Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-02-10 12:24:35

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Other Worlds - Twoje przygody w każdym uniwersum!

dUSz03v.png
www.otherworlds.pun.pl

Zapraszam serdecznie na forum, na którym możesz poczuć się jak bohater każdego uniwersum! Posty na jedną linijkę - to nie u nas. Wymagamy rozbudowanych postów i jako MG sami takie dajemy, dzięki czemu nasza rozgrywka jest na dobrym poziomie i w miarę emocjonująca. Doświadczeni MG postarają się poprowadzić Ci przygodę w każdym uniwersum, np. WWE, Naruto.
Nie czekaj! Zarejestruj się i poczuj się jak mafiozo, który ma pod kontrolą całe miasto lub jak dziewczyna ze wsi.
Możesz być także ninją, trenerem pokemonów - dosłownie każdym!

OtherWorlds.pun.pl

Offline

#2 2013-02-10 21:52:06

Burned
Użytkownik
Dołączył: 2012-08-30
Liczba postów: 30

Odp: Other Worlds - Twoje przygody w każdym uniwersum!

eh.. co wy macie z tymi postaciami z amine..
I co na pierwszy rzut oka widac? Grafike daresa.. [dblpt][slash] I po co ta reklama w górnym prawym rogu?
Forum ładnie sie prezentuje, lecz zróbcie belki oddzielajace kategorie, bo nie wiedziałem kiedy sie nowa kategoria zaczyna..
Treść nawet w miare..
Licze ze uda wam siew wybic.

Offline

#3 2013-02-10 22:43:07

ten1000
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-08
Liczba postów: 2,052

Odp: Other Worlds - Twoje przygody w każdym uniwersum!

Regulamin Forum

1. Rejestrując się na forum yourlife.pun.pl automatycznie zgadasz się na regulamin forum oraz zobowiązujesz się do przestrzegania go.

Buahahahahaha


I taka mała informacja do wszystkich, a w szczególności do nowych użytkowników, Dares to słaby grafik, nawet go tak nazwać nie można, pozwolenie mu na zrobienie oprawy graficznej forum, to wielka głupota i czysty debilizm.

A co do forum, to szkoda czasu, wystarczająco już napisałem na początku tego posta. [dblpt]rolleyes[dblpt]

Plus niespodzianka, jakby przyszło do głowy administratorowi to zatuszować:
sdsdip.png

Ostatnio edytowany przez ten1000 (2013-02-10 23:01:13)


"Najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia, to być dzieckiem bez względu na wiek." - Sakata Gintoki
| Księga I - Mangel upada | Księga II - Martwy Pun |

Offline

#4 2013-02-10 23:41:12

Sher
Użytkownik
Dołączył: 2011-06-15
Liczba postów: 172

Odp: Other Worlds - Twoje przygody w każdym uniwersum!

Nie tylko regulamin pochodzi z yourlife.pun.pl. Po wejściu na obie strony nie widać ŻADNEJ różnicy w zawartości, różni się tylko grafika i kolory.

Offline

#5 2013-02-11 11:13:07

Shito
Użytkownik
Dołączył: 2011-09-10
Liczba postów: 32

Odp: Other Worlds - Twoje przygody w każdym uniwersum!

YourLife to moje byłe forum, regulamin też jest na innym takim forum, upadającym, ponieważ jest moją własnością. : >

Po prostu zapomniałem edytować. Nie wierzycie? Rejestrujcie się na tamte forum i spytajcie admina, któremu oddałem forum, potwierdzi Wam to.

Z resztą, nie muszę się tłumaczyć. Ci co u Nas grają grali też na yourlife i mogą to potwierdzić.

Ostatnio edytowany przez Shito (2013-02-11 11:15:28)

Offline

#6 2013-02-11 18:01:09

Daroi
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-05
Liczba postów: 156

Odp: Other Worlds - Twoje przygody w każdym uniwersum!

Też się śmiałem z tego regulaminu. [dblpt]D Gram na tym forum (zaczynam), z nudy, bo nie mam co robić ostatnio. Mam nadzieję, że gra będzie udana. [sred]) Forum nie jest złe, atmosfera normalna, pierwszego warna już zarobiłem. :d

Offline

#7 2013-02-12 22:20:02

Marox234
Użytkownik
Skąd: tu tyle botów?
Dołączył: 2010-05-28
Liczba postów: 3,156
WWW

Odp: Other Worlds - Twoje przygody w każdym uniwersum!

Shito napisał/a:

Wymagamy rozbudowanych postów i jako MG sami takie dajemy, dzięki czemu nasza rozgrywka jest na dobrym poziomie i w miarę emocjonująca.

post w sesji napisał/a:

-Ok.Odpowiedziałam i również złapałam jej dłoń.Szłam obok niej całkowicie jej ufając.Starałam się nie wyglądać na podenerwowaną ale w głowie rozpoczęła się gonitwa myśli.Co będzie jak mnie nie zaakceptują?Albo gdy będą się ze mnie wyśmiewać?Ech oby ten rok szybko minął

;x

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskakawaleriazmechanizowana - enigmaasg - mta-mynewworld - sumh - ts3siri