Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2007-02-20 20:14:08

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Moderator - Ania

Tomku czy mógłbyś skontaktować się z Anią  ?? Ona już na forum nie była bardzo dawno a przecież jest moderatorem w dziale HydePark [dblpt][slash]

Offline

#2 2007-02-22 23:12:00

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Moderator - Ania

m_a_r_i_o na forum nie logowałam się dawno z bardzo prostej przyczyny ......... miałam operację:( ........ ale miło, że się "zainteresowałeś".

Pozwól że Cię uświadomię, iż moje działania dla serwisu pun.pl nie kończą się jedynie na moderowaniu HydeParku. Pozwól również, że będę się tłumaczyć Administratorowi, a nie Tobie.

Poza tym "donoszenie" na innych na pewno nie pomoże Ci stać się moderatorem bo moderator to osoba, która powinna służyć pomocą serwisowi oraz użytkownikom i niekoniecznie krzyczeć wszem i wobec o każdym swoim poczynaniu bo to nie na tym polega. Ty natomiast zamiast wytykać czyjeś działania czy rzekomy ich brak, jeżeli chcesz pomagać to może weź przykład z innych i zacznij działać bo np. parę osób dobrowolnie i chętnie pomaga nam w tłumaczeniach. No i jeszcze jedno ... bardzo ważne ... warto być uprzejmym dla innych bo tego zdecydowanie brakuje w Twoich wypowiedziach.

Offline

#3 2007-02-23 05:34:50

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Moderator - Ania

Bardzo się ciszymy że wróciłaś do Nas. Pisząc ten wątek nie miałem na celu "donoszenie" lecz spowodowanie aby Tomkek dał moderatorem kogoś kto trzymał by porządek pod Twoją nieobecność. Źle odebrałaś mój pierwszy post w tym temacie. Mam nadzieje zę nie będziemy wrogami [dblpt]) CO do mojej uprzejmości to tak naprawde miły jetem na co dzień na każdym forum ale jak coś mi nie pasuje to mnie krew zalewa i stąd te niemiłe posty.

A jeśli chodzi o operaracje to można wiedzieć jaka to była operacja ? [dblpt][slash]

Offline

#4 2007-02-23 10:36:43

Glutek
Użytkownik
Skąd: nosek
Dołączył: 2007-01-05
Liczba postów: 1,084
WWW

Odp: Moderator - Ania

Mamy szczęście, że operacja udała się. Ania jest cała [dblpt]).
Moim zdaniem moderatorzy nie muszą logować się codziennie, ale pilnować porządku w danej jemu kategorii. Jeśli moderator nie odzywa się 2, 3 bądź więcej miesięcy to wtedy trzeba zainterweniować...


Magda - i starczy. Bez pamięci zakochana w muzyce <3

Offline

#5 2007-02-23 14:55:04

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Moderator - Ania

Wolałabym nie zdradzać co to była za operacja ............. niestety nie obyło się bez paru blizn [dblpt]( ............. ale najważniejsze, że wyszło mi to na zdrowie [sred])

Dziękuję za zainteresowanie [sred])

Offline

#6 2007-06-14 19:47:25

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Moderator - Ania

Aniu wracaj do nas [dblpt](

Jakoś tak pusto bez Ciebie [dblpt](

pozdrawiam

Offline

#7 2007-06-15 12:15:45

Zamerstary
Moderator &#9787;
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Moderator - Ania

hehehe Mario "kobieciarzu" [dblpt]D:D:D


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#8 2007-06-15 12:59:28

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Moderator - Ania

Wole kobiety niż Ciebie [dblpt]P [dblpt]D

A Tobie nie ma "smutno" że Ani nie ma ? [dblpt](

Offline

#9 2007-06-15 16:22:23

Zamerstary
Moderator &#9787;
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Moderator - Ania

nie wiem - nie znam Jej [dblpt])


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#10 2007-06-23 17:02:46

Ania
Moderator
Dołączył: 2006-03-09
Liczba postów: 2,411

Odp: Moderator - Ania

[dblpt]) ... miło, że komuś mnie brakowało [dblpt])


P.S. Nie ma to jak wakacje przed wakacjami [dblpt])

Offline

#11 2008-01-04 19:15:08

$Mario
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2006-07-18
Liczba postów: 2,888
WWW

Odp: Moderator - Ania

A więc odświeżam ten wątek z tego powodu iż martwie się o Naszą Anie oraz znalazł by sie szybko jej zastępca (Mangel - jego posty są bardzo "dobre' ze tak to nazwię).

