Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-08-11 22:03:28

Redastorm
Użytkownik
Skąd: tu tyle debili?
Dołączył: 2011-06-21
Liczba postów: 95

Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Witam, chciałbym zaproponować powrót do starego systemu zabezpieczenia (chodzi o rejestrację).
Dlaczego? Uważam, że wtedy było lepiej, gdyż z suwakiem są problemy na, niektórych forach, a z generowanym kodem do przepisania chyba jeszcze problemów nie było. Tak więc napiszcie co o tym sądzicie [dblpt])


NIENAWIDZĘ KIEDY KTOŚ NIEPOPRAWNIE PISZE MÓJ NICK -_-

Offline

#2 2012-08-12 08:39:52

ukaszf9
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-01
Liczba postów: 1,335

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Każdy ma swoje zdanie, ale powrót do starego systemu zabezpieczenia nie ma mowy. Na obecną chwilę wystarczy przesunąć jeden głupi suwak w prawo niż przepisywać kod, w którym "0" wyglądały jak "O" itp. przypadki.

Uważam, że wtedy było lepiej, gdyż z suwakiem są problemy na, niektórych forach,

Jeszcze nikt tutaj nie napisał z takim problemem innej natury niż to, że mu skrypty kolidują. Ja nawet wypowiedziałem się jak tego pozbyć.

EDIT:
Ja się nigdy nie nauczę pisać tego słowa ><"

Ostatnio edytowany przez ukaszf9 (2012-08-12 16:20:15)

Offline

#3 2012-08-12 13:05:17

Tomiji
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-07
Liczba postów: 137

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Też uważam, że przepisanie kodu było lepsze, gdyż nie musiałem się douczać nowych rzeczy o skryptach.
Nie potrzebuję osób na forum, którym nie chce się przepisać sześciu literek (ewentualnie 12, gdyby za pierwszym razem ktoś napisał zero zamiast o)

Offline

#4 2012-08-12 14:48:34

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Nie. Suwak jest dobry pomysłem, ale to że w praktyce się nie sprawdza to już inna kwestia. Trzeba dopracować i tyle.

Offline

#5 2012-08-12 16:12:56

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Tomiji, czego musiałeś się "douczać"? Tego, żeby z panelu admina nie robić śmietnika? Może tego, że istnieje więcej bibliotek jQuery? Faktycznie, ogromna wiedza jaka na Ciebie spłynęła jest niesamowicie ciężka do ogarnięcia, bez przesady.

Owszem, rozwiązanie się sprawdza, ale szkoda, że tomasz znowu nie pomyślał o tych, którzy muszą się posiłkować różnymi metodami, żeby przystosować puna do swoich potrzeb. Gdyby biblioteka jQ była na stałe dołączona do całego forum nie byłoby problemu z kolidującymi ze sobą skryptami.

Ukasz, kolidują! Ile razy można powtarzać? o.O

Offline

#6 2012-08-13 09:54:50

Rudik
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2007-06-18
Liczba postów: 5,530

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

A może reCAPTCHA? Z tego co wiem jeden z najlepszych systemów tego typu, a obrazki można przeładowywać bez odświeżania strony.
Myślę też, że z kluczami publicznym i prywatnym do tego systemu nie byłoby problemu, wystarczyłoby założyć konto na całe pun.pl i działałoby to na wszystkie subdomeny (czyli fora).

Offline

#7 2012-08-13 18:32:49

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Rudik ma rację. @_@

Offline

#8 2012-08-13 20:25:48

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Pewnie, bo po co dodawać bibliotekę jQuery dla wszystkich subdomen i przy okazji załatwić jeszcze kilka problemów skoro można pójść okrężną drogą i bawić się kolejną zmianę. Faktycznie, idea doskonała. Jakby nie było wystarczające to, że coś w ogóle się ruszyło.

Offline

#9 2012-08-15 16:55:42

Tomiji
Użytkownik
Dołączył: 2012-01-07
Liczba postów: 137

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Rezystor, sarkazm jest niepotrzebny. Widzę, że lubisz się wymądrzać.
Skrypty pomagała mi tworzyć pewna osoba, ponieważ ja nie siedzę w tym tak głęboko, a skoro ona sama zaproponowała pomoc, to czemu miałbym odmówić? Teraz kiedy nie może mi już pomóc muszę się we wszystkim połapać by wszystko pozmieniać.

Offline

#10 2012-08-15 17:29:01

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Przywrócenie starego systemu zabezpieczenia

Sarkazm jest bardzo potrzebny, szczególnie w takich przypadkach, a moją racje potwierdza brak udziału w tym temacie tomka, trochę się ruszyło na punie i nagle pojawia się tysiąc pomysłów, najróżniejszych i najwymyślniejszych, tylko po co? Dla samego zaistnienia? Powinno się szukać najprostszego wyjścia, które można tomaszowi zaproponować, a nie sugerować kolejne, jakby nie było bardziej czasochłonne, rozwiązania (pomińmy, że zaproponowane przez Rudika byłoby lepsze i skuteczniejsze, ale już zostało wprowadzone inne - to trzeba mieć na uwadze). I tak szanse powodzenia są minimalne.

Nie wiem czy ktoś Ci pomagał czy nie, ale wypadałoby wiedzieć co masz na forum, nawet jeśli to wykracza poza Twoje zainteresowania, bo w takich sytuacjach jak ta masz dużo więcej do nadrobienia i dalej utrzymuję, że nie musiałeś "douczać się" czegoś czego normalnie nie powinieneś wiedzieć jako administrator forum.

Jeszcze coś chcesz dodać na temat mojego wymądrzania? Nie ma sprawy. Wszystkie zastrzeżenia możecie kierować do mnie prywatnie (dane kontaktowe są na NCW) zamiast tutaj odgrywać śmieszne scenki i przy okazji robić offtop.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
instictrpg - fakekontadatezone - psw - bichonfrisegamma - pun