Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-09-07 20:47:34

Alaude
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-12
Liczba postów: 25

Crime City

Czy ktoś z was marzył kiedykolwiek o należeniu do mafii, gangu czy też innej zorganizowanej grupy? Chcieliście wymusić od kogoś pieniądze, nastraszyć go, albo po prostu pobawić się jego kosztem? W mieście Rockport, takie rzeczy są na porządku dziennym. Panują tu bezprawie i chaos, a policja albo sobie z tym nie radzi, albo jest skorumpowana i nie pilnuje porządku, dając pole do popisu wszystkim gangom w mieście. Prezydent miasta utworzył jednak specjalną grupę agentów, którzy mają przywrócić pokój w tym mieście... Zdecyduj się po której stronie chcesz być, gang, policja, a może bycie informatorem w zupełności ci odpowiada? Spróbuj sam i zobacz jak to jest!

www.crime-city.pun.pl

Offline

#2 2013-09-07 22:30:16

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Crime City

Moim zdaniem nie pasują tutaj niektóre grafiki pod forami. Nie pasuje także ten klimat anime gdzie nie gdzie (samo logo też ma tego zbyt wiele [dblpt]p).


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#3 2013-09-07 23:13:11

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Crime City

Jak wyżej, również uważam, że grafika w stylu anime do tematyki forum, która nie ma z nim kompletnie nic wspólnego może zniechęcić... mnie na pewno by zniechęciło.
Co do treści... myślę, że poniższy link wyraźnie pokazuje jej poziom...
http://www.crime-city.pun.pl/viewtopic.php?id=100
Dlatego sugerował bym zająć się tymi dwiema rzeczami. Z grafiki dodać mogę jeszcze, że tło jakoś mi nie leży do klimatu wojny gangów, więc polecam je zmienić, choć to może tylko moje gusta...

Offline

#4 2013-09-08 10:46:41

Alaude
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-12
Liczba postów: 25

Odp: Crime City

Rozumiem, dziękuję za opinie.

W gruncie rzeczy, grafikę zrobiliśmy bardzo szybko i sam odnoszę wrażenie, że przy niektórych obrazkach za bardzo się pospieszyliśmy. Z pewnością spróbujemy niedługo zmienić szatę graficzną na bardziej pasującą do klimatu forum.

Co do treści, to podałeś zły przykład, gdyż umieszczenie jako przykładu ogłoszenia zdrowo rąbniętej adminki nie jest dobrym argumentem treści forum. Jak dla mnie, to posty fabularne świadczą o tym, a nie pojedyncze "wybryki". Co nie znaczy wcale, że nie masz racji, gdyż administrator nie powinien pisać w ten sposób, o czym już z nią rozmawiałem.

Jeszcze raz dziękuję za opinię i z pewnością wezmę do serca wasze rady. Pozdrawiam [dblpt])

Offline

#5 2013-09-08 15:34:59

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Crime City

co do treści to wiesz... ja jestem zwykłym, szarym użytkownikiem. Ktoś taki jak ja nie będzie czytał wszystkich postów tylko jak już zobaczy taki post to nie będzie chciał czytać dalej [dblpt]p takie życie. Ale widziałem parę innych postów i uważam, że wypadało by i tak nieco dopracować treść. Nie jest źle ale jak to się mówi, dupy nie urywa.

Offline

#6 2013-09-09 16:45:38

Memaksa
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-25
Liczba postów: 188
WWW

Odp: Crime City

Co do treści zgodzę się z Hoffman-em. Każdy użytkownik planujący rejestracje na forum zawsze sprawdza treść i bardzo często po przeczytaniu nawet jednego takiego posta może to zniechęcić do dalszego przeglądania. Jedna rzecz która mnie jeszcze ciekawi to ilość postów napisanych w tych wątkach... W Hydepark-u na dzień dzisiejszy 393 postów, a w wątkach pbf największa ilość postów to 41, a dokładniej w TYM DZIALE
Czcionki w obrazkach pod forami są w 90% nieczytelne i za bardzo wtapiają się w tło. Również obrazki nie pasują klimatycznie do forum, osobiście polecam danie tam bardziej pasujące na forum pbf o gangach/mafii itp., na przykład można podać jakieś screeny, bądź co innego z gry pt. "Mafia 2". Nie wątpię również, że taki obraz na logo w postaci dziewczyny z półnagą d..ą przyciągnie może kilka osób, ale też może sporo odrzucić. [sred])

Ostatnio edytowany przez Memaksa (2013-09-09 17:28:34)


drp3ukc.png

Offline

#7 2013-09-09 23:14:04

Alaude
Użytkownik
Dołączył: 2012-02-12
Liczba postów: 25

Odp: Crime City

Grafikę chcieliśmy bardziej utrzymać w klimatach anime, aniżeli ciągnąć ją chociażby z gry "Mafia 2".

Logo owszem, jest bardzo perwersyjne, ale według mnie oddaje klimat całego forum oraz świata w nim przedstawionego.

Co do postów w Hyde Parku, to jest ich tam dużo przez wzgląd na zastój, który mieliśmy w pewnym okresie. Teraz już jednak powinno być lepiej, bo wielu ludzi skończyło swoje karty postaci.

Offline

#8 2013-09-10 07:19:04

Hoffman Moritsu
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-02
Liczba postów: 127

Odp: Crime City

Powiem tak. My tu tylko radzimy. Wy zrobicie co chcecie. Ale jak dla mnie wystrój w stylu anime do gry forumowej o takiej tematyce się po prostu kłóci. Może i bym zagrał w takiego PBFa ale pomijając to, iż obecnie nie mam czasu, forum mnie osobiście najzwyczajniej w świecie odpycha i nie zarejestrował bym się na nim. Nie wiem jak inni wyżej, ale myślę, że napiszą podobnie więc radzę Ci rozważyć zmianę szaty graficznej [sred])

Offline

#9 2013-09-11 13:26:31

MikiMaJe
Użytkownik
Dołączył: 2013-07-28
Liczba postów: 99
WWW

Odp: Crime City

Dokładnie, niektóre obrazki pod forami nie kojarzą się nawet z gangami, mafią czy światem przestępczości, a to źle i podobnie jak Hoffmana to forum mnie po prostu odpycha.


Otmechennyy <-- PBF osadzony w realiach postapokaliptycznego świata. Czy jesteś wystarczająco silny, aby przeżyć? [Status: WORK IN PROGRESS]

Offline

#10 2013-09-12 20:56:30

Warriorek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-31
Liczba postów: 317
WWW

Odp: Crime City

Dokładnie jak na takową tematykę grafika jest pod względem ujemnym minusowym, znacznie nie pasuje do takowej tematyki.
Jeżeli popracujecie nad szatą graficzna forum to będzie idealnie, bo aktualnie nie ma wielkiego szału.
Aktywność widzę użytkowników jest, także powodzenia życzę. [dblpt])


"To co, że dom Ci bliski. Więzienie jest dla wszystkich - masz rozum ? - to, to zrozum, dzięki Ci witaj, tutaj zasady są proste, jak brzytwa panują tu, trzeba uważać by nie stracić na opinii...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ballas - ets2vspolska - jdjd - studiakanada - chillexmc