Ani nie było już BARDZO DAWNO na forum [dblpt][slash] Czyżby kolejna operacja ("wyplułem" to słowo) ?

Tomku masz z nią jakiś kontakt ? Bo o ile sie nie myle był to pierwszy moderator i ... chyba zapomniała o Nas [dblpt](

Offline

#12 2008-01-04 19:33:54

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Moderator - Ania

Cóż, o ile Ania się nie pojawi, zgłaszam swoją gotowość do powołania.

Moje zalety to:
- Cierpliwość (dla tych co zasłużyli)
- Częsta obecność w sieci
- Dość dobra znajomość pun.pl i jego opcji
- Reszty nie jestem pewien bo subiektywizm nie śpi.

Jeśli jednak nie dostane tej posady/Ania wróci nadal będę pomagał jako zwykły user.


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#13 2008-01-05 08:01:18

Glutek
Użytkownik
Skąd: nosek
Dołączył: 2007-01-05
Liczba postów: 1,084
WWW

Odp: Moderator - Ania

Hm... Przepraszam, że robię OffTopic, ale chcę coś zasugerować. Pamiętacie wątki "Maciek Chopin na moderatora!" itp.? Właśnie tak sobie myślę, iż nie jest podanych kilka przyczyn czemu, dlaczego i po co? Ja bywam na forum, ale nie zdarzę przeczytać wszystkie nowe posty.
I wydaję mi się, że cały ModTeam powinien ustalać jakieś zmiany. Przyznam, że Ani nie widać ostatnio, ale Tomek pojawia się od czasu do czasu. Ogólnie myślę, iż moderatorzy wspomagają i pilnują porządku na forum. Nie będę wyciągać z tego wniosków sama. Pozostawiam to Wam [dblpt])
P.S. Nie myślcie, że myślę, iż Mangel jest złym userem, czy ja chce zostać moderatorem. Ale cień na to rzucany musi mieć światło, więc nie mniej jednak trzeba to jakoś "wyjaśnić".
Jeszcze raz przepraszam za OffTopic!
(Aniu, na prawdę mi Cię brakuję... [dblpt][pion])


Magda - i starczy. Bez pamięci zakochana w muzyce <3

Offline

#14 2008-01-05 10:21:59

Mangel
Użytkownik
Skąd: mam ten profil?
Dołączył: 2007-06-23
Liczba postów: 17,243
WWW

Odp: Moderator - Ania

Cóż, podejrzewam że zwyczajnie byłem w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Pun zawdzięczam wiele, dlatego chce pomóc jak umiem.
Tomek obiecał wczoraj porozmawiać z Anią i ustalić jakieś konkrety, do tego czasu postaram się jak najlepiej wywiązywać z obowiązków (pochwale się że udało mi się przewertować wszystkie wątki na pun.pl [dblpt]D więc czytanie nowych nie sprawi mi trudności.).

Jestem, można powiedzieć, rozwiązaniem czasowym, jeśli Tomek uzna że ma kogoś lepszego na miejsce moda, znów będę sobie zwykłym, szarym userem. [sred])


"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego." - Mangel
ln3m

Offline

#15 2008-01-05 10:38:18

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Moderator - Ania

o jak bedzie tak bedzie, ale ja sie ciesze ze Mangel bedzie w MOD - Team  [dblpt]D
ze tak powiem: "swojski chlop"  [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
klubgamerowforum - rescueteambyjasiu - tnaimpactwrestlingwg - hopeless - missforum