Oficjalne forum pomocy serwisu PUN.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2013-10-09 10:30:06

m3a1
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2013-09-24
Liczba postów: 152

Modyfikacje Puna

Skoro to jest temat do wygłaszania tego co myślimy na temat tego portalu to się wypowiem...

Ogólnie na serwisie jest cisza i spokój, 2lata temu jeszcze była masa ludzi ale też niestety tacy jak Mangel który nie pomagał a odsyłał nie wiadomo gdzie. Martwi mnie jednak to że na serwisie są może 3 aktywne osoby które się wypowiadają i pomagają użytkownikom. Nie jestem w stanie powiedzieć przez co to się dzieje [dblpt]( Jednak może Tomek coś poradzi? Bo jeżeli chcemy utrzymać puna to trzeba zacząć działać i przyciągnąć na forum te masy ludzi którzy tylko tworzą tu swoje forum i wylane [dblpt][slash]

Brakuje mi też jakichkolwiek modyfikacji puna, ostatnia była rok temu. Tomek kiedy wprowadzisz coś nowego??


http://www.pogranicze-pbf.pun.pl - Niedługo otwarcie forum o magii które nie jest pisane na podstawie żadnego filmu, książki, komiksu, anime itp - Napisane 15 Października 2013 - Przewidywane otwarcie: Styczeń 2014 rok.

Offline

#2 2013-10-09 12:15:41

pro14ab
Moderator
Skąd: C:\users\pro14ab
Dołączył: 2013-01-20
Liczba postów: 1,198
WWW

Odp: Modyfikacje Puna

m3a1 napisał/a:

Brakuje mi też jakichkolwiek modyfikacji puna, ostatnia była rok temu. Tomek kiedy wprowadzisz coś nowego??

KLIK


Discord: pro14ab#3318
>> GitHub <<
Polecam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ets2vspolska - chillexmc - przybazantarni8bcd - gorzelnia - lgbt