Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-03-29 20:33:17

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Zapraszam na Wojna Feudalna...

2_1328713451.png

Nagle cały świat spowiła ciemność, nieprzerywana ciszą znajdujących się w pobliżu trupów z okolicznego pobojowiska. Mroczne chmury śmierci przysłoniły wszystko licząc z znajdującym się w centrum księżycem. Przez niezwykle krótki okres czasu kostucha miała ręce pełne roboty. Niebezpieczeństwo czające się na każdym kroku przynosiło coraz to nowszy obraz nędzy i rozpaczy, przerywany tylko i wyłącznie żałosnymi lamentami wdów opłakujących swych mężów. Front z każdym tygodniem zmieniał swą linię, dzięki czemu mroczny żniwiarz mógł dopaść wszystkich mieszkańców trzech cesarstw. Gdzie ledwo zostali pochowani dzielni żołnierze walczący w obronie swej prowincji, swego domu i cesarza, tam ziemia znowu była niszczona toporem wojny, której koniec nie był przewidywany. Jednego dnia ludzie wyruszali w bój, drugiego leżeli mrtwi, ugodzeni strzałą przeciwnika. Nic nie zapowiadało, że to się kiedykolwiek skończy. Zmartwieni jednak drastycznym spadkiem siły swojej armii cesarze postanowili podpisać tymczasowy rozejm, podczas którego zawieszenie broni miało trwać zaledwie kilka miesięcy. Czas niewystarczający by odbudować potęgę, aczkolwiek dostateczny na to, aby pochować swoich bliskich. Z każdym dniem pośpiech zmuszający każdego do działania, znacznie przymuszał liczne nacje by sprostały wyzwaniu przynajmniej częściowej odbudowy mnogich budowli, zaś prymitywnych budowli ochronnych, zazwyczaj zbudowanych ze wszystkich dostępnych materiałów, do kórych głównie można zaliczyć drewno pochodzące z miejscowych lasów. Czas nieubłaganie płynący przybliżał wszystkim godzinę wznowienia wojny. Nowo wyszkoleni wojownicy zaprzysięgali bronić cesarstwa, nawet za cenę własnego życia. Czy oni sprostają zadaniu i uratują swoich pobratymców przed niechybną klęską? Przekonaj się sam...

Wojna Feudalna jest grą typu PBF (ang. Play by Forum), a dokładnie StoryTelling, czyli kierujesz swoją postacią, zarządzasz swoim wojskiem oraz wiele, wiele innych, różnorodnych rzeczy za pomocą pisania postów w danych wątkach. Akcja rozgrywa się w świecie wojny pomiędzy trzema wielkimi cesarstwami: Migite, Kesunai, Chiruki. Na każdym z tych terenów swoje siedziby mają najsilniejsze klany : Takeda, Tokugawa, Mori, Ashikaga, Azai, Taira, Minamoto i Uesugi. Dodatkowo w poszczególnych prowincjach zostały ulokowane szkoły przetrwania, jak i kilka podobnych, które mają za zadanie wspomóc naszą postać poprzez trening i dodatkowy rozwój postaci. System został także wzbogacony o możliwość występu w sesji, dzięki której możemy zdobyć wiele interesujących przedmiotów, informacji i wiele, najróżniejszych rzeczy, które czekają właśnie na ciebie.  Dołącz więc do nas.

2_1331467107.png
Oficjalnie Wojna Feudalna (w skrócie "WF) wystartuje jutro wieczorem, bądź dopiero w weekend. Wszystko to ze względu na pewne opóźnienia, m.in. pozostało do napisania jeszcze kilkanaście, a może i kilkadziesiąt opisów, system podróży i kilka innych błahostek. Więc osoby, które się teraz zarejestrują (na razie) mają do dyspozycji:
- Niefabularną Tawernę,
- Pokoje Gościnne
Napisałem tutaj, ponieważ bardzo chcę poznać waszą opinię na temat gry, oraz dowiedzieć się co proponujecie mi zmienić/dodać/ulepszyć itp. itd. etc.
Przyjmę wszelaką krytykę.

