Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-05-22 13:17:14

Valhun
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-20
Liczba postów: 28

Eiko PBF Fantasy

Eiko-ggif_exwqssh.gif

Eiko, jest to świat fantasty, przepełniony różnorodnymi istotami, artefaktami i magią.

Według legend, które krążą od tysiąca lat poświęcił się on oddając swoją duszę podłemu bogu Etorowi. Ten niegodziwiec wyssał jego świetlistą duszę, w której zawarta była cała wiedza o świecie. Ludzie korzystający z wiedzy boga Ateo, od tamtego wydarzenia postradali wszystkie umiejętności i zdolności, pogrążając się w chaosie i mrokach niewiedzy. Mędrcy tego świata wciąż poszukują śladów dziedzictwa boga Ateo, przeszukując niezliczone ośrodki jego zapomnianego kultu.

Każdy gracz może stworzyć własną rasę, która posiada własne zwyczaje, kulturę, historie i korzenie. Zapewniamy nieograniczoną swobodę w tworzeniu postaci, nie ograniczamy cię do kilku ras i trzech stylów walki. Magia tutaj unosi się nawet w powietrzu, każdy w tej krainie posiada przynajmniej jeden czar który może rzucić.

Eiko jest wypełnione lokacjami które czekają na głębsze odkrycie, nawet nie wiesz ile ukrytych lokacji znajduje się w jednym mieście a co dopiero państwie. Tutaj każdy może zostać współtwórcą dopisując się do historii postem jako postać pierwszo planowa, drugo planowa, trzecio planowa lub jako postać epizodyczna.

Fantastyczna kraina, która nie jest oparta na realiach świata prawdziwego.
Oznacza to, że bronie palne jak, na przykład karabiny wyborowe, pistolety maszynowe lub sprzęty takie jak telewizory, komputery i tym podobne rzeczy nie mają prawa tutaj występować. Jedyną bronią którą możesz atakować na dystans jest tutaj łuk, a wszelkie próby wynalezienia jakiejś broni palnej będą karane.

W Eiko jak w każdej stworzonej grze fantasty zaczerpnięte są stworzenia z opowieści, legend, mitologii, wierzeń czy innych tego typu rzeczy. Możesz, więc stworzyć postać korzystając z mitologii lub poznanym przez kogoś stworzeniu. Możesz także sam wymyślić jakieś stworzenie, którym możesz zacząć grać.

Mechanika gry nie jest skomplikowana i zostawia wielkie pole swobody dla gracza który może stworzyć dosłownie co chcę, może zostać szczurołakiem, latającą małpą i tak dalej!

[Postęp prac ... 90%] Ale można grać. [sred])

News #1
Jaskinia w Gibsonburgu [Zapisy]

Witam, próbuje reaktywować to forum w związku z tym mały event uważam za otwarty!
Będzie to mała sesyjka w której wejdziemy do Dungeon'u. Start już niebawem.

Skrawek papieru przyleciał wraz z jakimś ptakiem.
Witaj!
Przyjacielu, znalazłem jakiś labirynt. Jego korytarze są rozległe, dziwne a wchodząc do labiryntu zauważyłem jakieś zwłoki. Mam nadzieje że jakoś to wykorzystasz, niestety mnie obleciał strach. Jeśli chcesz przyjść do tego labiryntu spotkajmy się w tawernie na uboczu Gibsonburgu. Mam przeczucie że będzie tam coś ciekawego.
Pozdrawiam Cię Valhun

Ostatnio edytowany przez Valhun (2014-05-22 13:21:04)


Eiko-ggif_exwqssh.gif

Offline

#2 2014-05-27 19:56:09

Shy
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-27
Liczba postów: 91

Odp: Eiko PBF Fantasy

Po 11 dniach reklamujesz forum kolejny raz = łamiesz regulamin. [dblpt])


Nie jestem noname, mam tu łącznie sporo ponad 1300 postów. :v
Tylko haseł nie pamiętam.

Offline

#3 2014-05-28 16:47:42

Valhun
Użytkownik
Dołączył: 2014-03-20
Liczba postów: 28

Odp: Eiko PBF Fantasy

2014-03-25 16:09:12
==============
2014-05-22 14:17:14


Eiko-ggif_exwqssh.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forum-xytheria2 - securoserv - roleplayz - plugidwuskibowerpgedition - metin2mody