Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2014-11-22 19:02:32

Spazmbite
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-24
Liczba postów: 31

WES - Wrestling Entertainment Symulator

pWctUqg.png

Tak, przed wami KOLEJNE już forum typu PBF o Wrestlingu na Punie.
Strona nazywa się tak samo jak w tytule czyli Wrestling Entertainment Symulator, jesteśmy symulatorem z portalu Facebook, który postanowił, że ostatecznie przeniesie się na stabilniejszy grunt w postaci PUN.PL. Nie będę tutaj wychwalać tej strony tak jak to robi wiele osób na temat swoich, że to "Najlepsza strona tego typu". Nie mamy na celu by strona była nieziemsko piękna, powalająca i nie wiadomo co jeszcze. Naszym celem jest zrobić PROSTĄ stronę, by każdy mógł sobie pograć tak jak kiedyś, gdy grafika na forum nie była potrzebna/ważna, a wypełnieniem forum byli kreatywni gracze. Chcemy jakby wrócić do tego stylu, gdyż prostota nieraz wygląda lepiej niż coś maksymalnie naćkanego! Tak samo nie interesuje nas, czy rozpadniemy się jutro, za tydzień, miesiąc czy rok. Lepiej nie myśleć o tym co MOŻE nastąpi w przyszłości tylko nacieszyć się tym teraz i bawić się. Istniejemy od kilku dni, już zebraliśmy sporo graczy, lecz chcemy jeszcze bardziej poszerzyć horyzont i zaprosić was wszystkich. Bo zgaduję, że jest tu jeszcze kilku starych graczy ze starych ale znanych Play-By-Forum, które niegdyś niszczyły system [dblpt]D . Oczywiście zrozumiem, gdy komuś nasza "idea" się nie spodoba, bo nie każdemu można dogodzić, lecz wierze, że wiele osób będzie chciało dołączyć. Tak naprawdę zależy nam na zabawie, więc czemu nie moglibyśmy razem pograć? Także zapraszam was serdecznie, liczę, że się zobaczymy na WES! [dblpt]D Pozdrawiam!

Link

Offline

#2 2015-06-08 22:46:02

Spazmbite
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-24
Liczba postów: 31
AndroidSafari 534.30

Odp: WES - Wrestling Entertainment Symulator

Refresh

Offline

#3 2016-03-14 19:13:31

Spazmbite
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-24
Liczba postów: 31
Windows XPOpera 35.0.2066.92

Odp: WES - Wrestling Entertainment Symulator

Po półrocznej przerwie - REFRESH!

Offline

#4 2016-04-21 20:14:00

Spazmbite
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-24
Liczba postów: 31
Windows XPOpera 36.0.2130.65

Odp: WES - Wrestling Entertainment Symulator

Boardlogo_swraxqq.png

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Pun.pl! Wyżej napisałem post z reklamą mojego forum, lecz po tak długim czasie stwierdziłem, że jednak nie była ona najlepsza i postanowiłem napisać nową, która dużo bardziej mogłaby was zachęcić do zapoznania się i dołączenia do mojej strony [dblpt])

Czym jest WES? Skrót ten pochodzi ze starej nazwy Wrestling Entertainment Symulator, gdy to jeszcze byliśmy małym symulatorem na Facebooku. Ja sam dołączyłem pod koniec działaności tego fanpage'u, gdyż niedługo po moim pojawieniu, zaproponowałem przeprowadzkę na pun, gdzie już nie raz mogłem się wykazać na moich forach. Miało to miejsce na początku listopada 2014. Forum otworzyliśmy już pod koniec tego samego miesiąca i od razu wystartowaliśmy z dużym impetem. Bardzo nas motywowała narastająca ilość graczy, ponieważ naszym głównym celem było stworzyć grę wrestlingową DLA GRACZY. Nie chcemy robić tego dla siebie, lecz chcemy, razem bawić się z naszymi użytkownikami. Dlatego też staramy się wymyślać coraz ciekawsze eventy, rywalizacje, oraz jednoczeście sami sie angażować we wszystko co sie dzieje!

