Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 2009-05-23 20:30:41

Kirabi Yotsuki
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-02
Liczba postów: 14,374

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Morty napisał/a:

sparrow po prostu sam piszesz co trzeba w stopce i masz legende... [kirabi nie podlizuj się [dblpt]p].
A Mod nawet nie jest zły, znaczy zależy jak by to wyglądało.

Ja się nie podlizuje ala jak ktos mówi: Nie umiem sobie powiększyć peniza i dlatego potrzebny mi jest ten mod, zalewa mnie... to nawet krew nie jest..

Offline

#32 2009-05-23 20:41:38

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Cóż, mody nie tylko pod pbf, zwyczajnie moje pomysły na ich wykorzystanie są tak ukierunkowane. Starałem się z kolegą wybrać mody najlepsze, ale w końcu zaczęliśmy wrzucać każdy który mogliśmy zrozumieć.
Co do pbf, większosć for w tym serwisie to pbf - więcej for to mniej reklam, czyli korzyść dla wszystkich jednak. [dblpt]P


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#33 2009-05-23 20:48:34

Mathias
Użytkownik
Skąd: Tajemnice Antagarichu
Dołączył: 2007-03-10
Liczba postów: 497
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

To prawda, Mangel, większość forów, czy tego chcemy, czy nie (osobiście nie mam nic przeciwko), to pbf'y (głównie naruto). Mimo wszystko są nadal liczne fora niepodlegające pod tę kategorię. Moja propozycja jest następująca: nim cokolwiek zrobimy, podzielmy zaproponowane przez kolegów Mangela i Cogero mody na te tylko dla pbf'ów oraz na te, które sprawdzą się równo na wszystkich forach.


ggg%C5%82adkie.png

Offline

#34 2009-05-23 21:34:19

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Mangel nie powiedziałby, że pbfy stanowią większość, to co przewija się przez ten support w zaproszeniach to jedynie ułamek wszystkich for.
Ja tam jestem za wgraniem tych modów, pod jedynym warunkiem: że obciążenie serwera przez te mody nie spowolni naszych forów, dając korzyść tylko pbf'om.

Offline

#35 2009-05-24 00:35:05

urufukumori9
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-12-02
Liczba postów: 810

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Mangel
Mody nie wiem czy aż tak bardzo potrzebne, ale przydały by się. Te wcześniej dodane również jak i te teraz są niezłe. Ty razem z Cogero odwaliliście kawał dobrej roboty [sred]). Teraz trzeba czekać na ich wgranie.


asdasdz.png

Offline

#36 2009-05-24 10:12:15

Glutek
Użytkownik
Skąd: nosek
Dołączył: 2007-01-05
Liczba postów: 1,084
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Mathias i Rudik mają racje.
Tylko teraz najlepiej wybrać te najbardziej najpotrzebniejsze, bo np. pkt. 4 nie jest nam potrzebny na gwałt, zaś wielu klientów pun.pl będzie zadowolonych z ulepszoną wtyczką SubFora. No ogólnie to ja nie mam zdania (tylko swój wyraz), ale nie róbmy wszystkiego na łapu capu, bo to może źle wpłynąć na nasze fora.

Co prawda, to prawda ... W topliście pun.pl 8 for to PBFy, przy czym sprawdzałam te z pierwszych 40 stron. Fakt, są inne gry przez forum, ale trzeba miec o nich pojęcie jak je robić, dlatego SA one słabe i ich nie znamy. Więc może to i większość for, ale jednak bardziej są rozpowszechnione i rozbudowane te fora, które zawierają informacje (nie PBF).

