Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2006-03-26 23:56:07

Deimos
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-26
Liczba postów: 5

Subfora

Czy istnieje możliwość stworzenia subfor? Tj. kategoria->forum->subforum. Było by to bardzo wygodne, gdyż tworzenie bardzo wielu działów tylko odstrasza. W przypadku mojego forum:
www.tes.pun.pl chciałbym by zaistniało forum pomoc w którym zaś istniałyby subfora dla pomocy przy poszczególnej grze. Takie coś jest możliwe na forach invision boad, czy dałoby rade zdziałać to i tutaj?

Offline

#2 2006-03-27 10:54:39

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,041
WWW

Odp: Subfora

Na razie nie ma takiej opcji, co nie znaczy, że nie będzie [sred]) Mod pozwalający tworzyć subfora powinien się niedługo pojawić w opcjach forum.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#3 2006-03-27 11:18:09

Deimos
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-26
Liczba postów: 5

Odp: Subfora

Mam nadzieje, że stanie się to szybko, bo mam problem z rozkładem tematów, jest za dużo for całkowicie nie potrzebnie.;|

Offline

#4 2006-03-28 17:10:34

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,041
WWW

Odp: Subfora

Deimos, specjalnie dla Ciebie [sred]) wgrałem mod pozwalający tworzyć subfora. Zapraszam do testowania.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#5 2006-03-29 13:02:09

Deimos
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-26
Liczba postów: 5

Odp: Subfora

Mam małe pytanie co do subfor. Czy nie dałoby się uczynić tak by tematy oraz posty w subforach były wyświetlane w statystychach głównego fora. Trudno mi to wytłumaczyć, ale w każdym razie jak stworze temat w subforum to na głównej stronie nie widać, że jest tam jakiś temat. Chciałbym by w statystych ile jest postów w danym forum wyświetlało również te które sa w jego subforum. Chyba najlepszy sposób by zrozumieć o co mi chodzi(sam bym nie zrozumiał) to zajrzeć na moje forum na strone główną. Nie wydaje się, że nie ma jeszcze żadnych postów, a jedank w ogólnej dyskusji takie są.

Edit: Jak można "przypiąć" temat?

Edit2: Już wiem:P

Ostatnio edytowany przez Deimos (2006-03-29 13:09:09)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
studiakanada - chillexmc - polskiserwerextrazabawy - ballas - gorzelnia