Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2006-06-05 18:39:38

KiKo
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-05
Liczba postów: 5

Wyświetlanie IP

Witam!

Mam ustawioną tę samą skorke co te forum na ktorym wlasnie pisze, ale np. pisanie posta nie wyglada tak samo [dblpt][pion]. Np. pole tekstowe ma obwodke, emotki są obok po prawej, i takie tam...
Da sie to poprawić?

Acha i wracajac do IP to jak zrobić aby tylko IP nie wyswietlalo sie przy kazdym poscie, wiem w opcjach jest takie cos wylacz pokazywanie ilosci posotw email itp. ale jak chce tylko IP wylączyź, da się? [sred])

Offline

#2 2006-06-05 20:42:20

Zamerstary
Moderator ☻
Skąd: takie pomysły?
Dołączył: 2006-04-24
Liczba postów: 1,350

Odp: Wyświetlanie IP

Chociaz nie jestem moden ani adminem to postaram Ci pomóc [dblpt])


KiKo napisał/a:

Witam!

Mam ustawioną tę samą skorke co te forum na ktorym wlasnie pisze, ale np. pisanie posta nie wyglada tak samo [dblpt][pion]. Np. pole tekstowe ma obwodke, emotki są obok po prawej, i takie tam...
Da sie to poprawić!

A więc tego niestety nie wiem [dblpt](




KiKo napisał/a:

Acha i wracajac do IP to jak zrobić aby tylko IP nie wyswietlalo sie przy kazdym poscie, wiem w opcjach jest takie cos wylacz pokazywanie ilosci posotw email itp. ale jak chce tylko IP wylączyź, da się? [sred])

Natomiast IP nie da się wyłączyc, ale to nic nie szkodzi bo to tylko Ty (czyli Admin lub Moderator) widzi, żaden użytkownik nawet zarejstrowany nie bedzie widział IP.


Bardzo duży brak czasu [dblpt][slash] w razie potrzeby proszę o kontakt gg lub e-mail

Offline

#3 2006-06-06 07:13:24

tomek
Ojciec Dyrektor
Skąd: w nim ta moc?
Dołączył: 2006-02-16
Liczba postów: 4,045
WWW

Odp: Wyświetlanie IP

KiKo napisał/a:

Mam ustawioną tę samą skorke co te forum na ktorym wlasnie pisze, ale np. pisanie posta nie wyglada tak samo [dblpt][pion]. Np. pole tekstowe ma obwodke, emotki są obok po prawej, i takie tam...
Da sie to poprawić?

Forum główne serwisu pun.pl nie posiada większych modyfikacji jak zakładane w nim darmowe fora. Stąd też różnica.


Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Offline

#4 2006-06-06 13:46:45

KiKo
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-05
Liczba postów: 5

Odp: Wyświetlanie IP

OK chłopaki, dzięki [sred]) już rozumiem.
P.S. Przy następnej aktualizacji proponował bym całkime zpolszczyć fora [sred])
Pozdrawiam [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
religia - soulexpierence - baza - projectsantos - semperinvicta