Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#826 2013-05-22 19:51:14

Esther
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-18
Liczba postów: 1

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Witam:D
Szukam chętnych, mających jakieś doświadczenie w pbf'ach do pomocy przy tworzeniu tego forum :  http://www.ninjadestiny.pun.pl/forums.php
Przydałyby się również pewnie umiejętności graficzne.
O kontakt proszę na nr. gg 47474017 [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Esther (2013-05-22 19:52:45)

Offline

#827 2013-05-25 20:46:31

Spazmbite
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-24
Liczba postów: 31

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Witam!
Stwierdziłem, iż przyda się taki temat. Otóż bardzo dużo osób, w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami itd. próbowali stworzyć grę typu PBF o już trochę oklepanym temacie - wrestlingu. Dużo zaproszeń już było na takie fora, lecz zaledwie kilka procent z nich trzymają się do teraz, gdyż reszta "opadła" z powodu braku graczy, dobrego wykonania, treści itp. . Wiele osób miało problem ze stworzeniem czegoś innowacyjnego, pięknego pod względem graficznym lub po prostu na tyle ciekawego, by nowi chętnie na stronie pozostali. Dlatego postanowiłem skompletować grono 5-6 osób, właśnie z takim "problemem", po to, aby wykonać zamiast tych 5-6 stron, tylko jedno! Każda osoba miałaby swój wkład w projekt, ktoś zajmowałby się grafiką, ktoś pisałby długie, wręcz nawet wyczerpujące opisy różnych rzeczy, miejsc, zdarzeń na forum. Dzięki każdemu pomysłowi możliwe będzie stworzenie świetnego forum, które przy odrobinie roboty nie zawali się po kilku dniach [sred]) Oczywiście nie zdziwi mnie gdy pod tym tematem pojawi się kilka hejtów lub stwierdzeń, iż strona zostanie zamknięta prędzej czy później, choć oczywiście nie to będzie celem! Chętnie przyłączyłbym do projektu jak najwięcej osób [dblpt]). A oto mój pomysł na projekt:

*Gra PBF o Wrestlingu
-Niezależna - brak "dosłownego" połączenia z prawdziwymi federacjami typu WWE, TNA etc.
-Nieograniczona - brak wymogów co do postaci, możliwość gry zawodnikami z realnych federacji oraz wymyślonymi (wolałbym tylko wymyślonymi, ale wiele osób woli polegać na "już istniejących" zawodnikach)
-Dobrze opisana - co to dużo tłumaczyć, tak jak napisałem wyżej, długie opisy przeróżnych zdarzeń w grze
-Prosta - tak, aby każdy nowy na forum mógł sobie poradzić ze wszystkim, bez zbędnych oraz przesadnych opcji, które i tak niczego by nie wprowadzały
-Klasyczna - by wszystko było jak w klasycznych grach typu PLAY-BY-FORUM, dużo pisania w walkach, dużo opisów, dużo zrozumienia [dblpt])

Ogólnie mogę zająć się graficznym aspektem strony, bo robiłem już dużo grafik na punie, wiele grafik do gier PC itp. więc już mam doświadczenie.
Potrzebne na pewno będą osoby, które potrafiły by wprowadzić dość długie opisy (z tym miałem zawsze problemy dlatego żadnemu z moich forum nie udało się przetrwać), oraz osoby, które potrafią szybko i dobrze rozpowszechnić stronę, nie naruszając przy tym regulaminów innych stron (czyli bez reklam na innych forach, wbrew ich woli). Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i chętnie się przyłączy do tego projektu [dblpt]) w razie czego pisać możecie poniżej, na gg, na facebooka (tylko wiadomości) lub twittera (wszystko poniżej). Zróbmy razem coś wielkiego! [dblpt])

Pozdrawiam, Spazmbite!

Numer GG: 20433373 (chociaż bywam tylko sporadycznie)
Facebook: www.fb.com/Spazmbite
Twitter: www.twitter.com/Spazmbite

Offline

#828 2013-05-26 09:47:53

Manekin
Użytkownik
Skąd: tu tyle spamu ?
Dołączył: 2013-05-04
Liczba postów: 18

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Wykonam proste loga, buttony na fora pun.pl prośby proszę pisać w komentarzach.


INFORMACJA !!!

Nie robię jakichś tam log z obrazkami.
Tylko proste napisy.
Z buttonami tak samo.

Offline

#829 2013-05-26 20:52:09

Matthew
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-22
Liczba postów: 88

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Od dawna po głowie chodzi mi PBF o tej tematyce i mimo usilnych starań nie potrafię wymyślić żadnego sensownego silnika, który zainteresowałby graczy zarówno w przygodach jednoosobowych jak i walk pvp. Dlatego właśnie kieruję te słowa do was, może znajdzie się jakiś doświadczony gracz, który miałby na to pomysł ? Jeśli by takowy miał, z chęcią nawiązałbym z nim współpracę przy owym PBF'ie. Co mogę zaproponować ze swojej strony ? Na pewno zaangażowanie, grafikę i doświadczenie w administrowaniu ;p


Szukam osoby/osób chętnych do stworzenia oraz prowadzenia PBF'u o tematyce Dragon Ball. Chętnych proszę na gg 24321302. Grafikę zapewniam ja.

