Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-11-17 16:53:26

Majestic
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-17
Liczba postów: 152

Gra Naruto - Najstarszy PBF tego typu!

Witamy!
Gra Naruto pragnie serdecznie zaprosić każdego z was do setek godzin mile spędzonego czasu.
Marzysz o wykreowaniu własnego, wyjątkowego bohatera? Chcesz posługiwać się epickimi zdolnościami, takimi jak Mokuton czy Mangekyo Sharingan i używać ich przeciwko innym graczom? Zajrzyj jeszcze dziś i zatop się na kilkaset godzin, dni i miesięcy w zaawansowanej, ciekawej i urozmaiconej formie rozgrywki. To ty jesteś panem swojej wyobraźni, im lepiej się nią posłużysz tym lepiej będzie grał, GN jest ciągle aktualizowanie pod kątem nie dociągnięć, jesteśmy otwarci na zmiany proponowane przez innych graczy. Gra Naruto czeka właśnie na Ciebie!

Czym jest Gra Naruto?
Jest to jedno z najstarszych for PBF (Play By Forum) o tematyce Naruto w Polsce, funkcjonujące już od blisko ośmiu lat - To na prawdę sporo!
Oferujemy profesjonalną administrację, aktualizację wydarzeń forumowych, miłą atmosferę i magiczny klimat w świecie shinobi.
W internecie w ciągu ostatnich kilku lat namnożyły się setki PBF'ów związanych z Naruto i tysiące o innych tematach jednak tylko GN jest jednym z tych prawdziwych pionierów, którzy bazując na prostocie i przyjaznym graczom klimacie osiągneli sukces. Dołącz do nas jeszcze dziś i przekonaj się czy jest tak jak piszemy.

Czego możesz oczekiwać?
- Profesjonalnych administratorów oraz moderatorów
- Setek technik ninja podzielonych pod względem siły i rodzaju
- Własnego, unikalnego systemu tworzenia postaci, wymyśl jej charakter, wygląd oraz historię
- Dziesiątki umiejętności oraz Kekkei Genkai
- Bijuu, może właśnie ty dostaniesz jednego z dostępnych demonów?
- Artefakty i specjalne bronie, również ich tworzenie!
- Regularne eventy i konkursy
- Tryb "Przygody" przeznaczony dla najaktywniejszych z graczy na którym możemy zdobyć na prawdę imponujące bonusy do naszej postaci.
- Świat oddający jak w największym stopniu realia uniwersum Naruto
- Ciekawy i odpowiednio wyważony pod względem trudności cykl rozwoju postaci
- Turnieje Ninja
- Wiele, wiele innych o których przekonasz się sam a jest o czym się przekonywać, wierzcie mi na słowo

Adres - www.granaruto.pun.pl
Serdecznie zapraszamy!


W razie jakichkolwiek pytań znajdziecie mnie na forum GN pod nickiem Gummy albo na GG 1954380 gdzie postaram wam się wszystko wyjaśnić i opowiedzieć o całej mechanice gry [dblpt])

Offline

#2 2014-11-17 20:35:49

DayRon
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2013-05-06
Liczba postów: 91

Odp: Gra Naruto - Najstarszy PBF tego typu!

Nie można było napisać w poprzednim temacie? Mimo wszystko przechodzę do oceny...

Szata graficzna jest słaba i zastanawiam się po co tu w ogóle tło skoro forum jest ustawione na prawie całą szerokość i nic z tej tapety nie widać?
Nie pasuje mi ten napis "Gra Naruto" nad headerem, jest po prostu zbędny.

Większość graczy posiada nicki nie pasujące do klimatów japońskich przez co utrudnione jest wczucie się w fabułę, która zresztą i tak jest całkiem średnia.
Jedyne czego mogę pogratulować to dłuższe i rozbudowane posty, a poza tym to nie ma niczego czym byście się wyróżniali od innych forów.

Offline

#3 2014-11-17 20:46:33

Majestic
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-17
Liczba postów: 152

Odp: Gra Naruto - Najstarszy PBF tego typu!

Cóż mogę powiedzieć, osobiście wydaje mi się obowiązkowy ten napis żeby było to zaznaczone, szata jest bo gracze tak wybrali co zrobić [dblpt]D A co do nicków, wiele z osób grających ma dobrze wpasowujące się nicki do mechaniki gry i jej fabularności tak mi się przynajmniej wydaje, niech grają pod takimi jakimi im się podoba do pewnego stopnia. Dzięki za ocenkę

Offline

#4 2014-11-19 20:28:21

DayRon
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2013-05-06
Liczba postów: 91

Odp: Gra Naruto - Najstarszy PBF tego typu!

Ten napis niestety wygląda brzydko i niszczy estetykę. Nie rozumiem dlaczego uważacie go za obowiązkowy : P

Offline

#5 2014-11-19 22:53:08

Majestic
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-17
Liczba postów: 152

Odp: Gra Naruto - Najstarszy PBF tego typu!

Tak zostało ustalone i przyjęte, forum ma być dla graczy a jeśli im się podoba to ok. Mamy do tego stopnia elastycznego grafika i pełnego zapału do pracy że grafika forum typu banner, obrazki rang czy wątków mogą się zmieniać.

Offline

#6 2015-06-16 10:30:02

Majestic
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-17
Liczba postów: 152
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Gra Naruto - Najstarszy PBF tego typu!

www.gaiden.oxn.pl nowy adres forum.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dziwneforum - firesrpg - test99990 - mcsk - aaaaaaaa