Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2007-03-24 21:00:25

SVD
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-07
Liczba postów: 50
WWW

Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

1) MOD Ten mały mod dodaje system ostrzeżen podobny do tego jaki jest na fora.pl. Posiada konfiguracje poprzez PA w której mozemy ustawić po ilu ostrzeżeniach user dostaje bana oraz to kto może a kto nie może dawać ostów. Mod jest prosty w instalacji. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którym nie potrzebne wymyślne opcje jakie oferują inne modyfikacje.

lub ten

Hack pozwalający na przyznawanie plusów (pochwał) i minusów (ostrzeżeń) na wybranych forach. Mod pozwala na przeglądanie listy plusów oraz minusów wraz z powodami. Możliwe jest także zbanowanie lub odebranie możliwości pisania wprost z listy pochwał/ostrzeżeń. Mod jest bardzo popularny co zapewnia bezpieczeństwo. Istnieje także wiele dodatków do tej modyfikacji dzieki czemu można łatwo dostosować tą modyfikacje do swoich potrzeb.

2) Bardzo prosta modyfikacja dodająca do forum oddzielną stronę na której jest wyświetlana ekipa sprawująca władzę na forum. Umożliwia wyświetlanie m.in.: Administratorów, Junior Admina, Super Moda, Moderatora. Nie wymaga dodatkowych Modyfikacji

3) ShoutBox autorstwa Przema. Ma wiele opcji które pozwalają zarówno na edytowanie wiadomości jak ich usuwanie. Wszystkich ustawień dokonujemy z poziomu Panelu Administacyjnego. Posiada on także funkcje autoczyszczenia shoutboxa ze starych wiadomości. Po instalacji moda należy w pliku shoutbox_view_body.tpl odszukać linięKod: link rel="stylesheet" href="templates/subSilver/subSilver.css" type="text/css" / i zmienić w niej subSilver na nazwe własnego stylu.

4) Hack pozwala zmieniać/dodawać kolory rang użytkowników. W pelni konfigurowalny w panelu administracyjnym. Pokazuje kolor rangi w profilu użytkownika i w viewtopic.

5) Mod pozwala na przyznawanie punktów za pomoc w tematach.

6) Mod dodaje do kazdego posta opcje czytania na głos.

7) Mod służący do obsługi kolorowych nazw użytkowników/grup. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, związanych z wyświetlaniem i grupowaniem rang. Jako opcjonalne dodatki: Ekipa (lista moderatorów i ekipy forum) oraz Sex Ranks (rangi zależne od płci). Jest to najpopularniejszy mod służący do tego celu. Mnóstwo modów jest do niego przystosowana. Jest dużo wydajniejszy od konkurencji. Dzięki jego popularności jest także bardzo bezpieczny. Nie powinien sprawić problemów userom, którzy zaczynają swoją przygode z phpBB. Jest kompatybilny z easymodem. Opcje konfiguracyjne w panelu administratora: -dodawanie rang Rangę dodajemy poprzez kliknięcie w przycisk 'dodaj nową rangę', który znajduje się pod listą rang(screen). Przedstawione na screenie rangi zostały juz wcześniej dodane i nie należy sie sugerować ich nazwami przy tworzeniu własnych. Widok dodawania rangi wygląda tak(screen). Jak widać mamy tutaj bardzo dużo opcji konfiguracyjnych, których działanie powinno być jasne i zrozumiałe. -kolejność rang specjalnych (screen) Jeśli zauważymy jakieś przekłamania, zawsze można dokonać synchronizacji. -Opcje rang i podgląd listy rang(screen) Ustawienia te tyczą się rang wyświetlanych na stronie głównej forum w tabeli 'Kto jest online'. Jeśli chodzi o sortowanie, to dotyczy to kolejności użytkowników wyświetlanych on-line. -Synchronizacja użytkowników Dokonujemy jej, gdy dostrzeżemy przekłamania w rangach danych userów. -Grupy Jak widać, modyfikacja obsługuje także nadawanie rang grupom (screen). Myślę, że nie wymaga to szerszego tłumaczenia. Członków do grupy dodajemy poprzez widok grup dostępny pod /groupcp.php lubMod PL pozwala na dodanie w panelu admina kolorowych grup tzn grup które będę wyświetlane na glownej stronie np. [ administrator ] [ moderator ] [ przyjaciel ] itp. do tych grup mozna dodac cale grupy lub pojedyńczych userów. Nicki tych użytkowników także będą miały kolory zgodnie z grupą do której należą.

8) [url=http://moduly.webpc.pl/pobierz73.html]Banned & Warning Users
Mod dodaje w widoku tematu trzey przyciski dzieki którym admin bądź moderator może zbanować, odbanować lub dać ostrzeżenie userowi. W Panelu Administacyjnym możemy zdecydować po ilu ostrzeżeniach user automatycznie dostaje bana. Mod jest bardzo prosty w instalacji i nie powinien sprawić problemów nawet początkujacym uźytkownikom.[/url]

9) Group Icon Mod  | Modyfikacja ta pozwala dodac poszeczególnym grupom różne obrazki.