Offline

#830 2013-05-27 17:00:43

Dicare
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-27
Liczba postów: 4

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Tworze grę PBF o tematyce Gry o Tron (www.graotron.pun.pl) potrzebuje pomocy!
Jak to w życiu bywa mam też inne obowiązki od komputera i zanim skończył bym forum minęłyby tygodnie tak więc poszukuje modów, osoby znające się chociaż troszkę na grafice wystarczą podstawy, oraz osobę o barwnej wyobraźni można pisać do mnie tutaj w prwytanej wiadomości na gg 3239926 (niewodok) czy na emaila (gebczyk@wp.pl)

Offline

#831 2013-05-30 18:38:26

Adriano42
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-20
Liczba postów: 174

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Witam tworzę PBF-a, i chciałem by był oryginalny więc wymyśliłem o czym on będzie. A for o tej tematyce jest mało, naprawdę mało;) Ale niestety niemam już tyle czasu co przedtem i poszukuje pomocników do tworzenia PBF-a.

Kontakt ze mną to:

Adriano42@onet.pl

Offline

#832 2013-06-03 10:15:19

bundrage
Użytkownik
Dołączył: 2013-06-03
Liczba postów: 2

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Poszukuje ludzi chętnych do stworzenia forum o siatkówce. For może o tej tematyce jest dużo, ale za to te fora nie są jakoś specjalnie ładnie zrobione. Szczegóły na PW.

Offline

#833 2013-07-01 22:09:24

radeks356
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2009-10-31
Liczba postów: 2,079

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Potrzebuję, aby ktoś wykonał mi logo, które bez względu na to jak się je zeskaluje miało doskonałą jakość. Tzw. grafika wektorowa.

Offline

#834 2013-07-02 20:26:41

Astaroth
Użytkownik
Dołączył: 2013-06-02
Liczba postów: 62

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Witam.

Dosyć długi czas temu, w głowie narodziła mi się idea stworzenia własnej i w pełni autorskiej gry PBF. Tak, wiem - na rynku jest tego pełno i szansa na wybicie się jest być może niewielka. Wielokrotnie przeglądałem takowe gry i faktycznie, konkurencja jest duża. Jednak nic nie jest niemożliwe. Poszukuję zatem rzeszy chętnych osób, do wykreowania, jak już mówiłem, gry PBF, utrzymanej w konwencji fantasy. Oklepane? Być może, jednak mi chodzi o coś więcej. Zapewne większość fanów tegoż to nurtu literackiego, kojarzy arcydzieło, jakim jest trylogia "Władcy Pierścieni", oraz cały świat, wykreowany przez mistrza Tolkiena. Dobrze wiem, ile jego twórca poświęcił czasu na zbudowanie tak olbrzymich realiów, lecz w dalszym ciągu jestem za tym, żeby pójść w jego ślady. Mówiono mi, że mam "zbyt ambitne plany". Jednak. moim zdaniem. nie da się mieć zbyt wysokich ambicji. De facto szansa powodzenia takiego projektu, spoczywającego w rękach wyłącznie jednej osoby, jest nikła. Podejmę się jednak tego wyzwania, jeżeli nikt nie zgłosi chęci pomocy.  Mam na celu stworzenie własnej historii, zarówno całej krainy, jak i poszczególnych narodów, geografii, flory i fauny (tutaj, rzecz jasna, nie przesadzając zbytnio, bowiem zabawa w Boga byłaby z góry skazana na porażkę), pojęcie magii i wszystko inne, co przyjdzie mi, tudzież innym ludziom, którzy zechcą ze mną współpracować, do głowy. Nie nastawiam się, na zakończenie prac nad projektem w przeciągu tego roku, ani zapewne następnego. Ale cóż, to wszystko zależy od tego, ile osób zechce współpracować.

Prawda jest taka, że cały rynek PBF podupada. Powstaje coraz mniej dobrych gier tego typu, część upada, a reszta to zwykła porażka. Należy z pewnością wyróżnić Leviathan, Granicę i Herbię, w kwestii porządnie zrobionych PBF fantasy. Więcej nie wymienię, choć zapewne znalazłoby się jeszcze kilka, ale raczej nie na taką skalę, jak te trzy. Konkurencja jest duża, jednakowoż mam nadzieję, że chociaż część for zechce wesprzeć tą inicjatywę, zamiast toczyć pojedynek o miejsce na szczycicie. Nie po to zabieram się za to wszystko, żeby "zmiażdżyć" konkurencję i zasiąść na tronie. Chcę po prostu mieć coś swojego i dać to graczom. Coś, co będzie żyło własnym życiem i będzie bogate we wszystkie dobra, jakie mogą zaoferować gry tekstowe. Nie ważne ile zajmie mi tworzenie tego, nie ważne ile będę musiał w to zainwestować - jestem gotów na wszystko. I szukam ludzi z takim samym podejściem.

