Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-18 19:51:07

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

AliExpress

UWAGA TO NIE JEST REKLAMA! TA STRONA JEST TAK ZNANA, NIE POTRZEBUJE REKLAMY (a jak nie znasz to się wstydź [dblpt]P)

Jakieś 2 miesiące temu od kolegi z Ukrainy dowiedziałem się o tzw. "chińskim allegro" ogólnie zakupy przez internet z Chin, ale od początku:

  • Podstawowe informacje: Stronka do zamówień rzeczy z Chin które możemy kupić jakieś 70% TANIEJ! niż w PL (kupiłem już trochę i naprawdę warto). Teraz pewnie każdy myśli "dziadostwa z Chin" niekoniecznie, kupisz dokładnie to samo co w PL tylko z niższą cena (sam to sprawdziłem gdy np. kupowałem łapkę LED w stonce  - 9zł  na ali- 39 centow :l lub saszetka do roweru w PL - 25zł  [dblpt]lol[dblpt] na ali 10zł IDENTYCZNA - SPRAWDZIŁEM [dblpt]P).

    Ceny są w dolarach lub euro (jak sobie ustawisz) ale jest polski system płatności który nam przelicza wszystko ładnie i płacimy w ZŁ (za przeliczenie biorą jakieś grosze).

    Towar, zwrot, stan towarów itd. Ogólnie system zakupów jest całkiem dobrze zrobiony bo jeżeli towar nam nie przyjdzie automatycznie dostajemy kasę, jeżeli będzie uszkodzony lub nie taki jaki zamawialiśmy:
    a)jeżeli jest to coś taniego to dostaniemy kasę a towaru nie musimy odsyłać
    b)jeżeli ma to już jakąś większa wartość (np. kupujemy telefon) to dostajemy kasę ale musimy odesłać towar

    Przesyłka i czas otrzymania towaru - najczęściej jest darmowa przesyłka czas na dostarczenie jest od 15 do 30 dni (ja zawsze dostaje w 15 dni) Na stronie możesz śledzić paczkę [sred]) 

  • Moje uwagi na temat strony:
    -By pisać "spory" jeżeli przyjdzie nam towar uszkodzony  wystarczy nam Ang. na poziomie tłumacza google ;P
    -Nie zamawiaj wyrobów tytoniowych, alkoholowych (więcej informacji na kanale  [dblpt]gora[dblpt] )
    -Najlepiej wg. mnie zamawiać jakieś "głupoty" jak drobną elektronikę, ubrania
    -Nie warto kupować kart pamięci (są bardzo drogie)
    -Trzeba uważać na podróbki bo jak celni się przyczepią to mogą być małe komplikacje [dblpt]P (AliExpress dba o to by nie było podróbek)
    -Odnosząc się do punktu wżyje kupuj od sprzedawcy która ma dobre oceny  (więcej informacji na kanale  [dblpt]gora[dblpt] )

Pozdrawiam

NqHepyw.png


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

#2 2019-09-04 09:28:23

Digger
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-19
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 68.0

Odp: AliExpress

kupuję tam bardzo często, w tej chwili czekam na 6 paczek...hurtowo  [dblpt]D

Offline

#3 2024-04-23 10:59:34

GdziePozyczyc
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-23
Liczba postów: 1
WWW
WindowsChrome 123.0.0.0

Odp: AliExpress

teraz to już temu zaczyna rządzić...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fortnite - instictrpg - siedemmiracle - a-p-w - pun