Ostatnio edytowany przez Glutek (2009-05-24 10:19:30)


Magda - i starczy. Bez pamięci zakochana w muzyce <3

Offline

#37 2009-05-24 11:52:23

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Ech, jeszcze raz. Tam przed "pomysł na" jest słówko "Mój", a ocena.... też jest moja. [dblpt]P Dlatego prosiłbym o nie sugerowanie się tymi punktami, jako wyznacznikami woli administracji (nawet nie wiem co tomek, uznał za ciekawe, a co nie), pisze tu jako zwykły user i wszystkie pomysły jak i oceny są tylko moimi prywatnymi zdaniami.
Dodatkowo, jeśli jakiś mod uznałem za potrzebny, ale byłby np niestabilny to. uwierzcie mi, ja go tu nie chce. Nie wiem skąd pomysł (tak odczytuje posty niektórych), że będę je forsował bo są mi potrzebne (Zakonowi chyba najmniej ze wszystkich pbf, potrzeba nowych modów).

PS Lepiej nie mówić co jest potrzebne, a co nie. Pamiętajcie, że z czasem wszystko się może zmienić. M.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#38 2009-05-24 13:14:10

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

No tak, jest tam napis (Mój (tzn. Twój) pomysł na ...), ale i tak dużo z nich nijak nie jest potrzebne innym forom, oczywiście bardzo dobrze by było, jeśli wszystkie z tych modów zostały wgrane, nawet jeśli byłyby tylko pod PBF'y, ale zdaje mi się (podkreślam - zdaje mi się), że np. taki Cash Mod zajmuje już trochę miejsca na serwie  ;]

Offline

#39 2009-05-26 14:08:30

starmark
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-26
Liczba postów: 4

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

To kiedy będą te mody???????? [dblpt][slash]

Offline

#40 2009-05-27 07:37:29

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

1) Jak nauczysz się nie używać takiej ilości znaków zapytania.
2) Jeśli admin uzna je za warte wgrania, jeśli będą stabilne i mało uciążliwe dla serwera.

PS Pkt 1 nie jest do końca zgodny z prawdą, ale wyraża moje skryte nadzieje. M.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#41 2009-05-27 09:34:31

Gorzelnia10
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-25
Liczba postów: 24
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

najbardziej sie przyda How did you find us?
JESTEM ZA.
TO JEST SUPER!! [dblpt]D  [dblpt]D  [dblpt]D


205544.jpg

Offline

#42 2009-05-27 09:39:32

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,040
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Pamiętam modach, lecz z braku czasu nie jestem w stanie przy nich usiąść na dłużej. Jeszcze chwilkę i na pewno coś się pojawi.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#43 2009-05-27 12:48:24

Walezy
Użytkownik
Skąd: mam wiedzieć ?
Dołączył: 2008-04-25
Liczba postów: 1,015
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Mangel zrozumiałeś dobrze pkt 18 (co najmniej ja też to tak rozumiem), ja nie korzystałem z tłumacza, wiec mogłem inaczej zrozumieć mod nr 19...z tego co wyczytałem (Cette modification donne de l'argent aux utilisateurs pour leurs messages, et est un premier pas vers la mod RPG que Connorhd veut créer.) jest to coś w stylu przesyłania kasy...przez wiadomości ?! Może coś źle zrozumiałem, ale jednak z francuskiego specjalnie zły nie jestem. Nie wiem, też o co chodzi z tym wstępem/wejściem do moda RPG (et est un premier pas vers la mod RPG que Connorhd veut créer), ale mniejsza już...

Mam jeszcze pytanie czy mod nr 19 będzie mógł współpracować z modem shop ? Nie jestem pewien...wydaje mi się, że działa tylko z caschmodem.

Ostatnio edytowany przez Walezy (2009-05-27 12:51:38)


7715.gif

Offline

#44 2009-05-27 12:51:53

Kirgo
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-13
Liczba postów: 2,842

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Wszystkie mody mile widziane [dblpt]). Walezy gdzieś już chyba słyszałem że ty masz skrypty do Kart postaci i takie tam?

Offline

#45 2009-05-27 14:38:41

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Mody znalezione przez Mangela&Cogero

Pkt 19 jest rozszerzoną wersją cashmod'a. Co do przesyłania kasy przez wiadomości, chodzi dokładnie o to co jest w cashmodzie, o wirtualną walutę.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
playyourgame - testlife - sportmdkna102 - 1z10 - przymierze