Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2006-06-01 09:11:45

Braddock
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-28
Liczba postów: 5

Ukrywanie i ograniczenia Moderatorów?!

Witam

1. Mam pytanie gdyż nigdzie nie znalazłem takiej opcji otóż czy istnieje możliwość ukrycia informacji o tym, kto jest Moderatorem danego Forum? Jeśli jest taka możliwość to chętnie się dowiem jak to zrobić! [dblpt]D

2. Czy istnieje możliwość ograniczenia określonego Moderatora do wglądu tylko na przydzielone mu fora?

Przydałaby się taka opcja gdyż dając komuś Moderatora automatycznie ma on możliwość wglądu w całe forum a przecież nie koniecznie musimy chcieć by tak było myślę tutaj głównie o forach jakichś grup czy organizacji, które mają jakieś tam swoje tajemnice a z powodu braku fachowej wiedzy muszą powierzyć funkcję Moderatora w dziale np: "Pomoc przy www"osobie z poza grupy tym samym może się ona poruszać bez ograniczeń po forum!

Pozdrawiam

Offline

#2 2006-06-01 13:16:10

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Ukrywanie i ograniczenia Moderatorów?!

Ja postaram się pomódz Ci [dblpt])

1. Niestety nie wiem czy jest taka możliwość:)

2.Tak istnieje taka możliwośc:

Wchodzisz w Lista Użytkowników następnie wybierasz tego użytkownika co ma być modem, lub już nim jest, następnie Administracja i tam masz coś takiego jak Ustaw dostęp moderatora i zaznaczasz te fora, które chcesz mu przydzielić.


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#3 2006-06-01 14:26:55

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: Ukrywanie i ograniczenia Moderatorów?!

1. Nie ma takiej możliwości,

2. Patrz pkt. 1.

Pozdrawiam


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
soulexpierence - religia - farming-somulator22 - semperinvicta - mtanewrpg