10) Change admin & mod color | Pozwala na zmiane koloru admina i moda z poziomu PA bez zmieniania kolorów czcionki

11) [url=http://moduly.webpc.pl/pobierz330.html]Background to Announcement And Sticky Topics
Tło tematów typu \'ogloszenie\' i przyklejony\' może miec inny kolor niż zwykłe tematy, Kolory można ustawić w panelu adminitracji.[/url]

czy mógł bys któreś z tych modów wgrać tomku najbardziej zależy mi na kolorach grup i ostrzeżeniach mody są takie że bez problemu działają z punBB sam spr na serw zrobionym na swoim kompie jak wgrasz jakieś powiedz które chodzi o punkty

więcej modów znajdziesz na WebPC.pl

wiele osób potwierdzi że mody się te przydadzą

Ostatnio edytowany przez SVD (2007-03-24 21:06:13)

Offline

#2 2007-03-24 21:18:41

aha
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-22
Liczba postów: 170
WWW

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

:D Ups, a czy nie są to mody na phpBB?


prozac3.gif 80x155sb5.png emotom-nie.png

Offline

#3 2007-03-24 21:25:24

SVD
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-07
Liczba postów: 50
WWW

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

nie spr na swoim kompie bo specjalnie wgrywałem

Offline

#4 2007-03-24 21:41:09

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

Ja popieram moda nr. 1


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#5 2007-03-24 22:01:18

KosiMazaki
Użytkownik
Skąd: Sz-ek
Dołączył: 2006-08-08
Liczba postów: 535
WWW

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

popieram 1,2,5


Tworzenie, administracja portali CMS, for dyskusyjnych, stron HTML
Edycja skryptów PHP, Java, HTML
Pomoc, porady i tricki

Offline

#6 2007-03-24 22:09:15

SVD
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-07
Liczba postów: 50
WWW

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

mi najbardziej zależy na 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10 te mi się najbardziej przydadzą i innym też [dblpt]D  [dblpt]D prosze tomku wgraj je jak najszybciej

Offline

#7 2007-03-24 22:50:05

Aborted
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-16
Liczba postów: 133

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

a mi sie wydaje ze część modów już jest na forach :>>

Plusy i minusy już mamy! [dblpt])

Mod numer 2 bardo by mi sie przydał. jestem za wprowadzeniem [dblpt])

ShoutBoxa można założyć samemu na stronie cbox'a [dblpt]) (adresu nie pamietam, ale jest gdzies na tym forum!)

Kolory rang... to tez nie jest trudne do recznego wstawienia.. podstawy html'a...

Mod nr 5 jest bardzo podobny do plusów i minusów... więc niekoniecznie musi zostać wgrany...

Mod nr 6... Opcja czytania na głos ? - Proszę o wyjaśnienie

Mod nr 7... Niby zbędne.. a bawi! Mi to obojętnie..

Mod nr 8.. banować i odbanowywać - jest taka opcja.. a ostrzeżenia to znowu minusy...

Mod nr 9.. nie przesadzaj, w tym tez nie ma problemu! wpisujesz za pomocą html'a w danej grupie adres do obrazka w TITLE/TYTULE!

Mod nr 10... Znowu te kolory... wiecej sie nie dalo ? jak dla admina to juz lepiej dla wszystkich!

Mod nr 11.. ciekawy pomysl.. ale ...

Pozdrawiam

Offline

#8 2007-03-24 23:15:07

SVD
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-07
Liczba postów: 50
WWW

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

kolego plusy i minusy wszyscy mogą dawać a to tylko dodają admini i modernizatorzy a czytanie masz obok głośniczek i go naciskasz i post jest czytany

Offline

#9 2007-03-24 23:46:40

Karol
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-15
Liczba postów: 88

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

1) Ostrzeżenia zachęcają do ich zbierania (ładnie wyglądają w sygnaturze). Po co ostrzegać, jak można wyrzucić. Jestem na +/-. Plus jest taki, że moderatorzy poczują, że mogą zrobić coś widocznego i będą czuli się bardziej odpowiedzialni.

2) Czy na tej stronie można dodatkowo coś wstawić, czy może cała strona ma być poświęcona jednej notce?

6) Jestem za. W Wordzie nigdy mi to nie działało.

Ostatnio edytowany przez Karol (2007-03-24 23:49:26)

Offline

#10 2007-03-27 16:49:14

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: Do tomka lub osoby która może mi to wgrać

To są mody pod phpBB! Poza tym zły tytuł [dblpt]rolleyes[dblpt]

Zamykam.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 0

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ulab - rapsymulator - playcraft - odkrywce - gibeke