Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#16 2012-08-19 20:49:46

Damian2054
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów/ Wrocław
Dołączył: 2012-01-14
Liczba postów: 473
WWW

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Być może jest to tylko moje przypuszczenie, ale admin to po prostu dzieciak (max 12 letni). Który z "normalnych" adminów dałby sobie 277 postów, gdzie w statystykach pisze, że macie ich czterdzieści kilka? Może faktycznie dam sobie siana? Nie!

Snajper napisał/a:

-Administratorzy nie posiadają milionów gotówki, a zaczynają jak zwykli gracze.

Wytłumacz mi tylko to. Wydaje mi się, iż jutro do czegoś innego się przyczepię.

@down
Nie wiem co jest tutaj dla Ciebie niezrozumiałe. Nie będę się z tobą kłócił, bo to, że się przyczepiasz do każdego, to po prostu norma.

Ostatnio edytowany przez Damian2054 (2012-08-19 23:38:03)

Offline

#17 2012-08-19 23:17:59

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

@up, twój post jest dla mnie niezrozumiały i wygląda, jakby był pisany przez kogoś poniżej 12 lat. To, iż ktoś ma tyle, a nie więcej lat, to nie oznacza, że robi coś, aby tam być najlepszy. Nie oznacza to także, że ten ktoś nie może niczego dobrego stworzyć (choć tym razem to forum nie jest czymś dobrym, niestety).

Offline

#18 2012-08-20 13:07:26

rezystor
Użytkownik
Skąd: z domu
Dołączył: 2009-09-30
Liczba postów: 1,638
WWW

Odp: Naruto Forum Game - Pbf/RPG

Pośmiałem się trochę ;]

Raiton - prąd

Klan Yuki – Niewielki klan o zdolności tworzenia lodowych luster.

Jest jeszcze kilka śmiesznych opisów, które tylko potwierdzają bardzo niski poziom wiedzy z zakresu nie tylko kekkei genkai, lecz także ogólnie z Naruto. Ten kto to pisał nie potrafi nawet napisać kilku zdań o klanach szeroko omawianych w M&A, więc czego można oczekiwać o całym forum? No właśnie...

Poza tym macie w swojej gigantycznie beznadziejnej bazie klany takie jak Nara, Akimichi, Aburame Hyuuga i Uchiha, ale klan Senju nie istnieje. Bardzo innowacyjne rozwiązanie, żeby nie dodawać jednego z założycieli Konohy, gratulacje (szczególnie, że chyba fabułą nie odstępujecie od Naruto, skoro Itachi wymordował klan Uchiha). Ten temat podkreśla wszystko co posiadacie, czyli nie za wiele - KP -> Akademia -> Misje -> Egzaminy i prawdopodobnie tak w kółko z małym urozmaiceniem w postaci walk. Forum żałosne, ale nie wypowiadałbym się o nim tak gdyby nie postawa autora tematu, który pomimo tego, że uważa treść za najistotniejszą część forum i neguje znaczący udział grafiki (co oczywiście jest dobrym tokiem myślenia) sam wydaje na świat coś co poziomem literackim nie odbiega znacząco od szkoły podstawowej, oczywiście tych młodszych klas, bo starsze muszą już płynnie i obszernie pisać.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wszstuchola - sumh - raversfamilynt - averise - polskakawaleriazmechanizowana