Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-08 20:54:19

Yaren
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-24
Liczba postów: 31
Windows 7Firefox 38.0

Koder, grafik, programista - poszukiwani współpracownicy

Cześć.

Z racji tej wzmianki w wątku "Poszukuję, wykonam, oddam...":

Prosiłbym aby ogłoszenie były związane z forami z Pun.

Postanowiłem utworzyć nowy temat, mając nadzieję, że administracja nie ma nic przeciwko. Do rzeczy w każdym razie.

W ramach samorozwoju i chęci nauki poszukuję jednej/dwóch osób, które chciałby małymi krokami rozpoczynać działalność w zakresie tworzenia stron i aplikacji internetowych. Nie oczekuję odzewu profesjonalistów, bo sam takowym nie jestem, natomiast bardzo mile widziane byłyby osoby początkujące, ewentualnie ze średnim doświadczeniem w kwestii kodowania i programowania.

Zamysł jest taki: napisanie prostego frameworka w PHP, oparcie na nim równie prostego systemu CMS, rozwijanie go, udostępnienie w Internecie w postaci tematycznego portalu, a następnie rozpoczęcie tworzenia stron www na zlecenie. Nie chcę wybiegać za daleko w przyszłość, dlatego wstępnie głównym celem działalności byłoby poszerzanie wiedzy z zakresu tworzenia stron, odstawiając komercyjne usługi na drugi plan. Jeżeli nadejdzie moment, w którym wszyscy stwierdzimy, że jesteśmy zajebiści i możemy zająć się tym, co robimy na poważnie - tak zrobimy.

Kto konkretnie byłby potrzebny? Po pierwsze ktoś, kogo konikiem jest frontend i zna CSS oraz HTML. Takie są minimalne wymagania, podstawy podstaw i chęć zajmowania się projektami od strony wizualnej. Dużymi atutami jest znajomość LESS, Bootstrapa, JS (+jQuery) i umiejętność cięcia szablonów z PSD do HTML - którykolwiek z tych na poziomie chociaż podstawowym byłby bardzo pomocny. Oczywiście liczę, że chętna osoba dysponuje również jakąkolwiek porcją czasu do zagospodarowania i chęcią nabywania wiedzy i umiejętności praktycznych.

Po drugie programista PHP, znający podstawy OOP, czyli ktoś, z kim mógłbym bezpośrednio współpracować przy backendzie. Tutaj również nie wymagam nie wiadomo jakich umiejętności, gdyż wspólne tworzenie aplikacji jest świetną metodą nauki.

No i na koniec grafik - jeżeli takowy się nie znajdzie to jakoś sobie poradzimy, a z czasem kogoś się wciągnie. No i tutaj umiejętność tworzenia chociaż prostych szablonów w Photoshopie, czy innym tego typu programie wymagana.

Liczę na odzew osób kodujących/programujących/grafikujących z pobudek hobbystycznych, chcących zamienić hobby na źródło dochodów.

Kontakt:

GG: 51456033

ewentualnie PW na forum.

Pozdrawiam.

Offline

#2 2015-06-08 21:06:28

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Koder, grafik, programista - poszukiwani współpracownicy

A gdzie haczyk? [dblpt]D Jak za darmo to ja bardzo chętnie [sred])
Oczywiście HTML I CSS ogarnięty i trochę JQ (czysty JS jest okropny [dblpt]o ). Na jakiej zasadzie ta nauka?


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

#3 2015-06-08 21:10:46

Yaren
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-24
Liczba postów: 31
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Koder, grafik, programista - poszukiwani współpracownicy

Haczyka nie ma, bo korzyść jest obustronna.

Pracujemy razem, tworzymy razem, jednocześnie nabywając wiedzę. Wymienianie się wiedzą to świetny sposób na naukę, a prowadzony projekt może z czasem przerodzić się w twór komercyjny. Wszystko za darmo, jedyny wkład pieniężny może być w tedy, kiedy zechcemy na tym zarabiać i trzeba będzie opłacić domenę i hosting w ramach portfolio. Ale to grosze, nawet jeśli.

Skoro jesteś chętny, to odezwę się na GG, bo widzę, że masz podane w sygnaturze [dblpt]P No i w takim wypadku potrzebny jest jeszcze tylko ewentualny grafik i również ewentualny drugi programista PHP.

Ostatnio edytowany przez Yaren (2015-06-08 21:11:25)

Offline

#4 2015-06-10 17:53:46

Morty
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12
Liczba postów: 1,599
Windows 8.1Firefox 38.0

Odp: Koder, grafik, programista - poszukiwani współpracownicy

Ja wypowiem się jedynie z czystej ciekawości, sam interesuję się c++, powoli się kształcę w tym kierunku, ot zwykłe zainteresowanie nic wielkiego, ale patrząc na to co napisałeś, widać w Tobie zaangażowanie, z pozoru to co napisałeś może się wydawać przesadzone, wygórowane, śmieszne, ale masz konkretny określony plan i sam czy nawet jeśli znajdziesz ludzi wydaję mi się, że prędzej czy później osiągniesz założony cel. Inspiruje mnie twoje zdecydowanie w tym co napisałeś i właśnie otwieram książkę z c+ i kontynuuję czytanie, a wam życzę powodzenia [sred])

Ten post co prawda nic nie wnosi do waszego wątku, ale chyba interakcja z drugim człowiekiem jeszcze nikomu nie zrobiła krzywdy [dblpt]p


Również Hiraki

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
test23235665765765877 - mcsk - dungeoncrusherunity - aaaaaaaa - esports-gaming