Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-07-09 20:12:59

Anwaarch
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25
Liczba postów: 4

Blokowanie ChatBoxa, atakowanie strony przez forum NCW.

Witam serdecznie. Piszę w imieniu właściciela PBFa w realiach Naruto, Administratora forum SoulNinja.pun.pl. Przejdę od razu do rzeczy, wypowiedź tą kieruję głównie w stronę "ojca dyrektora" Tomka - mam nadzieję, iż wątek ten założony został przeze mnie w odpowiedniej kategorii. Więc. Od kilku dni strona SoulNinja jest atakowana, tzn. atakowany jest chatbox, po przez wpisanie odpowiedniego kodu. Ów chat zostaje wyłączony, podobnie jak belka nawigacyjna. Utrudnia to zabawę na stronie oraz w bardzo perfidny sposób dodaje pracy Administracji, nie mówiąc już o tym, iż gra nie może poprawnie funkcjonować.
Wczoraj użytkownicy forum NCW (ninjaclanwars.pun.pl/) pisali na swoim chacie, iż mają w zamiarze tego typu ataki na stronę SoulNinja. Jest to nieeleganckie zachowanie, co tu dużo mówić wręcz chamskie. Stronie NCW nikt nie utrudnia pracy, przynajmniej nikt z SoulNinja.
Bardzo proszę o przeczytanie mej wypowiedzi oraz podjęcie jakichś działań.
Dziękuję i pozdrawiam.

Offline

#2 2012-07-09 20:40:59

Sam Wiesz Kto
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-13
Liczba postów: 205
WWW

Odp: Blokowanie ChatBoxa, atakowanie strony przez forum NCW.

Ekhm...
Z mojej strony wypada mi tylko przeprosić, bo to ja jestem odpowiedzialny za te zamachy. Owszem, zrozumiałem, że było to dziecinne i głupie z mojej strony, jednak to tylko ja jestem za to odpowiedzialny. Administracja nie wiedziała o tym, a kiedy przeczytała ten post, to zmyła mi głowę.
Jeszcze raz, bardzo przepraszam, jeśli macie problemy z pozbyciem się błędów, wystarczy w naprawiarce wyczyścić chatboxa.
Mój ukłon w waszą stronę.

A na przyszłość => Żeby nie mieć możliwości manipulacji, musicie wyłączyć możliwość używania html przez userow.

Ostatnio edytowany przez Sam Wiesz Kto (2012-07-09 20:42:49)

Offline

#3 2012-07-09 20:48:22

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Blokowanie ChatBoxa, atakowanie strony przez forum NCW.

Następnym razem, Droga Administracjo (zwracam się do twórców tego "PBF-a"), miejcie odwagę napisać do mnie osobiście. Wiem, to trudne zważywszy na to, że to ja dwukrotnie musiałem zwracać się do Was, żebyście usunęli moją pracę z tego forum pbfopodobnego (o cholera, toż to było iście nieeleganckie, a nawet chamskie), jednak warto było spróbować. Wywlekanie czegoś tak śmiesznego na pun (i co niby tomek miałby zrobić, winowajcę przesadzić przez kolano?) nie nadszarpnie opinii NCW, jaka by ona nie była, a chyba o to Wam chodzi.

Ostatnio edytowany przez rezystor (2012-07-09 20:48:55)

Offline

#4 2012-07-09 21:00:42

Anwaarch
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25
Liczba postów: 4

Odp: Blokowanie ChatBoxa, atakowanie strony przez forum NCW.

Przykro mi, kochany Katsuro, lecz nic w tym forum nie ma Twojego. Zresztą, 3/4 Twoich świetnych i rewelacyjnych systemów była na forach przed powstaniem NCW. Nie wiem jak Ty, ale ja dawno temu zapoznałem się z rynkiem PBF zagranicznym (tj. Anglia, USA), i w porównaniu do nich jesteś bardzo zacofany. I tak, Tomuś mógłby coś zrobić, z takich akcji można spokojnie wyciągać konsekwencje. Nawet jeżeli "odparcie" było proste, nadal nic nie zwróci zmarnowanych cennych sekund mojej skromnej egzystencji. Pozdrawiam, SN Team

Offline

#5 2012-07-09 21:34:10

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Blokowanie ChatBoxa, atakowanie strony przez forum NCW.

Czas przeszły skarbie, czas przeszły. Nie ma, lecz było, zakoduj to sobie w tej swojej ślicznej główce. Macie jakiś kompleks NCW? Czyżbym zachwalał to co moje pod niebiosa, żebyś mógł mi to wypominać? Nie, także tego typu stwierdzenia są bezpodstawne i potwierdzają moją teorię o kompleksie. Fajnie, Drogi Znawco, ale nie guzik obchodzi konkurencja (no chyba, że marni plagiatorzy), zarówno rodzima jak i zagraniczna, robię swoje, a komu się nie podoba to jego problem. Owszem odparcie było proste i pozbawione sensu zarazem.

Ostatnio edytowany przez rezystor (2012-07-09 21:35:09)

Offline

#6 2012-07-10 08:21:02

ukaszf9
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-01
Liczba postów: 1,335

Odp: Blokowanie ChatBoxa, atakowanie strony przez forum NCW.

Wątek o błędzie przerodził się w dyskusje na temat dwóch pbf'ów. Jeżeli macie zamiar kontynuować tą dyskusję to na pewno nie w tym dziale jak i nie na tym forum. Zamykam i przenoszę do działu z błędami.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
virusekcraft - exilerpgmta - bartek - barawarriors - kpopword