Jako, iż WES zostało stworzone z myślą o byciu grą typu Play-By-Forum, czyli grą, w której gracze biorą czynny udział w akcji, a mistrzowie gry (sędziowie) ustalają, kto napisał lepiej i kto ma inicjatywę i tak dalej. Kto tego nie zna? U nas zostało to lekko zmieszane z typowym systemem e-federacji, dzięki czemu powstał nasz własny system walki. Nie jest on skomplikowany, lecz wymaga on trochę wyobraźni i samej znajomości poprawnej polszczyzny. Każdy gracz, zapisany w karcie na gale, dostaje 48 godzin (czasem więcej) na napisanie swojej walki począwszy od wyjścia do ringu, aż do ostatecznego finalnego gongu. Następnie sędzia czyta i analizuje posty obu graczy, wybiera zwycięzce, po czym łączy obie walki i wrzuca całość jako werdykt. Jakość walk pisanych przez graczy będą świadczyły o ich późniejszej pozycji w federacji. Gracz piszący krótsze, gorsze jakościowo rzadziej pojawiał się w ważnych walkach, lecz nadal dostawał walki o mniej prestiżowe tytuły. Inaczej zaś jest z zawodnikami, którzy charakteryzują się wysokim poziomem. Oni pojawiają się w Main Eventach, na plakatach i jako główne twarze WES, oraz, co jest analogiczne, dostają oni szansę o główne pasy mistrzowskie. Ale staramy się pomagać nowym graczom, by i oni mogli stać się twarzą naszej federacji!

Dodatkowo staramy się dawać jak największą swobodę naszym graczom. Każdy może stworzyć swoją własną postać, o dowolnym charakterze, wyglądzie, move-secie i wszystkim innym. Gracz dostaje szanse wykazać się artystycznie zarówno przy tworzeniu postaci, jak i tym co pokaże w ringu. Pisząc swoje starcia gracz może stworzyć własną wizję walki, zaś pisząc segmenty samodzielnie może wybrać sposób, w jaki poprowadzi swoją wypowiedź, mogąc w ten sposób określić nastawienie swojej postaci, podkreślić jej pozycję w federacji, czy wyzwać innego zawodnika i rozpocząć, bądź kontynuować z nim rywalację. Poza tym chętnie widujemy gdy gracze wymyślają coraz to nowsze zabawy w naszym dziale Off-Topic/Spam Zone! Dlatego też właśnie staramy się oswobodzić kreatywność każdego użytkownika, gdyż wiemy, że to dzięki nim nasze forum się rozwija! [dblpt])

Dodatkowo, jako założyciel i główny administrator, staram się zadbać o jak najlepszą jakość merytoryczną postów, oraz oprawy graficznej na WES. Nad wieloma ważnymi postami na forum siedziałem zarówno ja, jak i reszta ekipy administracyjnej i były one jak najlepsze, najbardziej czytelne oraz zrozumiałe, by zarówno młodzi jak i starsi gracze byli w stanie wszystko zrozumieć. Co do grafiki, tak jak wspomniałem, dokładam wszelkich starań by była ona najlepsza, lecz "nie biła zbyt po oczach". Wolę, żeby grafiki było mniej, lecz sama strona ładowała się szybciej. Każda, nawet najmniejsza grafika na stronie jest autorska, począwszy od pasów mistrzowskich, na logach gal PPV kończąc. Tak samo z przeróżnymi kodami na stronie - każdy był tworzony przeze mnie niemal od zera, niekiedy tylko bazując na już istniejących, stworzonych przez innych użytkowników na pun.pl [sred])

Dlaczego warto wybrać nasze forum? Cóż, jest to dobre pytanie, na które ciężko mi odpowiedzieć w jednym konkretnym zdaniu. Moje wieloletnie doświadczenie w polskich grach Play-By-Forum, duża wiedza na temat wrestlingu, bookingu i prowadzenia forum całej administracji, autorski system walki, grafika, skrypty i cała treść, duże możliwości, to wszystko to tylko nieliczne zalety, o reszcie ciężej pisać, wszystko trzeba poczuć na własnej skórze. Wszystko jednak można określić jednym słowem - zajawka! Ponieważ to wszystko spowodowane jest zajawką, która pojawiła się około półtora roku temu i trwa nadal, by móc stworzyć miejsce dla graczy, prawdziwych fanów wrestlingu oraz poszukiwaczy świetnej zabawy i atmosfery! Dlatego serdecznie zapraszam was wszystkich na Wrestling Entertainment Symulator, byście się zapisywali i dołączyli do naszej wielkiej rodziny! [dblpt]D

Pozdrawiam, założyciel WES, Spazmbite

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
123wsdasd - ragelife - hudson - mr11 - nwofcs