Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-07-24 17:51:28

reductor
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-24
Liczba postów: 2

Hasło do Forum

Proponuję aby administracja dodała taką opcję, aby przy tworzeniu forum można było wybrać czy forum będzie chronione hasłem, wiem że niektórym może się to nie przydać, ale ja pragnąłbym utworzyć nowe forum dla plemienia z gry plemiona, tak aby mogli z niego korzystać nie tylko osoby z tego samego plemienia, a nie chciałbym aby dostali się na forum inni niż zamierzam, co może mieć miejsce jeśli ktoś przechwyci URL. A więc jeśli to możliwe to chciałbym aby przy tworzeniu forum jego nowy admin musiał wybrać jakie hasło będzie chronić dane forum ( lub nie chronić forum w ogóle ), ponieważ ma być to forum w pewnym sensie tylko dla wybranych, a nie dla ogółu. O ile kojarzę w regulaminie nie ma nic co by było przeciwko takiej akcji jak forum dla gry, z racji tego że wtedy albo domena albo regulamin nie miał by sensu gdyż strona ta oferuje darmowe "fora dyskusyjne" a ja nic innego nie mam zamiaru stworzyć, jednakże Opcja "Zabezpiecz Hasłem" bardzo by mi ( i paru innym osobom pewnie też by się przydała ), aby nikt niepowołany nie widział zawartości forum, JEŚLI administrator forum mu nie podał hasła. Dziękuję za przeczytanie propozycji.

Offline

#2 2011-07-24 20:03:51

Darnith
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2008-06-25
Liczba postów: 639

Odp: Hasło do Forum

Po rejestracji członków Twojego "plemienia", zablokuj forum dla gości i wyłącz rejestrację dla nowych użytkowników - wszystkie Twoje problemy znikną, a Ty nie będziesz czekał na taki dodatek o którym piszesz a który i tak się nie pojawi.


InEx!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
parlament - pylon - academalimbasensjatana - mcforum - same-talenty