Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-08 18:21:52

agie07
Użytkownik
Dołączył: 2015-05-08
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 29.0.1795.47

Fora promujące anoreksję.

Witam,
Jako, ze walcze z tematem promowania stylu życia anorektycznego, pragnę zwrócić uwage na to forum www.nasz-motylkowy-dom.pun.pl . Proszę administrację o szczegółowe przyjrzenie się treściom publikowanym na tym forum i innym tego typu w przyszlosci. Pozdrawiam.

Offline

#2 2015-05-09 22:56:31

Łys0l
Użytkownik
Skąd: N
Dołączył: 2014-01-18
Liczba postów: 43
Windows 8.1Chrome 42.0.2311.90

Odp: Fora promujące anoreksję.

Z czystej ciekawości sam przejrzałem to forum, i nie zauważyłem na nim niczego co mogłoby być objęte jakimkolwiek zakazem. "Styl życia anorektycznego" - to raczej pojęcie względne, a przynajmniej tak brzmi. Moim zdaniem jeśli ktoś rejestruje się na takim forum, robi to z własnej woli, i nic ci do tego. Jeśli masz jakieś zarzuty wobec tej strony, zaprezentuj je w imię walki z tym stylem życia. (screeny z czymś według Ciebie zdrożnym etc.)

Offline

#3 2015-05-10 16:59:24

maniahania1
Użytkownik
Skąd: Frankfurt/M
Dołączył: 2014-12-15
Liczba postów: 77
WWW
Windows 7Firefox 37.0

Odp: Fora promujące anoreksję.

Widać,że jest to forum zamknięte,bo ja nie widzę nic,co można by było przeczytać.Zresztą nikomu nie można zabronić głodować-wymiotować...chcą,to niech rujnują sobie życie/zdrowie.
Każdy jest kowalem swego losu...każdy labilny człowiek jest podatny na jakiejś wpływy...

Offline

#4 2015-05-13 17:57:21

Mathias
Użytkownik
Skąd: Tajemnice Antagarichu
Dołączył: 2007-03-10
Liczba postów: 497
WWW
Windows 8.1Firefox 37.0

Odp: Fora promujące anoreksję.

Popieram słowa przedmówców. Jak ktoś sam sobie szkodzi na własne życzenie, to jego problem. Szkoda co prawda trochę anorektyków, bo jest to choroba poważna, ale to samo w zasadzie można powiedzieć np. o alkoholikach i prowadzić krucjatę przeciwko stronom piwowarskim. Zdecydowanie lepszą formą działania jest udzielenie takim osobom pomocy osobistej. Co zresztą powstawanie for o tej tematyce powinno wręcz ułatwiać.


ggg%C5%82adkie.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
myliferpg - ovu - starerury - emila-the-silver-shadow - maciusq