Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#16 2006-07-31 08:31:38

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: No Warez

Ja sie nie przejmuje tylko przestrzegam REGULAMINu [dblpt]lol[dblpt] A temat jak sie "ojcu" niespodoba to go usunie.. [dblpt]P

Offline

#17 2006-07-31 09:19:32

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: No Warez

nie chodzi mi o to, że jakiś użytkownik zrobił wareza na punie ale chodzi mi o to, że ja reklamuje w różnych serwisach moje forum, wymieniam się banerami itp. a tu nagle z dnia na dzien wskakuje mi na ciężko zapracowane pierwsze miejsce na toplista.pun.pl i to w dodatku z dziwnie wielką przewagą - to mnie zbulwersowało [dblpt][slash]


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#18 2006-07-31 09:37:23

Rysh
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2006-06-05
Liczba postów: 196
WWW

Odp: No Warez

m_a_r_i_o napisał/a:

Zamerstary bez obaw [dblpt]D Ja już posłałem na e-mail'a ten link Tomkowi [sred]) Poślij mu też to moze reakcją bedzie szybsza [dblpt]D czyli robimy akcje "No Warez" [dblpt]D Najwyrzej Tomek usunie temat [dblpt]D

Po 1: Tomek napewno przeczytał ten temat...
Po 2: jak by Tomek niechciał mieć warezów na pun.pl to by nie wywalil tamtego topicu...
Po 3: przeczytaj sobie podpis Tomka...
Po 4: Zasady są żeby je łamać ;] wieć nie udawaj że regulamin to dla Ciebie święta rzecz...


ZAPRASZAM NA FORUM GRY TRANPORT TYCOON DELUXE
openttd_userbar_2.png
openttd_userbar_3.png

Offline

#19 2006-07-31 09:39:36

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: No Warez

Ale mógłby Tomek odpowiedzieć a nie tylko patrzeć !!! Regulamin jest po to aby go łamać .. zgadzam sie, ale nie zaszkodzi pare warezów mniej [dblpt]P

Offline

#20 2006-07-31 09:46:55

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: No Warez

wole aby warezów NIE BYŁO i większość chyba też tak sądzi.


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#21 2006-07-31 12:38:04

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,041
WWW

Odp: No Warez

Przepraszam, że tak długo nie wypowiadałem się w tej sprawie, ale szukałem cały czas przepisów prawnych, które wyjaśniłyby raz na zawsze legalność warezów. Po długich poszukiwaniach i porady u prawników dowiedziałem się o przepisach wyłączających odpowiedzialność usługodawcy:

Art. 14. 1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.
2. Usługodawca, który otrzymał urzędowe zawiadomienie o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie ponosi odpowiedzialności względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych.
3. Usługodawca, który uzyskał wiarygodną wiadomość o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie odpowiada względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych, jeżeli niezwłocznie zawiadomił usługobiorcę o zamiarze uniemożliwienia do nich dostępu.
4. (...)

Art. 15. Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14 (pun.pl dotyczy jedynie 14), nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych, o których mowa w art. 12-14.

Ponieważ nie chcę być pociągnięty do odpowiedzialności karnej, wszystkim forom typu warez mówimy stanowczo NIE!

Od dzisiaj będę systematycznie 2 razy w miesiącu przy okazji usuwania nieużywanych for, kasował wszystkie fora typu warez bez wcześniejszych ostrzeżeń!

Proszę również o nie pisanie na forum o istniejących forach typu warez, gdyż sami będziemy ich szukać.

Dziękuję [dblpt])


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#22 2006-07-31 13:06:12

Rysh
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2006-06-05
Liczba postów: 196
WWW

Odp: No Warez

Tomek, i odrazu zablokuj temat [dblpt]P Jak wszystko wyjaśnione [dblpt])


ZAPRASZAM NA FORUM GRY TRANPORT TYCOON DELUXE
openttd_userbar_2.png
openttd_userbar_3.png

Offline

#23 2006-07-31 13:35:08

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: No Warez

Czyli kiedy pierwsze sprzątanie obrzydliwych nielegalnych warezów ? [dblpt])


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#24 2006-07-31 14:11:28

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,041
WWW

Odp: No Warez

Zamerstary pewnie jeszcze dzisiaj. Właśnie piszę skrypcik, który pozwoli mi na sprawne usuwanie warezów.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#25 2006-07-31 14:42:40

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: No Warez

"OJCIEC" = TOMEK napisał/a:

Proszę również o nie pisanie na forum o istniejących forach typu warez, gdyż sami będziemy ich szukać.

Sami ? Ile Was jest od pun.pl ??

Po tej odpowedzi temat proponuje ZAMKNĄĆ !! Bo już lecą posty ... np: mój [dblpt][slash]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
teamsg - serverparty - otwarte - sithside - teczowe-motylki