Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-05-01 10:36:07

Czarny Marker
Użytkownik
Dołączył: 2011-12-26
Liczba postów: 103

Czy pbfy mają jeszcze sens?

Tak jak w temacie- czy w dzisiejszych czasach pbfy mają jeszcze sens? Swego czasu rynek gier forumowych był dość spory,a pun nieustannie zalewany był nowymi zaproszeniami i chociaż większość reklamowanych for była na bardzo niskim poziomie, to raz na jakiś czas można było znaleźć kilka perełek. Jak wygląda to dzisiaj? Czy dalej istnieje popyt na pbfy? Czy jest sens tworzenia takowego, dla tych kilkunastu, o ile się tacy znajdą, graczy? Chciałbym poznać Wasze zdanie, choć dobrze wiem, że zarówno ze spadkiem zainteresowania rynkiem pbfów kolosalnie spadł poziom aktywności użytkowników na punie... Ale liczę, że dostanę, chociażby te kilka konkretnych odpowiedzi [sred])


Bo tak.

Offline

#2 2014-05-01 10:54:35

VeniK
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-24
Liczba postów: 145

Odp: Czy pbfy mają jeszcze sens?

Również zauważyłem spadek zainteresowania PBFami w dzisiejszych czasach. A szkoda, bo niektóre byłyby naprawdę dobre...

Offline

#3 2014-05-01 19:17:11

Waterw.
Użytkownik
Dołączył: 2013-11-30
Liczba postów: 16

Odp: Czy pbfy mają jeszcze sens?

Wdg mnie nadal są chęci na posiadanie PBF, jednakże dotyczą one sezonowej mody i szybko upadają.
Takie krótkie sesyjki o tematyce Zmierzchu, Igrzysk śmierci czy strażników marzeń... ludzie na to nie przychodzą, bo przed tymi forami powstały już inne o tej tematyce, lepsze, zaś adminom szybko przeminie zainteresowanie taką tematyką, rzucą to i pójdą tworzyć kolejne, krótko żyjące forum.
Teraz wyszedł film Niezgodna i zaraz będzie wylew for o nim, a potem to ucichnie.
Tak więc moje zdanie? Dobrych PBF'ów może i jest mało, a ludzie tracą chęci na nie poprzez zwykłe "wypalenie" inaczej ujmując... przejedzenie. Ale co róż powstaje ich więcej i więcej, starsze umierają ale na ich miejsce wchodzi dwa razy tyle.
Być może nieco ogólnie piszę i odeszłam od głównej myśli, ale trudno.

Offline

#4 2014-08-05 14:49:38

Głuchy
Użytkownik
Dołączył: 2012-08-11
Liczba postów: 55

Odp: Czy pbfy mają jeszcze sens?

Za moich czasów wystarczyło założyć choćby gówniany pbf i już miało się kilka graczy. Obecnie trzeba się nieźle napracować tekstowo i graficznie, żeby przyciągnąć użytkowników.


2cxyw3l.png

Offline

#5 2014-08-05 17:09:53

VeniK
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-24
Liczba postów: 145

Odp: Czy pbfy mają jeszcze sens?

... którzy i tak za kilka dni / tygodni porzucą forum.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
neptunzabki - fetishforum - black-life - ikpsesyjka - traugutta1820