Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2006-06-05 08:01:10

reddie
Użytkownik
Skąd: bydgoszcz.pl
Dołączył: 2006-04-22
Liczba postów: 60
WWW

[Problem] Brak łączności z forum

Call me stupid, ale nie mogę połączyć się z moim forum. Pojawia się komunikat: "An error was encountered. Error: Unable to fetch user information." I trochę się tym zmartwiłam  [dblpt]( Moje forum było tutaj (I hope it still exists...)  http://garyoldmania.pun.pl/index.php


"I've got to go," he apologizes, "because I've got my piano lesson coming up. It's all in the fingering, you know." He can't help himself. He dusts off one of his repertoire of voices, this time silly, posh and leering. "As any seasoned woman will tell you...." ~ Gary Oldman, 1994 Premiere Mag article

Offline

#2 2006-06-05 16:11:06

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: [Problem] Brak łączności z forum

Już działa.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#3 2006-06-05 18:51:38

reddie
Użytkownik
Skąd: bydgoszcz.pl
Dołączył: 2006-04-22
Liczba postów: 60
WWW

Odp: [Problem] Brak łączności z forum

215.gif thank-you.gif, Tomek!

P.S. Jeśli przyczyna leżała po mojej stronie, to mogłabym dowiedzieć się, co było ową przyczyną? W celu uniknięcia tego błędu w przyszłości, rzecz jasna.

Ostatnio edytowany przez reddie (2006-06-05 18:58:10)


"I've got to go," he apologizes, "because I've got my piano lesson coming up. It's all in the fingering, you know." He can't help himself. He dusts off one of his repertoire of voices, this time silly, posh and leering. "As any seasoned woman will tell you...." ~ Gary Oldman, 1994 Premiere Mag article

Offline

#4 2006-06-05 19:30:55

reddie
Użytkownik
Skąd: bydgoszcz.pl
Dołączył: 2006-04-22
Liczba postów: 60
WWW

Odp: [Problem] Brak łączności z forum

[dblpt][slash]  Sorry, że znów zawracam głowę, ale nie mogę się zalogować na forum.

P.S. Już mogę się zalogować.

Ostatnio edytowany przez reddie (2006-06-05 21:31:18)


"I've got to go," he apologizes, "because I've got my piano lesson coming up. It's all in the fingering, you know." He can't help himself. He dusts off one of his repertoire of voices, this time silly, posh and leering. "As any seasoned woman will tell you...." ~ Gary Oldman, 1994 Premiere Mag article

Offline

#5 2006-06-06 07:18:59

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: [Problem] Brak łączności z forum

reddie napisał/a:

P.S. Jeśli przyczyna leżała po mojej stronie, to mogłabym dowiedzieć się, co było ową przyczyną? W celu uniknięcia tego błędu w przyszłości, rzecz jasna.

Wina leży po stronie serwera MySQL, który w momencie przeciążenia systemu ma kłopoty i czasem potrzebne jest naprawienie tabeli, jak było to w twoim przypadku.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#6 2006-06-06 13:13:48

Seba-gracz
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-20
Liczba postów: 6

Odp: [Problem] Brak łączności z forum

Za to mi sie coś takiego pokazuje:

Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at sebagracz.pun.pl Port 80

Czyżby zostało usunięte? Help! [dblpt]( Adres mojego "byłego" forum to www.sebagracz.pun.pl

Ostatnio edytowany przez Seba-gracz (2006-06-06 13:16:55)


me.gif

Offline

#7 2006-06-06 14:54:24

reddie
Użytkownik
Skąd: bydgoszcz.pl
Dołączył: 2006-04-22
Liczba postów: 60
WWW

Odp: [Problem] Brak łączności z forum

tomek napisał/a:

Wina leży po stronie serwera MySQL, który w momencie przeciążenia systemu ma kłopoty i czasem potrzebne jest naprawienie tabeli, jak było to w twoim przypadku.

Dziękuję, Tomek. Twoje wyjaśnienie mnie uspokoiło. Bałam się, że to wina mojej ignorancji. Pozdrawiam.


"I've got to go," he apologizes, "because I've got my piano lesson coming up. It's all in the fingering, you know." He can't help himself. He dusts off one of his repertoire of voices, this time silly, posh and leering. "As any seasoned woman will tell you...." ~ Gary Oldman, 1994 Premiere Mag article

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zerowka310 - sanrpg - atterodominatus - mlodziezbps - necropl