługo forum powita nowych graczy.
Praca rusza pełną parą niestety brakuje mi Hokage oraz Anbu no i Graczy [ Mieszkańców ] oczywiście.
Jest to jedno z moich pierwszych for jednak i tak proszę o waszą opinie.
Link: http://www.senpu.pun.pl/

Poszukuję grafika , który zrobiłby Logo :!

Ostatnio edytowany przez EroKakashi69 (2014-01-29 22:51:49)

Offline

#2 2014-01-30 14:01:30

Shizu
Użytkownik
Skąd: się wziąłeś?
Dołączył: 2010-08-28
Liczba postów: 104

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

Jasny gwint,  no jak tak można.. Zero grafiki, jakichkolwiek ciekawych opisów, żadnej ciekawej mechaniki. Nic kompletnie.
Nie reklamujemy takich for..

Offline

#3 2014-01-30 17:16:04

EroKakashi69
Użytkownik
Skąd: Zambrów
Dołączył: 2014-01-29
Liczba postów: 10
WWW

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

Najpierw luknij w tematy potem pisz a po 2 chyba pisze , że szukam Grafika IDIOTO -.-

Offline

#4 2014-01-30 18:27:27

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

EroKakashi69 napisał/a:

Najpierw luknij w tematy potem pisz a po 2 chyba pisze , że szukam Grafika IDIOTO -.-

Proszę ciebie, najpierw zastanów się dobrze kilka razy, zanim coś napiszesz. Obrażanie i plucie się nic ci nie da, wręcz przeciwnie. Tylko stracisz w ten sposób.

A żeby nie robić offtopu: grafika nie jest najważniejsza, najważniejsza jest treść, z którą tutaj jest trochę ubogo. Popracuj nad tym.


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#5 2014-01-30 19:20:20

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

Grafika nie jest ważna podobnie jak pieniądze, ale również jak pieniądze jej brak potrafi być kataklizmem. 
Treść na forum nie zadowala za bardzo człowieka, opisy krótkie i czasami są niepotrzebne, gdyż już sama nazwa miejsca jest chyba znacząca przykład:

Szpital
Tutaj możesz się uleczyć

Wow, a ja myślałam, że do szpitala się chodzi po ziemniaki i kasety VHS... ;__;
Lokacji jest bardzo mało, nie ma pewnej przestrzeni gdzie gracz by mógł poruszać się swoją postacią. Może jedynie stać w mieście, czasami dla rozrywki pójść na misje i znów miasto czy inna misja. Pomijam fakt, że forum nie jest nawie skończone, więc zamiast reklamować je już na punie, poszukaj jakiegoś grafika, pierwszych ludzi do gry, dokończ lokacje, rozwiń grę i dopiero reklamuj na większych portalach internetowych.

Ostatnio edytowany przez Memaksa (2014-01-30 19:20:47)


drp3ukc.png

Offline

#6 2014-01-30 22:02:48

Adriano42
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-20
Liczba postów: 174

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

No brawo, odwaliliście "kawałeczek" "dobrej" roboty. Z tym, że to za mało aby PBF mógł zaistnieć. Obrażanie osoby, która mówi prawdę? To już pokazuje jaka jest naprawdę Administracja. Spacje przed znakami interpunkcyjnymi - brawo, chyba nowa moda jest xD

Forum wg. mnie nadaje się tylko do jednego. Nie będę już pisał do czego:) Może jednak kiedyś uda się Wam coś osiągnąć ale z takim podejściem to jest wątpliwa sprawa.

Offline

#7 2014-01-30 22:39:07

Leorio
Użytkownik
Skąd: Dania
Dołączył: 2013-07-13
Liczba postów: 63
WWW

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

Witam Cię drogi użytkowniku [dblpt])

Na razie ubogo, ale myślę, że jak znajdziesz grafika na forum, to będzie lepiej [dblpt]D
Przepraszam, ja w każdym razie nie jestem zainteresowany pracą na czyimś forum ^^

Pamiętaj, żeby na swoim forum być troszeczkę bardziej uprzejmy dla swoich użytkowników, niż jak to pokazałeś pare postów wyżej, inaczej nie zajdziesz zbyt daleko ^^

Offline

#8 2014-01-30 23:07:08

EroKakashi69
Użytkownik
Skąd: Zambrów
Dołączył: 2014-01-29
Liczba postów: 10
WWW

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

Memaksa napisał/a:

Grafika nie jest ważna podobnie jak pieniądze, ale również jak pieniądze jej brak potrafi być kataklizmem. 
Treść na forum nie zadowala za bardzo człowieka, opisy krótkie i czasami są niepotrzebne, gdyż już sama nazwa miejsca jest chyba znacząca przykład:

Szpital
Tutaj możesz się uleczyć

Wow, a ja myślałam, że do szpitala się chodzi po ziemniaki i kasety VHS... ;__;
Lokacji jest bardzo mało, nie ma pewnej przestrzeni gdzie gracz by mógł poruszać się swoją postacią. Może jedynie stać w mieście, czasami dla rozrywki pójść na misje i znów miasto czy inna misja. Pomijam fakt, że forum nie jest nawie skończone, więc zamiast reklamować je już na punie, poszukaj jakiegoś grafika, pierwszych ludzi do gry, dokończ lokacje, rozwiń grę i dopiero reklamuj na większych portalach internetowych.

Ok , ok dzięki za radę [dblpt])

Offline

#9 2014-01-31 15:10:09

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

Świetne forum, 10/10!

A tak serio...

Co mnie najbardziej śmieszy w tego typu projektach to podejście "administracji" do sprawy. "Kij, że nikt jeszcze o nas nie wie, zróbmy rekrutację! Na pewno pośród tych 3 użytkowników zdołamy wybrać pięć najlepszych postów. Można się u nas przedstawić, pograć w najdurniejsza grę forumową świata oraz założyć kartę postaci. Kogo obchodzi brak mechaniki? Pff, to takie oklepane..." Macie jakiś spis technik lub zdolności/przedmiotów? Człowieku, zastanów się nad tym co robisz, zarezerwowanie nazwy nie czyni Cię administratorem, a Twojego forum PBF-em. Nie potrafisz pisać (to widać), nie masz prawdopodobnie (no dobra, na pewno nie masz) dokładnego pomysłu na swój projekt, a już obnosisz się z nim w zaproszeniach.

Gdzie tu logika i dlaczego takich jak Ty jest tak wielu? PBF to nie coś co zrobisz w dwa dni, zrozum to. Jeśli myślisz o tym poważnie to włącz konserwację i pracuj SAM, a jeśli to tylko chwilowy odpał to też włącz konserwację i oszczędź innym oglądania czegoś co za chwile nie będzie pamiętane przez nikogo.

Offline

#10 2014-01-31 16:39:03

Shizu
Użytkownik
Skąd: się wziąłeś?
Dołączył: 2010-08-28
Liczba postów: 104

Odp: !Senpu! Gra PBF o Naruto!

Zapewne obrażaniem zyskasz nowych użytkowników Erokaszalocie! [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ikpsesyjka - traugutta1820 - problemyzesterownikami - giercowaniexxii - klasa-onlinepce