Jeżeli chodzi o to, co do tej pory stworzyłem, to powiem szczerze, że niewiele. Pomysł ten dojrzewał w mojej głowie, aż w końcu postanowiłem się za to zabrać. Na kartkach mam spisane wiele, ciekawych pomysłów, do wykorzystania w projekcie. Oficjalne prace zaczynam jednak od dnia dzisiejszego, bez względu na to, czy ktoś zechce pomóc, czy też nie.  Prawdopodobnie będę pracował częściowo na komputerze, zapisując wszystko w plikach tekstowych, ale niewykluczone, że będę tworzył wszystko bezpośrednio na forum.

Wiadomość tą zamieszczę wszędzie, gdzie dostanę na to pozwolenie i tam, gdzie mogą znaleźć się chętni do pomocy ludzie. Od siebie mogę zaoferować łatwą zdolność operowania słowem pisanym i niejakie doświadczenie. Obserwowałem na bieżąco rynek PBF, wyszukując informacji, które mógłbym w przyszłości wykorzystać. Zajmowałem się również pisaniem różnorakich opowiadań, głównie o tematyce fantasy. Kogo zatem poszukuję? Głównie osób, potrafiących pisać na w miarę wysokim poziomie, gdyż to teksty są najistotniejszą rzeczą w tego typu grach. Mile widziane są jeszcze osoby uzdolnione plastycznie; graficy komputerowi, rysownicy i inni. O kimś, kto zająłby się stroną techniczną, na razie nie myślę, acz w przyszłości należało będzie zapewne kogoś takiego znaleźć.

Jeżeli jesteś chętny/a/e, zapraszam na GG (47770065), lub e-maila (sitarczuk.jaroslaw@gmail.com). Każda para rąk się przyda.

Pozdrawiam, Astaroth.

Offline

#835 2013-07-12 14:33:44

Dares
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2012-04-14
Liczba postów: 1,551
WWW

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Poszukuję ludzi obeznanych w temacie płatnerstwa, krawiectwa i średniowiecznych zawodów.
Kontakt: GG (13763440)


img.php?type=sig&player_id=568895

Offline

#836 2013-07-16 17:02:22

SeterN
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-16
Liczba postów: 8

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Poszukuję Moderatorów na forum o Minecraft! Moderator nie musi się znać na Minecraft'cie, lecz wystarczy, że jest aktywny, oraz zaprasza dużo ludzi. Więcej info pod kontaktem GG: 45248244

Ostatnio edytowany przez SeterN (2013-07-20 08:31:19)

Offline

#837 2013-07-23 13:52:18

DayRon
Użytkownik
Skąd: się biorą dzieci?
Dołączył: 2013-05-06
Liczba postów: 91

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Witam, od dawna po głowie chodzi mi pomysł na PBFa w uniwersum serii gier Gothic (2 / 3), jednak brakuje mi pomocnej dłoni. Nie jestem jakimś Bogiem, żeby robić takie rzeczy samemu, tak więc poszukuję osób zainteresowanych tym pomysłem, którzy nie ograniczają się do 2-linijkowych postów i potrafią się rozpisać wystarczająco dużo tak, żeby nie zanudzać i utrzymać forum na poziomie. Najlepiej, żeby tacy ludzie orientowali się w kodowaniu.
Jeżeli nigdy nie grałeś w Gothica i brakuje Ci czasu to lepiej nie pisz, nie szukam takich jak ty.

Kontakt: 39751307 [Gadu-Gadu]

Ostatnio edytowany przez DayRon (2013-08-17 03:33:28)

Offline

#838 2013-07-25 08:08:28

STURRIDGE
Użytkownik
Skąd: Te ZJAWISKOWE włosy?
Dołączył: 2013-07-20
Liczba postów: 26
WWW

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Szukam grafika do zaprojektowania stylu. Chętni niech patrzą na ten temat : http://pun.pl/viewtopic.php?pid=274418#p274418


Grasz w TibieME? Odwiedź Moje FORUM

Offline

#839 2013-07-25 22:18:06

Baczus
Użytkownik
Skąd: ten spam?
Dołączył: 2010-02-25
Liczba postów: 448
WWW

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Oddam w dobre ręce

Kilka opuszczonych for, które cieszą się dobrą opinią z przeszłości. Sam nie mam czasu ich prowadzić, więc oddam je w dobre ręce. Jedynym wymaganiem do nabycia takiego forum jest napisanie ciekawej motywacji, czemu mam akurat wam dać admina na forum (w formie min dwóch zdań na GG: 36564267 W wiadomościach proszę też podać o jakie forum chodzi)

Oto lista for do oddania:

http://www.nowavestroia.pun.pl/

http://www.legend-of-avatar.pun.pl/

http://www.death-note-pbf.pun.pl/

http://www.galactik-football-pbf.pun.pl/

Offline

#840 2013-07-26 10:56:57

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Poszukuję, wykonam, oddam...

Powiem szczerze, że fora mi się podobają i takiego Death Nota z chęcią bym przygarnął, ale póki nie odbuduję swoich trzech innych for, to sam rozumiesz... [dblpt]p W przyszłości może będę mógł się tym zająć [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Hoffman Moritsu (2013-07-26 10:57:12)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
znctg - daemonvstulpa - fengshui - radioparty - testtowetest123