Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2012-08-17 22:29:33

Snajper
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-30
Liczba postów: 36

Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Witam.

Chciałbym zaprezentować wam stare forum pbf po reaktywacji. Mianowicie NarutoForumGames!banerekomg.png


1.Co forum ma do zaoferowania?
-Fascynującą przygodę w świecie Naruto.
-Rozbudowany rozwój postaci.
-Wiele rang, oraz poziomów.
-Ogromną ilość jutsu, do których dostęp odblokowuje się, wraz ze zdobywaniem nowych rang.
-Możliwość pojedynkowania się na arenach.
-Unikalne misje, w których wszystko może się zdarzyć.
-Pomysłową administrację, która cały czas rozbudowuje grę.
Oraz wiele godzin świetnej zabawy! [sred])

2.Co nas wyróżnia na tle innych pbf'ów Naruto?
-Unikalny system RPG.
-Brak dziesiątek obrazków zaśmiecających, oraz wydłużających forum.
-Administratorzy nie posiadają milionów gotówki, a zaczynają jak zwykli gracze.
-Cały czas rozwijające się forum.

Po tej krótkiej prezentacji, jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich na NarutoForumGames!

Offline

#2 2012-08-17 23:09:23

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Nic z punktu 2. was nie odróżnia, oprócz braku obrazków. Piszesz, że administratorzy zaczynają jak zwykli gracze, to dlaczego każdy admin jest "Hokage". Według mnie, to głupota dawać sobie tytuł Hokage, zamiast zwykłego "Administrator".
Forum jest brzydkie, wręcz okropne. Czemu jest tylko jedna wioska? o.O
http://www.narutoforumgames.pun.pl/view … 4136#p4136 - Głupi system. Płacimy kupę forsy, a dostajemy tylko możliwość wykonywania nowych misji? Pasjonujące.
http://www.narutoforumgames.pun.pl/view … 5006#p5006 - A jak wygląda pokój drużyn? Ten tekst jest tak długi, że nie mogę znaleźć fragmentu z opisem :F
http://www.narutoforumgames.pun.pl/viewtopic.php?id=389 - Przedstawiłbyś jakieś zdjęcia, albo bardziej opisał? Bo niektóre opisy nie pozwalają sobie nawet wyobrazić tego, jak wyglądają te możliwości klanów.
http://www.narutoforumgames.pun.pl/viewtopic.php?id=391 - A może by tak opisał bardziej, niż same 0-100 itp.?
Dalej nie czytam. Nie dam rady. ;_;

Offline

#3 2012-08-17 23:18:28

Snajper
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-30
Liczba postów: 36

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Oczywiście masz rację, drogi Daroi.

Jedna wioska jest dlatego, iż na początku nie będzie wielu użytkowników i będzie mało ludzi w danych wioskach - gdyby było ich np. 3.
Nie skomentuję tego.
W momencie zdania egzaminu na Genina, kiedy to wybiera się na zawsze klan, odblokowuje się lista jutsu klanowych, które dokładnie charakteryzują klan.
Opisy prawdopodobnie pojawią się w przyszłości, w tym momencie w poście są najważniejsze informacje na temat misji.
Nie czytasz dalej? Widzę, że dokładnie przejrzałeś forum. [sred])

Offline

#4 2012-08-18 01:13:49

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Hm... Najważniejsze w poście jest wszystko. Jego długość, jakość i szczegóły w nim opisane.

Offline

#5 2012-08-18 02:35:09

Snajper
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-30
Liczba postów: 36

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

No może z tym akurat się zgadzam i to poprawiliśmy. ;p

Offline

#6 2012-08-18 09:14:40

Redastorm
Użytkownik
Skąd: tu tyle debili?
Dołączył: 2011-06-22
Liczba postów: 95

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Nic dodać, wszystko ująć -,-


NIENAWIDZĘ KIEDY KTOŚ NIEPOPRAWNIE PISZE MÓJ NICK -_-

Offline

#7 2012-08-18 10:18:56

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Oj tam. Nie czepiajcie się ; ). Forum jest nowe, admini nie wiedzą kiedy mają cokolwiek reklamować, grafika brak, w zasadzie postów też brak i co tam jeszcze? Aha! No, paskudne forum, to też jakieś forum, ale gdyby nie to, że są na siłę wyklepane 44 posty już dawno kliknął bym "Raportuj". Spodziewałem się, że z rana zaskoczy mnie coś miłego, a tu d**a. Sorka

Offline

#8 2012-08-18 12:26:39

Snajper
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-30
Liczba postów: 36

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Sposoby, których używają inne pbf'y o Naruto, żeby wbić dużą ilość postów, oraz zrobić "duże" forum:
-Pisanie wszystkiego w oddzielnych forach, oraz kategoriach
-Dawanie ogromnych grafik powiększających forum.
I najważniejsze:
-Dawanie każdej techniki w oddzielnych wątku.