Ostatnio edytowany przez malinos01 (2012-03-29 20:34:28)


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#2 2012-03-29 20:50:52

damian2473
Użytkownik
Skąd: ty pochodzisz?
Dołączył: 2011-12-12
Liczba postów: 50

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Za długo się strona ładuje, jak dla mnie

Offline

#3 2012-03-29 20:52:15

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Zawsze staramy się zmniejszyć czas ładowania się strony poprzez usuwanie zbędnych elementów. Prosimy więc o wyrozumiałość.


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#4 2012-03-29 21:01:24

damian2473
Użytkownik
Skąd: ty pochodzisz?
Dołączył: 2011-12-12
Liczba postów: 50

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Jak byście dali obok obrazków mormalne podpisy for to bym wyłączył wczytywanie obrazków i było by git (często patrze z fona, kłopoty z kompem)

Offline

#5 2012-03-29 21:02:55

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Przedyskutuję ten temat z innymi członkami Administracji i w jak najszybszym czasie postaram się odpowiedzieć.


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#6 2012-03-29 21:04:05

damian2473
Użytkownik
Skąd: ty pochodzisz?
Dołączył: 2011-12-12
Liczba postów: 50

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

wielkie dzięki bo chętnie bym pograł

Offline

#7 2012-03-29 21:04:34

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Miło mi to przeczytać [dblpt])


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#8 2012-03-30 07:02:19

Yasutora
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-30
Liczba postów: 93

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

nie chicialo mi sie rejestrowac wiec ocenie tylko oprawe graficzna [dblpt]P wiec oprawa graficzna bardzo ladna i mila dla oka moja ocena grafiki 9/10 bo tlo mi sie za dlugo laduje ;/


Bum Siaka Laka xD

Offline

#9 2012-03-30 14:53:44

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Dziękuję za ocenę [dblpt])
damian2473 - możliwe, że mam rozwiązanie twojego problemu. Napisz do mnie na GG (13763440) jak tylko będziesz.

Edit: Włączam możliwość przeglądania forum dla gości. Przepraszam, że tak późno ale nawet tego nie zauważyłem.

Ostatnio edytowany przez malinos01 (2012-03-30 15:08:22)


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#10 2012-03-31 18:01:48

szotola
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-23
Liczba postów: 12
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Forum doskonałe, jestem na nim. Masz talent do robienia for ^^.

Offline

#11 2012-03-31 18:05:29

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Dziękuję za ocenę, chociaż kiedy reklamowałem tutaj liczyłem na większy odzew.


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#12 2012-04-01 09:37:00

VivaLDi
Użytkownik
Skąd: tyle tu botów?
Dołączył: 2011-07-13
Liczba postów: 176

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Forum nawet dobre, ale w niektórych działach znalazłem pustki, a są wazne.. takie jak zdolności.. [dblpt](


Zapraszam wszystkich na moje forum tematyczne: HSMM

Offline

#13 2012-04-01 09:38:50

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Takie pytanie : Gdzie znalazłeś pustki? -  W dziale Zdolności, czy Umiejętności Zwykłe albo Dodatkowe?


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

#14 2012-04-01 09:52:19

VivaLDi
Użytkownik
Skąd: tyle tu botów?
Dołączył: 2011-07-13
Liczba postów: 176

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

Dział: Informacje, Zdolności, Sesje i na końcu.


Zapraszam wszystkich na moje forum tematyczne: HSMM

Offline

#15 2012-04-01 09:53:55

malinos01
Użytkownik
Skąd: wiadomo, że jumper214 ma mózg?
Dołączył: 2009-09-23
Liczba postów: 945
WWW

Odp: Zapraszam na Wojna Feudalna...

W Zdolnościach i Informacjach są Sub-Fora, w których wszystko jest opisane. Sesje jedynie są puste, ponieważ tam będą podawane propozycje sesji i gdzie można ją rozpocząć.


Podpis został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dotyczących wielkości obrazków graficznych i/lub dozwolonej ilości linków w podpisie.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
averise - wszstuchola - enigmaasg - ts3siri - mta-mynewworld