Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-04-03 18:48:23

maniahania
Użytkownik
Dołączył: 2014-04-01
Liczba postów: 88

Nowe problemy

1.Do zalogowania ,potrzebuje dwukrotnie logowac sie i przy opuszczaniu portalu mam wiadomosc,ze nie jestem zalogowany,a po kilku-(nastu) godzinach wbijam sie na forum i jestem zalogowany.

2.Przy klikaniu na obojetnie,ktora strone wyskakuje informacja o nowej wiadomosci,za kazdym razem,a czytalem ja 2 godz wczesniej.

3.Jezeli puszcze z uku strzalke w liste uzytkownikow-wyskakuje,ze nie mam uprawnien do przegladania forum(cos w ten desen).

To są skargi userów.

Ja natomiast,jako niezalogowana,mam wgląd w całą listę użytkowników. [dblpt][slash]

Offline

#2 2014-04-03 19:45:14

VeniK
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-24
Liczba postów: 145

Odp: Nowe problemy

Loguj sie poprzez koncowke /forums.php

Offline

#3 2014-04-04 07:48:22

maniahania
Użytkownik
Dołączył: 2014-04-01
Liczba postów: 88

Odp: Nowe problemy

VeniK napisał/a:

Loguj sie poprzez koncowke /forums.php

Nie funkcjonuje:muszę zmienić stronę i znowu wejść na stronę forum i wtedy poprawnie się wyloguję.

Następny problem:zbanowałam kogoś i usunęłam jego wszystkie posty.Ten ktoś prosił o przywrócenie konta (sprawę wyjaśnił),zdjęłam mu blokadę...pokazuje się,jako ostatni post na tematach,gdzie pisał:

"   Index
     » Polityka i Historia
     » Dobre wieści dla polskiego konsumenta!

#1 Nigdy

    Nowy użytkownik
    IP:

Dobre wieści dla polskiego konsumenta!"

Tego "czegoś" nie mogę usunąć,nie mogę,przenosić i trzeba się cofać do poprzedniej strony,by dokonać wpisu.No i to konto nie jest reaktywowane,nawet na liście użytkowników go nie ma.

Proszę pomóżcie...forum istnieje dopiero 2 tydzień,nie ogarniam tych szczegółów.Pozdrawiam.

Offline

#4 2014-04-04 20:25:48

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Nowe problemy

1. Aby się "poprawnie" zalogować i wylogować, pamiętaj o dodaniu www. na początku adresu

2. Musiałaś w takim razie usunąć również jego konto, razem z postami, jedynym wyjściem z takowej sytuacji jest jedynie ponowne zarejestrowanie się użytkownika.


drp3ukc.png

Offline

#5 2014-04-04 20:50:06

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,040
WWW

Odp: Nowe problemy

Brak sensownego tematu --> śmietnik


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bossmafia - test23235665765765877 - aaaaaaaa - dziwneforum - dungeoncrusherunity