U nas staramy się uniknąć czegoś takiego i wszystkie jutsu danej grupy, na daną rangę(Genin,Ninjutsu itp.) są w jednym poście, przez co mamy ich 44 a nie 444.
A i jak widzę grafika jest najważniejszą częścią forum. Muszę się chyba z tym pogodzić, zatem na forum pojawił się 1 obrazek pod forum a dzisiaj dodam pozostałe. (Mam nadzieję)

A co do wymienionej wcześniej objętości - Dla gości, jest widoczna tylko część forum, wraz ze zdobywaniem nowych rang, odblokowują się nowe techniki, czy organizacje.

Zatem dalej zapraszam do wchodzenia na forum i oceniania [sred])

Ostatnio edytowany przez Snajper (2012-08-18 13:14:53)

Offline

#9 2012-08-19 16:46:29

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Tak jak było nic nie warte tak nadal jest. Lepiej pograj sobie na jakimś PBFie naruto, a nie próbujesz stworzyć coś na siłę. To tylko taka dobra rada, która zaoszczędzi Ci czasu.

Offline

#10 2012-08-19 17:08:40

Snajper
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-30
Liczba postów: 36

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Grałem. Grałem nawet na tym forum. Teraz jest to reaktywacja.
Kiedyś ludzi nie obchodziła tylko grafika, ale też treść, tak jak mówiłem - trudno, będę musiał się tym również zająć.

Offline

#11 2012-08-19 17:45:00

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Jakby każdy chciał grać w RPGa bez grafiki, to kupiłby sobie książkę i spotykał się z kumplami, a nie grał w sieci, nie?

Offline

#12 2012-08-19 19:13:44

Snajper
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-30
Liczba postów: 36

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Nie, to porównanie jest słabe. Grafika jest dla ludzi bez wyobraźni. Prawdziwą zabawę tworzy treść, która jednak nie dla wszystkich liczy się najbardziej.
Wobec tego, większość ludzi wchodząc na forum mówi "Nie ma fajniej grafiki, na pewno gówno". Niestety.

Ostatnio edytowany przez Snajper (2012-08-19 19:17:38)

Offline

#13 2012-08-19 19:18:41

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Może i słabe jest, ale obrazuje, to co chcę przekazać.
Jeżeli chcę grać bez grafiki, to kupuję książkę z sesjami, zwołuję kumpli i gramy nawet 4 godziny.
Jeżeli chcę grać z grafiką, to podłączam się do sieci i szukam dobrego PBF'a. Jeżeli grafika jest dobra, to zazwyczaj gra też jest na przyzwoitym poziomie. Tak to się ocenia. Jest tylko mały odsetek graczy, którzy patrzą na treść, a dopiero potem na grafikę.

Offline

#14 2012-08-19 19:22:50

Snajper
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-30
Liczba postów: 36

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Uważam, że często forum brak grywalności nadrabia grafiką. Niestety nie dzieje się odwrotnie.
Podsumowując. Przepis na "Dobre" forum jest taki: Miej dobrego grafika, zawartość odstaw na potem.

Offline

#15 2012-08-19 19:45:52

ukaszf9
Użytkownik
Dołączył: 2011-08-01
Liczba postów: 1,335

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Jeżeli forum ma dobrą przyzwoitą treść to i zazwyczaj posiada dobrą grafikę miłą dla oka - jeszcze nigdy nie spotkałem się z przypadkiem forum, które spełniało pierwszy warunek, a drugiego nie. Snajper skoro nie stawiasz na grafikę tylko na treść to napisz, co tutaj robi u ciebie to paskudne logo i tło, które najwidoczniej nie jest przystosowane do mojej rozdzielczości. U ciebie nie ma ani grafiki, ani treści, przykładami opłakanych opisów można sypać z rękawa:
- http://www.narutoforumgames.pun.pl/viewtopic.php?id=442 [Oprócz tego, że sala jest duża to nic o niej nie wiem]
- http://www.narutoforumgames.pun.pl/viewtopic.php?id=398 [Żadnego opisu rang tylko lvl]
- http://www.narutoforumgames.pun.pl/viewtopic.php?id=448 [To już coś, wiem że sklep ma szyld ale jak wygląda to nie]
- http://www.narutoforumgames.pun.pl/viewtopic.php?id=447 [Zapisuje się do akademii, tylko problem w tym, że nie wiem co jest w środku]

Po za tym przypadł mi do gustu nick administratora "Admin" i jego tytuł "Hokage" - idealnie oddający klimat forum profil.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ts3siri - chiny - averise - enigmaasg - mta-mynewworld